Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Cadillac ATS americkým autem roku 2013

David Bureš David Bureš 15. 1. 2013 • 23:19
100
27
Zobrazit náhledy (100)
Cadillac ATS Cadillac ATS Cadillac ATS Cadillac ATS Cadillac ATS Cadillac ATS Cadillac ATS Cadillac ATS Cadillac ATS Cadillac ATS Cadillac ATS Cadillac ATS Cadillac ATS Cadillac ATS Cadillac ATS Cadillac ATS Cadillac ATS Cadillac ATS Cadillac ATS Cadillac ATS Cadillac ATS Cadillac ATS Cadillac ATS Cadillac ATS Cadillac ATS Cadillac ATS Cadillac ATS Cadillac ATS Cadillac ATS Cadillac ATS Cadillac ATS Cadillac ATS Cadillac ATS Cadillac ATS Cadillac ATS Cadillac ATS Cadillac ATS Cadillac ATS Cadillac ATS Cadillac ATS Cadillac ATS Cadillac ATS Cadillac ATS Cadillac ATS Cadillac ATS Cadillac ATS Cadillac ATS Cadillac ATS Cadillac ATS Cadillac ATS Cadillac ATS Cadillac ATS Cadillac ATS Cadillac ATS Cadillac ATS Cadillac ATS Cadillac ATS Cadillac ATS Cadillac ATS Cadillac ATS Cadillac ATS Cadillac ATS Cadillac ATS Cadillac ATS Cadillac ATS Cadillac ATS Cadillac ATS Cadillac ATS Cadillac ATS Cadillac ATS Cadillac ATS Cadillac ATS Cadillac ATS Cadillac ATS Cadillac ATS Cadillac ATS Cadillac ATS Cadillac ATS Cadillac ATS Cadillac ATS Cadillac ATS Cadillac ATS Cadillac ATS Cadillac ATS Cadillac ATS Cadillac ATS Cadillac ATS Cadillac ATS Cadillac ATS Cadillac ATS Cadillac ATS Cadillac ATS Cadillac ATS Cadillac ATS Cadillac ATS
Americký sedan konkurující BMW řady 3 porazil ve finále modely Ford Fusion a Honda Accord.

Cadillac ATS se na základě rozhodnutí 49členné poroty automobilových novinářů stal Severoamerickým autem roku 2013. Výsledky ankety North American Car of the Year byly zveřejněny během právě probíhajícího autosalonu v Detroitu.

Do finálové trojice se spolu s Cadillacem ATS dostaly také Ford Fusion, který se v Evropě bude prodávat jako Mondeo, a Honda Accord deváté generace.

Spolu s výsledky ankety Severoamerického auta roku byl na detroitské autoshow ohlášen výsledek ankety Severoamerický truck/užitné auto roku 2013. Tím se stal pickup Ram 1500, který porazil Ford C-Max a Mazdu CX-5.

Cadillac ATS je sedan střední třídy a zároveň nejmenší model v současné nabídce značky. Na českém trhu je vůz výhradně dostupný s benzinovým čtyřválcem 2,0 Turbo o výkonu 203 kW. Ten je možné kombinovat se šestistupňovým manuálem, nebo automatem, v nabídce je i pohon všech kol.

V budoucnu by mělo být ATS v Evropě dostupné také s turbodieselem 2,0 CDTI BiTurbo od Opelu.

ATS cílí především na BMW řady 3, automobil je sportovně zaměřen, testován byl i na Severní smyčce Nüburgringu.

Související články

Témata
18. 1. 2013 00:22
Re: 3,6 V6
Dvě děti stačí na zaplnění kufru. To byly varianty, ne nutně vše dohromady. :-) Když potřebují přebalovat, tak moc sportovat ještě nebudou.
18. 1. 2013 00:20
Re: 3,6 V6
:yes:
Avatar - Barrichello
16. 1. 2013 20:49
Re: 3,6 V6
ono to nechce kupovat vylítané heryk co maj na tachu 120 tis ale v reálu maj 350 od vychcánků, kteří na tom nedlělai 3 roky údržbu anebo to bastlili bůhvíčím

Měl sem 3 chryslery a byly v pohodě
16. 1. 2013 15:40
Re: 3,6 V6
Myslim ze ano, ale konfigurovat se mi to nehce ;-)
16. 1. 2013 15:39
Re: 3,6 V6
Tak to kazdopadne a nezavisle topeni :yes:

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku