Diskuse: Motocyklová VC Kataru 2017: MotoGP vyhrál po boji s Doviziosem Maverick Viñales

V první GP letošní sezóny silničního motocyklového MS byli nejúspěšnější Maverick Viñales (MotoGP), Franco Morbidelli (Moto2) a Joan Mir (Moto3).
Jorge je cyp , že šel k Ducatce a podle očekávání sní nebodo
Velká Gratulace Karlovi Abrhámovi k 14 místu a co se stalo s jorgem ?
Rozbalit vlákno
2
Avatar - MarTin1
27. 3. 2017 11:19
Re: Jorge je cyp , že šel k Ducatce a podle očekávání sní ne
Meleš kraviny..... dojel 11 takže bodoval..... Karel naopak předvedl pěkný *.... před ním nedojelo 5 jezdců.... startoval 17. dojel 14. a to může být rád, že ten závod neměl o kolo navíc jinak by ho Rabat pojel. Za ním dle očekávání KTM a lucerna Lowes..... takže od Karla od startu naopak si ještě pohoršil. U mě je vítěz Zarco a pak Espargaro na Aprilii.... výborná práce :yes: :yes:
27. 3. 2017 11:45
Zarcoi nejel spatne, ale spadnul a zavod nedokoncil. Karel sice dojel 14, ale zavodo dokoncil a udrzel za sebou Rabata.