Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Bentley navrhlo interiér luxusní jachty. Aby jejímu majiteli ladil s vnitřkem auta

Jan Zajíc Jan Zajíc 10. 6. 2021 • 15:59
9
1
Zobrazit náhledy (9)
Bentley Contest 59 Yacht CS Interior Bentley Contest 59 Yacht CS Interior Bentley Contest 59 Yacht CS Interior Bentley Contest 59 Yacht CS Interior

Automobilka Bentley se zase jednou pustila do jiného oboru. Tentokrát pro jednoho zákazníka navrhla interiér luxusní jachty.

Důvod, proč spojila síly s výrobcem plavidel Contest Yachts, je velice prostý: jeden majitel Bentley Continental GT V8 si totiž přál, aby vnitřek jeho jachty, konkrétně 18 metrů dlouhého modelu Contest 59 CS, ladil s interiérem právě jeho luxusního kupé. Mimochodem, všimněte si, že i exteriéry obou strojů si jsou docela blízké, oběma dominuje tmavě modrá barva.

Ale pojďme se konečně podívat dovnitř. Protože interiéru Continentalu vládne kombinace červené, béžové a odstínů dřeva, najdeme stejný mix také na palubě jachty.

V případě auta se bavíme o červené kůži, kterou doplňuje kůže béžová. Zajímavým prvkem je prošívání s charakteristickým vzorem - každý kousek prý vyžaduje 712 stehů a na jeho vytvoření je potřeba speciální stroj. Kůži v Bentley doplňují dekory z ušlechtilého dřeva.

To pochopitelně najdeme také uvnitř jachty, ze dřeva podobného odstínu jako v autě jsou vyrobeny zejména kusy nábytku. Červenou barvu najdeme na sedačkách a na stropě v ložnici, béžové pak jsou ostatní kusy nábytku, nalezneme ji také na povlečení postele nebo na stěnách. A všimněte si, že na mnoha místech se objevuje i zmíněné speciální prošívání.

Související články

Témata
Avatar - KINGofBINGO
10. 6. 2021 22:20
Paul&Shark
Zbytecne zpravy ze sveta Top Luxury, pro velevazene obecenstvo auto.cz z babizeman republiky :-!
Cago belo, silenci!

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku