Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

20 nejméně čtených testů Auto.cz za rok 2012

redakce AUTO.CZ redakce AUTO.CZ 30. 12. 2012 • 14:16
11
Kdy jsme se vám v roce 2012 netrefili přesně do vkusu?

Nejméně čtené testy 2012

Kdy jsme se vám netrefili přesně do vkusu?

Zajímají vás dodávky, malá japonská auta, kabriolety nebo faceliftovaná SUV? Pak jste mezi čtenáři Auto.cz v menšině. K tradičnímu žebříčku nejoblíbenějších testů jsme letos podruhé přidali statistiku z opačného konce tabulky. Výsledky se nesou v podobném duchu jako před rokem.

Co ale znamená umístění testu v tomto přehledu? Vlastně skoro nic. Možná dáme při plánování dalších testů přednost jiným autům, naší prioritou ale zůstává pokrýt celou šíři českého automobilového trhu.

Navíc slovo neúspěch patří na Auto.cz do hodně tučných uvozovek. Mnoho konkurenčních webů si může o takových výsledcích, jakých dosáhne některý z málo oblíbených testů na Auto.cz, jen nechat zdát. A za to vám, čtenářům patří náš dík.

Související články

Avatar - m.z.
1. 1. 2013 23:02
Re: Jsem menšina :)
Test dodávky si vždycky rád přečtu.
Avatar - euro89
31. 12. 2012 13:21
Re: Jsem menšina :)
Vidím to podobně. Z 20 nejčtenějších testů jsem nečetl ani jeden. Zato z dvacítky nejméně čtených jsem četl hned sedm (Fiat Doblo WorkUp, Abarth 500 EsseEsse, Abarth 500C, Opel Astra GTC, Fiat Ducato, Citroën DS3 a přeznačkovanej Voyager). Navíc také uvažuji o tom, že pokud bude dál klesat počet kvalitních článků o normálních autech (normální auto = auto pro řidiče), tak Auto.cz opustím úplně. Sice neznám v ČR žádný lepší server (všichni píší o tom samém), ale naštěstí nám internet umožňuje kliknout i na stránky, které nekončí .cz :-)
30. 12. 2012 17:44
Re: Jsem menšina :)
Twingo RS, Abarth 500 zajímavá a šmrncovní, přitom cenově dostupná auta? Možná, ale z globálního pohledu našeho trhu předražené krabičky, které si za rok najdou jenom jednotlivé zákazníky. A tady jde především o čtenost, takže z hlediska prodejů (počtu potencionálních kupců) má opravdu větší význam otestovat kompletní modelovou paletu Škodovky, nebo třeba všechny dieselové Audiny.
Na testy zajímavých a šmrncovních aut musíš jinam, třeba na TopGear.
Avatar - Blue Sun
30. 12. 2012 16:38
Re: Jsem menšina :)
Nenesou, z místního pohledu, tu správnou značku na kapotách.
Avatar - woody-alien
30. 12. 2012 15:27
Re: Jsem menšina :)
To je jedna stránka věci. Testy "obyčejných" aut sem samozřejmě patří - už z toho důvodu, že většina z nás nakonec ta "obyčejná" auta kupuje. Na druhou stranu se v "propadácích" objevila taková auta jako je Twingo RS nebo Abarth 500 - a to už nechápu vůbec. Zajímavá a šmrncovní auta se sportovním nádechem, přitom cenově dostupná, tak proč si o nich něco nepřečíst...

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku