Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Auto Moto Styl potřetí: BMW M3, Range Rover, bezpečnost

Libor Zezulka Libor Zezulka 8. 2. 2008 • 22:43
12
Třetí díl pořadu AutoMotoStyl, který si můžete naladit už toto sobotu na ČT 1, bude o adrenalinu, rychlosti, terénu, bezpečnosti, ojetinách a výhrách.

Po týdenní pauze se v sobotu po poledni znovu přihlásí nový motoristický magazín AutoMotoStyl. Jestliže si v sobotu 9. 2. 2008 v 12:35 zapnete program ČT 1 a risknete zaskočení játrového knedlíčku, dočkáte se pořádné porce adrenalinu, a to se ani nebudete muset zvednout od stolu. Kromě Roadlooku a novinek vás čeká nová rubrika bezpečnost a bazar a také ostrá rubrika fascinace. Co konkrétně jsme pro vás nachystali?

Raketa a buldozer

V Roadlooku se mrkneme na zoubek Range Roveru TDV8. Mnoho lidí vnímá Range Rover jako nazdobenou krabici, která ostatním zabírá místo na parkovišti, ale skutečnost je taková, že tohle auto si s terénem rozumí víc, než mnozí tuší. No a právě proto jsme se rozhodli zpevněné vozovky úplně vypustit a zůstat po celou dobu v terénu. Budete se možná divit, na co jsme přišli (nové informace).

Zkušeného, ale trochu neohrabaného horala s hmotností tří mini vozů vystřídá legenda mezi sportovními sedany, nová generace BMW M3. Adrenalinové kupé poháněné benzínovým osmiválcem s výkonem 309 kW/8300 ot./min. umí parádní kousky a na kameře vypadá a zní fantasticky.

Druhé auto do rodiny a test brzdění

Třetí díl AMS přinese i nový pohled na problematiku bezpečnosti. Moderátor Honza Truhlář zkusil nachytat na švestkách zkušeného jezdce Kubu Rejlka. Připravil si několik modelových situací, které vás mohou potkat v okamžiku, kdy se potřebujete soustředit jen a jen na brzdění. Jak asi Kuba dopadl?

Pokud vás omrzel manželčin prosebný pohled, kterým vám denně naznačuje, že nastal čas na koupi druhého auta do rodiny, přijde vám vhod nová rubrika Bazar. Napoprvé se zaměříme právě na koupi druhého rodinného vozu v ceně od osmdesáti do sto třiceti tisíc korun.Přidáme samozřejmě i aktuální novinky a soutěž o atraktivní ceny.

S heslem Dej přednost AMS vás zveme k obrazovkám České televize. Třetí díl AMS sledujte tuto sobotu 9.2. ve 12.35.

Témata
Avatar - Dylan McKay
6. 2. 2008 22:35
Range Rover
Tak tam taky řekněte, ať zakážou AMT prodávat a servisovat tak skvělá auta... :-!
6. 2. 2008 14:33
ČEKÁNÍ ...
Video s M3 bude jistě atraktivní, škoda jen že musí na zveřejnění čekat od podzimu. V té době by to bylo superatraktivní. Mezitím už se na internetu objevilo několik jiných videí s M3 (např. Harris na Autocaru si koupil krásnou bílou M3 a vyrobil dvě pěkná dlouhá videa, mj. i z Nordschleife) a jsou vidět už i na silnicích. Snad se to čekání vyplatí Auto.cz v podobě zisku z jeho prodeje. Těším se na sobotu :).
Avatar - T613
6. 2. 2008 12:04
Re: hm
bazar byl kdysi i v AMR
6. 2. 2008 06:26
AMS v TV
Ja jim fandim, je to neco noveho ale hlavne jinak nez jsme byli doposud zvyklí. Jen ať se daří! ;-) ;-) ;-)

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud