Novinky
Volkswagen svolává 100 tisíc elektromobilů kvůli riziku požáru. V Česku jich je jen hrstka
18 komentářů
Zetti
2
Autonedodelky, svolavacky fenomenem moderniho automobilismu. U moji bz4x jsou dve do roka, na nektery auta i 4. Jsou to plastovy digi rychlokvašky
jiras_
1
@Zetti Automotive se přizpůsobil Číně - levně (myšleno výrobně), rychle, na ho...
Ale copak, ty řeči o tom, jak elektromobil přece nehoří, už neplatí??? 😄
A dokdy budou platit ty bláboly o tom, jak je BEV ekologičtější než spalovák? 😁
A dokdy budou platit ty bláboly o tom, jak je BEV ekologičtější než spalovák? 😁
@rohYpnol
Ach ano, samozřejmě, protože nic neříká ekologický pokrok tak přesvědčivě jako jízda na kuchyňském oleji.
Ach ano, samozřejmě, protože nic neříká ekologický pokrok tak přesvědčivě jako jízda na kuchyňském oleji.
@CRASH BOOM BANG A zatial cast obyvatelstva celu zimu kurila vsetkym co nasla kilometer od chatrce, kde kade horia ropne vrty, ropa vyteka do mora, novu handricku do kuchyne si samozrejme kupime v cine, vsetci influenceri letia na maledivy natocit storku a ty mas potrebu obesit prveho majitela dizla co stretnes na ulici 🤣
@ptr078
Preto v tom treba pokracovat, palit vsetko co najdes kilometer od chatrče 😁 tvl...
Preto v tom treba pokracovat, palit vsetko co najdes kilometer od chatrče 😁 tvl...
@lamal
Ne. Proto nemá smysl zakazovat čisté spalovací moderní vozy. Proto nemá smysl zavírat moderní čisté a odsířené uhelné elektrárny.
Ne. Proto nemá smysl zakazovat čisté spalovací moderní vozy. Proto nemá smysl zavírat moderní čisté a odsířené uhelné elektrárny.
@rohYpnol
S autami suhlasim, uhlie nema ani blizku buducnost.
S autami suhlasim, uhlie nema ani blizku buducnost.
@lamal
Jde jen o to nezavírat zdroj když není jiný. když někdo něčím dokáže smysluplně nahradit uhelku, tak ať si tu uhelku klidně zavře. to je celé.
Jde jen o to nezavírat zdroj když není jiný. když někdo něčím dokáže smysluplně nahradit uhelku, tak ať si tu uhelku klidně zavře. to je celé.
@lamal s tím souhlasím s rohypnolem. Když je alternativa, tak zavřít. Když není, tak vylepšovat. Když bychom měli dostavěné jaderky, klidně uhelky zavřít, případně nechat jednu/dvě jako zálohu. To je stejné jako se spalovákem. Když nebyla alternativa, používala se nafta a benzín. Alternativa už je, proto je potřeba spalováky ( hlavně diesel ) utlumit.
@Mikesus
Vsak my tu mame ine zdroje, mozu sa technologie pripravit a elektrarna zostat v pohotovosti, no urcite by som netazil a nepouzival to teraz, kym nie je nudza.
Uholne doly by som nezaplavil a ponechal zopar dekad...
Vsak my tu mame ine zdroje, mozu sa technologie pripravit a elektrarna zostat v pohotovosti, no urcite by som netazil a nepouzival to teraz, kym nie je nudza.
Uholne doly by som nezaplavil a ponechal zopar dekad...
@rohYpnol to tvrdíš jen ty, že někdo se tvrdí, že bev nehoří. Hoří vše, jen ta pravděpodobnost, že BEV bude hořet je desetinová oproti spalováku. Tedy hodně blízká té tvé nule, i když nula to nebude nikdy u ničeho.