Novinky
Ne ze by mi tu teda chybely, ale vnimam to jen jako dalsi omezovani Evropanu. Co zakazou priste?
@ryccardo Ono to záleží, kde je ta hranice mezi omezováním a vlastním rozmarem.
@KANKUNEN Ako chceš určiť hranicu, odkedy je auto už rozmar...?
@traveldrive pokud se nevejde do běžného parkovacího místa, dané stavebním předpisem. Pak je to náklaďák a má se provozovat tam, kde zákonem mohou jezdit a parkovat náklaďáky.
@šofér
Trochu jste se nechtěně střelil do vlastní nohy. Ono leckdy nastane že do běžného parkovacího místa se nevejde ani konvenční evropské vozidlo.
Spíše než omezením nabídky vozidel dostupných v Evropě je záhodno vydat se cestou změny norem na parkovací místa.
Trochu jste se nechtěně střelil do vlastní nohy. Ono leckdy nastane že do běžného parkovacího místa se nevejde ani konvenční evropské vozidlo.
Spíše než omezením nabídky vozidel dostupných v Evropě je záhodno vydat se cestou změny norem na parkovací místa.
@vencelín -a které to je, co má šířku 2,8 m a délku přes 6 m, prosím?
A veřejný prostor patří nejen autům.
Pokud chcete mít tento Pick-up, ok, ale parkujte na vlastním pozemku, jako v USA.
A veřejný prostor patří nejen autům.
Pokud chcete mít tento Pick-up, ok, ale parkujte na vlastním pozemku, jako v USA.
@KANKUNEN A vlastní rozmar je zakázanej? A hlavně, o tom co je a není rozmar má rozhodovat nějaký politruk v Bruselu? Možná bude za chvíli rozmar letět jednou ročně na dovolenou a začnou nám zelení soudruzi vysvětlovat, že máme jezdit autobusem na Mácháč?
Man Ký
@ryccardo tohle je čirá demagogie. naprosto zoufalá, překrucování a doslova lhaní. tohle je taky rozmar
www.testyojetin.cz/…restupek-bmw.jpg
a přesto ho většina lidí nedělá.
www.testyojetin.cz/…restupek-bmw.jpg
a přesto ho většina lidí nedělá.
@Man Ký Ne to je jen úvaha kam tohle neustálé zakazování, přikazování a regulování vede. Jak správně demonstruješ obrázkem, tak jako debil se můžeš postavit s čímkoliv a nemusí to být velký pickup
To není rozmar to je že někdo buď neumí parkovat nebo je to hovado, který se neumí chovat a potřebuje vychovat.
To není rozmar to je že někdo buď neumí parkovat nebo je to hovado, který se neumí chovat a potřebuje vychovat.
Man Ký
@ryccardo uvažování ve stylu: když mám peníze mohu cokoliv, takže si postavím na svém pozemku mrakodrap a sousedi ať se třeba po... vždycky je nějaká základní slušnost a sebereflexe. rozumím tomu, že někdo potřebuje takové auto pro výkon svoji profese, pokud to má jen pro sebereprezentaci, zavání to rozmarem, hloupým.
a jestli má jedno auto emise jako 2-3 jiné a jede v tom pořád jedna osoba - už to není jenom její věc a její rozmar.
a jestli má jedno auto emise jako 2-3 jiné a jede v tom pořád jedna osoba - už to není jenom její věc a její rozmar.
@ryccardo
Presne.. zla EU. Co bude priste?
Zakazaji azbest? Ftalaty? BPA v dětských lahvích? Zakazou pojmenovani maslo pro veci co maslo nejsou?
Presne.. zla EU. Co bude priste?
Zakazaji azbest? Ftalaty? BPA v dětských lahvích? Zakazou pojmenovani maslo pro veci co maslo nejsou?
@Hendly jo přesně tak. Možná za chvíli přijdou s tím, že je vlastně špatný i osobní doprava nebo se začne řešit třeba létání a cestování obecně bude nežádoucí.
Man Ký
@ryccardo ne, za šest týdnů dojde kerosin a lidi se budou dožadovat, že musí!!!!! letět. že je to jejich svoboda. a pak tyhle geniální řeči o svobodě narazí na realitu. proč je to důležitý? protože, až za padesát let s takovým rozhazováním dojde ropa třeba úplně, budeš znova pindat o tom, že je to tvoje SVOBODA a že ti tu ropu musí prodat😊
@Man Ký je rozdíl mezi tím, kdy je objektivní důvod tj. nebude palivo a nebo když to nějaký Bruselský tupan případně tlupa tupanů bude řídit a zakazovat co se smí a nesmí. To jsme tady už měli. Až za 50 let možná dojde ropa, tak máme pořád ještě asi na 250 let plyn. Do té doby se to vyřeší samo.
@Hendly
Je potřeba pošlapat malé bezvýznamení národy jako třeba Češi a to že my jsme měli rum nebo marmeládu a nco t orpo nás znamenalo je nepodstatné. Je potřeba buddovat sovětský svaz 2.0.
A přirovnání k azbestu apod. jsou jen úsměvným důkazem absolutní nesoudnosti z tvojí strany. Azbest je zdravotně závadný a existuje alternativní ekonomicky udržitelné řešení. Piskup zdravotně závadný není, nikomu neubližuje a nic nepoškozuje.
Je potřeba pošlapat malé bezvýznamení národy jako třeba Češi a to že my jsme měli rum nebo marmeládu a nco t orpo nás znamenalo je nepodstatné. Je potřeba buddovat sovětský svaz 2.0.
A přirovnání k azbestu apod. jsou jen úsměvným důkazem absolutní nesoudnosti z tvojí strany. Azbest je zdravotně závadný a existuje alternativní ekonomicky udržitelné řešení. Piskup zdravotně závadný není, nikomu neubližuje a nic nepoškozuje.
Man Ký
@rohYpnol pokud tedy pick-up zdravotně závadný není, můžu tě zavřít s takovým automobilem do garáže a nastartujeme motor. a budeme čekat - je absolutně nezávadný - nic se nestane😊
Man Ký
@rohYpnol tak jestli považuješ právo označovat svůj výrobek za něco co není, můžeš prodávat muší vajíčka jako kaviár a tvrdit, že je to svoboda😊
@rohYpnol
Presne.
My chceme rum co neni rum. Chceme maslo ktere neni maslo. …
A ta skareda EU nam to bere..
Presne.
My chceme rum co neni rum. Chceme maslo ktere neni maslo. …
A ta skareda EU nam to bere..
@Hendly
Opět další důkaz tvojí hlouposti a popírání reality.
NE. My chceme rum, kterému my odjakživa říkáme rum a co podle nás je rum. My chceme máslo, kterému my odjakživa říkáme máslo a co podle nás je máslo!!! My nechceme, aby nám EU říkala rozhodovala za nás, co je podle EU rum a máslo. My se chceme rozhodnut sami, čemu budeme říkat rum a máslo!
A jen vysvětlím, MY chceme = MY, co nejsme komouši. Protože komouši, eurohujeři to samořejmě bohužel plně podporují, že 😁
Opět další důkaz tvojí hlouposti a popírání reality.
NE. My chceme rum, kterému my odjakživa říkáme rum a co podle nás je rum. My chceme máslo, kterému my odjakživa říkáme máslo a co podle nás je máslo!!! My nechceme, aby nám EU říkala rozhodovala za nás, co je podle EU rum a máslo. My se chceme rozhodnut sami, čemu budeme říkat rum a máslo!
A jen vysvětlím, MY chceme = MY, co nejsme komouši. Protože komouši, eurohujeři to samořejmě bohužel plně podporují, že 😁
@rohYpnol
🤣
Nene.. to nemyslis vazne?
Ty opravdu chces, aby nekdo pojmenovaval vyrobky i kdyz jsou neco jineho?
Syr nebude syr, pivo nebude pivo atd
🤣
Nene.. to nemyslis vazne?
Ty opravdu chces, aby nekdo pojmenovaval vyrobky i kdyz jsou neco jineho?
Syr nebude syr, pivo nebude pivo atd
@Hendly
Ty jsi stále absolutně nic nezvládl pochopit.
Já chci, abychom si sami rozhodovali a ne aby nám někdo nařizoval, co smíme a co musíme chtít.
Takže znovu, jestliže tady celé generace vaří marmeládu a je to marmeláda, tak nechci, aby mi nějaký úřednický nýmand z bruselu nařizoval, že ta marmeláda není marmeláda, ale že to je džem.
Ty jsi stále absolutně nic nezvládl pochopit.
Já chci, abychom si sami rozhodovali a ne aby nám někdo nařizoval, co smíme a co musíme chtít.
Takže znovu, jestliže tady celé generace vaří marmeládu a je to marmeláda, tak nechci, aby mi nějaký úřednický nýmand z bruselu nařizoval, že ta marmeláda není marmeláda, ale že to je džem.
@rohYpnol
Presne. Nikdo nam nebude rikat jak je dlouhy metr.
My totiz rikame srajde lihu a treste rum a tvarime se jak je to dobre.
Dokonce to ma i presah. Mame tu tunelare premierem a tvarime se, ze je to spasitel. Mame tu lidi u kterych se tvarime, ze delaji dobro ve jménu motorismu a oni jsou pata kolona nepritele. Atd
Presne. Nikdo nam nebude rikat jak je dlouhy metr.
My totiz rikame srajde lihu a treste rum a tvarime se jak je to dobre.
Dokonce to ma i presah. Mame tu tunelare premierem a tvarime se, ze je to spasitel. Mame tu lidi u kterych se tvarime, ze delaji dobro ve jménu motorismu a oni jsou pata kolona nepritele. Atd
@Hendly
Přesně tak. Jak je dlouhý metr, má být jen naše věc. Konečně jsi něco pochopil 😁 😁 😁 😁 😁 Pokud MY SAMI uznáme, že PRO NÁS je výhodné mít stejný metr jako u sousedů, tak si to máme vybrat MY. Tomu se totiž říká SVOBODA A DEMOKRACIE!!! 😄 😄 😄
Přesně tak. Jak je dlouhý metr, má být jen naše věc. Konečně jsi něco pochopil 😁 😁 😁 😁 😁 Pokud MY SAMI uznáme, že PRO NÁS je výhodné mít stejný metr jako u sousedů, tak si to máme vybrat MY. Tomu se totiž říká SVOBODA A DEMOKRACIE!!! 😄 😄 😄
@rohYpnol
A to je presne ten bod. Dobrovolně vstoupime do spolku ve kterem se podílíme na vlade. Ten spolek nazýva veci pravdive tak jak jsou a ty zacnes nadavat, ze nemuzes hnusu z lihu a tresti rikat rum.
A to je presne ten bod. Dobrovolně vstoupime do spolku ve kterem se podílíme na vlade. Ten spolek nazýva veci pravdive tak jak jsou a ty zacnes nadavat, ze nemuzes hnusu z lihu a tresti rikat rum.
@Hendly
Ano, to je právě ten bod, kdy naprosto selháváš v intelektu. Protože tohle není o nějaké pravdě. To je jen a a pouze o tom, co a jak chceme nazývat a mít. Pro nás je pravdou naše marmeláda, náš rum. Pravda někoho v cizím státě je jeho pravda, která nás vůbec nemusí zajímat. A stejně jako já mu nechci brát jeho pravdu, tak stejně tak očekávám, že nikdo nebude vnucovat jeho pravdu nám!!!
Zkrátka unijní právo končí tam, kde začínají národní zájmy. A tohle ty popíráš, protože pro tebe je EU vírou, náboženstvím. Protože EU je pro tebe tím dobrem a darem z nebes a požehnáním 😄Pro mě je dobrem to, co je prospěšné a dobré pro nás a co chceme my. Tvoje absurdní představa, že jsme vstoupili do EU a tudíž musíme chtít to, co chce EU, je totální nepochopení základních pilířů 😁 Je to přesné naplnění definice eurohujerství!
Ano, to je právě ten bod, kdy naprosto selháváš v intelektu. Protože tohle není o nějaké pravdě. To je jen a a pouze o tom, co a jak chceme nazývat a mít. Pro nás je pravdou naše marmeláda, náš rum. Pravda někoho v cizím státě je jeho pravda, která nás vůbec nemusí zajímat. A stejně jako já mu nechci brát jeho pravdu, tak stejně tak očekávám, že nikdo nebude vnucovat jeho pravdu nám!!!
Zkrátka unijní právo končí tam, kde začínají národní zájmy. A tohle ty popíráš, protože pro tebe je EU vírou, náboženstvím. Protože EU je pro tebe tím dobrem a darem z nebes a požehnáním 😄Pro mě je dobrem to, co je prospěšné a dobré pro nás a co chceme my. Tvoje absurdní představa, že jsme vstoupili do EU a tudíž musíme chtít to, co chce EU, je totální nepochopení základních pilířů 😁 Je to přesné naplnění definice eurohujerství!
@rohYpnol
Rum je rum.
Rum neni lih s příchutí rumu.
Tak jednoduché to je. Neni to zadne neci pravde.
Rum je rum.
Rum neni lih s příchutí rumu.
Tak jednoduché to je. Neni to zadne neci pravde.
Man Ký
@Hendly nevím, jestli je tak natvrdlý, ale kdyby bylo na trhu deset prodejců kožených pásků a jeden prodával z umělé hmoty a tvrdil, že prodává kožené pásky taky, byl by to zajisté podvod a protože by prodával levněji, než ostatní potom i konkurenční výhoda.
potom bych mohl v hospodě mít sklenice, které by ukazovaly, že mají 0,5 litru ale měly 0,4 a já bych říkal, že je to moje svoboda říkat půllitru 4 deci😊
potom bych mohl v hospodě mít sklenice, které by ukazovaly, že mají 0,5 litru ale měly 0,4 a já bych říkal, že je to moje svoboda říkat půllitru 4 deci😊
@ryccardo - ty auta nejsou schopny pro svou délku zaparkovat kdekoliv. Při kolmém parkování vyčnívají do cesty, nebo stojí přes dvě či tři klasické parkovací místa. A to se nebavíme o jejich šířce.
@šofér To ale běžná dodávka překáží úplně stejně. Takže holt řidič musí zaparkovat tam kam se vejde. To je ale problém řidiče nikoho jinýho.
@ryccardo Dodávky vyuzivas pro prostor, pickup pro pocit velkeho nezranitelnedo auta
@KANKUNEN
Nemel kraviny. Pickup používáš třeba proto, že to je nejčastější vůz co má 3,5t na kouli. Nebo proto, že z města vyjedeš i do lesa a tam ti Fiat 500 příliš nepomůže.
Nemel kraviny. Pickup používáš třeba proto, že to je nejčastější vůz co má 3,5t na kouli. Nebo proto, že z města vyjedeš i do lesa a tam ti Fiat 500 příliš nepomůže.
@ryccardo -Podle aktuální normy ČSN 73 6056 je minimální rozměr běžného parkovacího stání pro osobní automobil v ČR je 2,5x5 m Pro pohodlnější parkování se doporučuje šířka 2,6 m.
Vlezou se tam ty americké pick-upy?
Vlezou se tam ty americké pick-upy?
@šofér úplně nevlezou a to vadí?
@ryccardo - vadí, zabírají místo dalšímu osobnímu vozidlu. U RD, kde parkuje každý na svém pozemku, to nevadí, ale městské parkovací pozemky nejsou nafukovací a - nejsou ani majetkem těchto velkých aut.
@šofér že nemáš kde zaparkovat je čistě tvůj problém. Nikdo tě nenutí žít nahňácaný s dalším milionem lidí někde v Praze. Já u nás problémy s parkováním nějak neregistruju.
@ryccardo To je prave ten problem, ze? Ty se s tim nepotkavas, ale mas jasny nazor na to, jestli to ma nebo nema vadit ostatnim...
@JirkaVejrazka
Tak jo. Takže zakažme dodávky!!! 😁 😁 😁
Tak jo. Takže zakažme dodávky!!! 😁 😁 😁
@rohYpnol - ve kterém městě žijete, že je u vás povoleno v zónach k bydlení parkovat vozidla kategorie N1 a výše?
@šofér Je to povoleno prakticky v naprsoto každém městě. Neznám město, které by mělo dodatkové tabulky se zákazem.
@JirkaVejrazka Nepotkávám se třeba v lese s medvědy, ale taky mám názor na to, že je potřeba je střílet a radikálně regulovat počty a lokality kde žijí, aby nelezli až do vesnic a neohrožovaly lidi v nich žijící. Osobně mě ten problém netrápí, ale vnímám ho. Že si naštvaný, že nemáš kde zaparkovat je čistě tvůj problém. Zase tolik těch pickupů, aby dělaly komplexní problém vám v Praze nejezdí nebo snad ano?
@ryccardo
Proč se řeší nějaké pickupy??? 9 z10ti dodávek rozměrem nevleze do normovaného parkovacího místa. A jsou jich plná města. Ale to nikomu nevadí. Ale pickup? To je známka úspěchu, to EU neodpouští!!! Ty lidi je třeba převychovat!!! Zakázat!!! Omezit!!!
Proč se řeší nějaké pickupy??? 9 z10ti dodávek rozměrem nevleze do normovaného parkovacího místa. A jsou jich plná města. Ale to nikomu nevadí. Ale pickup? To je známka úspěchu, to EU neodpouští!!! Ty lidi je třeba převychovat!!! Zakázat!!! Omezit!!!
Man Ký
@šofér co vidím, majitelé jsou většinou slušní a skončí úplně na konci parkingu... s dodávkama
dodávka od L2-L4 už je k těm šesti metrům.
dodávka od L2-L4 už je k těm šesti metrům.
@Man Ký - nevím, kde bydlíte, ale tady u nás ve městě dodávky kategorie N1 a výše v obytných částech parkovat nesmí právě kvůli svému rozměru.
@šofér
Které je to město? Rád se podívám na to dopravní značení... 😁
Nebo aspoň vysvětlit "parkovat nesmí právě kvůli svému rozměru" - co to je kvůli svému rozměru???
Které je to město? Rád se podívám na to dopravní značení... 😁
Nebo aspoň vysvětlit "parkovat nesmí právě kvůli svému rozměru" - co to je kvůli svému rozměru???
@rohYpnol - ubohé, je to omezeno městskou vyhláškou, rohYpnole, pokud vůbec tušíš, co to je! Ukazuje se, že toho vyjma hejtu moc nevíš.
Rozměr je dán normou, výše jsem vám tu normu uvedl.....
Rozměr je dán normou, výše jsem vám tu normu uvedl.....
@šofér
Takže znovu - Které je to město? Rád se podívám na to dopravní značení.
Protože to co tvrdíš tak v podstatě REÁLNĚ není možné. Takže uveď město a můžeme se pobavit. Na 99% jsem přesvědčený, že nic jako PLOŠNÝ A PAUŠÁLNÍ zákaz vozidel N1 na veřejných parkovacích místech tam není (protože vyhláška prostě nic takového REÁLNĚ neumožňuje) !!!😄 😄 😄
Takže znovu - Které je to město? Rád se podívám na to dopravní značení.
Protože to co tvrdíš tak v podstatě REÁLNĚ není možné. Takže uveď město a můžeme se pobavit. Na 99% jsem přesvědčený, že nic jako PLOŠNÝ A PAUŠÁLNÍ zákaz vozidel N1 na veřejných parkovacích místech tam není (protože vyhláška prostě nic takového REÁLNĚ neumožňuje) !!!😄 😄 😄
Man Ký
@rohYpnol
medium.seznam.cz/…-nad-15-t-143784
Parkoviště jsou ve večerních a nočních hodinách přeplněna. Motoristé si stěžují, že kvůli dodávkám všech typů nemají kde zaparkovat. Města tomuto problému věnují delší dobu pozornost a situaci řeší omezením hmotnostního limitu pro vjezd nebo stání vozidel. Někde zašli tak daleko, že omezení se týká vozidel nad 1500 kg.
Olomouc se s tímto problémem potýká dlouhodobě. V současné době je od 1.5. 2025 omezeno parkování vozidel těžších více než 2100 kg na sídlištích Povel a Nové Sady. Radnice se tímto opatřením snaží zlepšit podmínky pro místní obyvatele, kteří kvůli přeplněným parkovištím často nemají kde odstavit svá osobní vozidla. Dodávky totiž dosud na těchto sídlištích zabíraly až 150 parkovacích míst. Živnostníci, kurýři, početnější rodiny, ale třeba i karavanisté mají smůlu, od 19 večerní do 6 hodiny ranní nezaparkují. Podobné opatření platí tři roky na sídlišti Tabulový vrch.
medium.seznam.cz/…-nad-15-t-143784
Parkoviště jsou ve večerních a nočních hodinách přeplněna. Motoristé si stěžují, že kvůli dodávkám všech typů nemají kde zaparkovat. Města tomuto problému věnují delší dobu pozornost a situaci řeší omezením hmotnostního limitu pro vjezd nebo stání vozidel. Někde zašli tak daleko, že omezení se týká vozidel nad 1500 kg.
Olomouc se s tímto problémem potýká dlouhodobě. V současné době je od 1.5. 2025 omezeno parkování vozidel těžších více než 2100 kg na sídlištích Povel a Nové Sady. Radnice se tímto opatřením snaží zlepšit podmínky pro místní obyvatele, kteří kvůli přeplněným parkovištím často nemají kde odstavit svá osobní vozidla. Dodávky totiž dosud na těchto sídlištích zabíraly až 150 parkovacích míst. Živnostníci, kurýři, početnější rodiny, ale třeba i karavanisté mají smůlu, od 19 večerní do 6 hodiny ranní nezaparkují. Podobné opatření platí tři roky na sídlišti Tabulový vrch.
Na co slouží v Evropě PickUpy, na osobní dopravu jedince po asfaltových cestách parkující před Tescem na čtyřech místech najednou. Za sebou vozíš plechovou bednu, do které se nevleze ani kolo ani lyže, ale zato je dno ve výšce střechy osobáku. Ale zase to má výhodu, můžeš na to poslat drapáky, které ve stovce hučí jako vodopád Niagarský.
@KANKUNEN S tímhle na Hrad klidně jeď… konečně se ukáže, co všechno unese dlažba.
@Lenka Čížková Ahojky Slídile, já to četl , že jsem Martin. Já bych tam jezdil chromovanou cisternou taženou čumákovkou.
Man Ký
@KANKUNEN mid-size typu Ranger nejsou zase tak zásadně velké, ty americké šestimetrové... má to svoje kouzlo, ale je to upřímně trochu nefér, když se tady domácí výrobci snaží snížit emise, zatímco někdo sem vozí krávy, co mají emise CO2 300 g/100 km
@KANKUNEN
Vám omezovačům a zakazovačům může být zhola jedno, zda si někdo pořídí na cestování po Evropě Aixam a někdo jiný na ježdění po městě GMC Sierra 3500 Dually 4x4.
Doba, kdy vrchnost určovala, kdo si co může či nemůže pořídit (například) tu byla po dlouhá desetiletí a jsem přesvědčen o tom, že není naším zájmem ji sem vracet v jakékoliv formě.
Vám omezovačům a zakazovačům může být zhola jedno, zda si někdo pořídí na cestování po Evropě Aixam a někdo jiný na ježdění po městě GMC Sierra 3500 Dually 4x4.
Doba, kdy vrchnost určovala, kdo si co může či nemůže pořídit (například) tu byla po dlouhá desetiletí a jsem přesvědčen o tom, že není naším zájmem ji sem vracet v jakékoliv formě.
@vencelín Ono ste to asi nepochopili, nikto Vam nezakazuje si ten pickup doviezt ako pracovne vozidlo a prihlasit ho ako nakldne vozidlo nad 3,5t. Problem je v tom ze sa prihlasuju v kategorii N1 do 3,5t, kde je ich prakticke vyuzitie velmi obmedzene a podla mojho nazoru v tej kategorii nemaju co robit.
@TKolja
Jaký náklaďák? Řeč je o F150, Silveradu 1500 či RAMu 1500.
Třebas F150 má dle netu GVW 7850 lbs což je 3560,7 kg. Opravdu si myslíte, že to snížení o 60 kg je zásadní aby Vás to tak iritovalo, že toto vozidlo je homologováno jako osobní?
Jaký náklaďák? Řeč je o F150, Silveradu 1500 či RAMu 1500.
Třebas F150 má dle netu GVW 7850 lbs což je 3560,7 kg. Opravdu si myslíte, že to snížení o 60 kg je zásadní aby Vás to tak iritovalo, že toto vozidlo je homologováno jako osobní?
@KANKUNEN ako kto - mam znameho polnohospodara a on ten RAM 1500 kupoval hlavne na to, ze sa mu na korbu vojde akurat motor z kombajnu, ked ho vezie na servis
@KANKUNEN píšeš jeden nesmysl za druhým. Co se týče místa, tak třeba i v centru Prahy jsou parkoviště plná ještě větších dodávek. Na kraji Prahy denně vídám že ti co to vyfasovali to používají jako normální auto a parkují to normálně u obchoďáků a po sídlištích. Kdyby část z nich přesedla do fullsize pickupu tak je to prostorově a výhledově pro ostatní spíš k lepšímu.
Souhlasím. Ale právě proto, že jsou to (zatím) jedinci, nechal bych všechny přestupky a zločiny v působnosti policie.
Trošku mi ale vadí, že ve zdejší diskuzi zapadlo to podstatné: současný import je na výjimku. A výjimky jsou zpravidla špatně.
Hlásat, že Unie je komunisticá jen proto, že chce zrušit (nepotřebnou) výjimku, je proto třeba brát jako demagogii.
Trošku mi ale vadí, že ve zdejší diskuzi zapadlo to podstatné: současný import je na výjimku. A výjimky jsou zpravidla špatně.
Hlásat, že Unie je komunisticá jen proto, že chce zrušit (nepotřebnou) výjimku, je proto třeba brát jako demagogii.
@KANKUNEN Meleš blbosti, tvoja averzia voči pikapom je známa a evidentne si to nevyskúšal. Prešiel som z RAM-a na Defendera (potrebujem tz na 3,5t) a stojí to za prd (priestorovo). Kvôli lyžiam som musel kupovať na Defa rakev čo som v pikape nikdy nepotreboval, s bajkami platí to isté. Mám na tom normálne cestné gumy a pikap je tišší ako väčšina áut čo jazdí po cestách.
Do kdy a co si ještě od EK necháme líbit? A teď mi nejde primárně o velké pick upy, ale o princip.
Buď jsme svobodná společnost, kde je dovoleno to, co není zákonem výslovně zakázáno, nebo jsme spolek pitomečků, který se nechá mistrovat od komise, která se nechala na základě politických intrik a šméček jmenovat do pozice, kde nemá žádnou brzdu a bez přestání vymýšlí kontraproduktivní eurok.k.tiny, které ani nejsou oněmi zákony, ale jen jejich vyhláškami o kterých se údajně nediskutuje.
Děláme si to svou pasivitou sami.
Buď jsme svobodná společnost, kde je dovoleno to, co není zákonem výslovně zakázáno, nebo jsme spolek pitomečků, který se nechá mistrovat od komise, která se nechala na základě politických intrik a šméček jmenovat do pozice, kde nemá žádnou brzdu a bez přestání vymýšlí kontraproduktivní eurok.k.tiny, které ani nejsou oněmi zákony, ale jen jejich vyhláškami o kterých se údajně nediskutuje.
Děláme si to svou pasivitou sami.
Man Ký
@kruskar takže emisní normy jsou šikana? ne, naopak, roky tady procházelo něco, co nebylo fér k domácím výrobcům.
@Man Ký Ne, nejsou ale nesmějí být uplatňovány retroaktivně na vozy, které byly vyrobeny dříve, než vešly v platnost.
Man Ký
@kruskar co to blábolíš? jezdí tady auta bez katalyzátorů, veterány, jedničkové oktávky bez močoviny, které neplní vůbec nic
můžeš jezdit s dvoutaktním Wartburgem... doslova se vším.
můžeš jezdit s dvoutaktním Wartburgem... doslova se vším.
@Man Ký Tady snad, ale bavíme se o Evropě obecně. Co znamenaly zákazy dieselů do některých zón německých měst?
Man Ký
@kruskar a pěší zóna takový zákaz není? já myslím, že v touze najít cokoliv, za co může EU se snažíš najít každý možný argument... přitom, dávno by mohli prostě třeba dvoutakty prostě zakázat, jezdí pořád, dokonce nové /motorky/.
@kruskar
Ha… treba si zvolime “sve” zastupce “Motoriste sobe” a oni to nam ridicum vyjednaji.
Pockej. Oni uz tam jsou a misto aby udělali aspon jednu vec pro motorismus delaji cenzuru, cistky, svá koryta a paktuji se s největším odpadem…
Ha… treba si zvolime “sve” zastupce “Motoriste sobe” a oni to nam ridicum vyjednaji.
Pockej. Oni uz tam jsou a misto aby udělali aspon jednu vec pro motorismus delaji cenzuru, cistky, svá koryta a paktuji se s největším odpadem…
@Hendly O jaké cenzuře píšeš? A vadilo ti taky, když minulá vláda zařízla názorové weby? To nebyla cenzura?
@kruskar
Stabilita a transparantnost financování ČT a ČRo je zkrátka pro někoho cenzura ... 😁 To se nenosí! 😄 😄 😄
Stabilita a transparantnost financování ČT a ČRo je zkrátka pro někoho cenzura ... 😁 To se nenosí! 😄 😄 😄
@rohYpnol
“ Stabilita a transparantnost financování ČT a ČRo je” je nastavena dnes a není nejmenší duvod to menit.
Teda je duvod. Mit primi vliv na to kolik dostane CT a CRo penez a podle toho tlacit na obsah.
“ Stabilita a transparantnost financování ČT a ČRo je” je nastavena dnes a není nejmenší duvod to menit.
Teda je duvod. Mit primi vliv na to kolik dostane CT a CRo penez a podle toho tlacit na obsah.
@Hendly
Opět potvrzuješ, jak absolutně popíráš realitu 😁
Ne, dnes transparentnost a stabilita není zajištěna naopak vůbec. Protože stát nemá v rukou to, kolik je poplatníků. Tudíž když polovina firem skončí např. kvůli greendealu, tak státní média zbankrotují, že 😁
Proti tomu nová podoba NAOPAK A DOKONCE NEDÁVÁ MOŽNOST VLÁDĚ jakkoliv zasahovat do rozpočtu, protože bude dán ZÁKONEM, tj. naopak půjde k kvazimandatorní výdaj!!! 😁
Tak je opravdu extrémně zábavné, jak tady hujeři křičí na poplach kvůli zcela vylhanému tvrzení o ohrožení nezávislosti ČRo a ČT... 😄
Opět potvrzuješ, jak absolutně popíráš realitu 😁
Ne, dnes transparentnost a stabilita není zajištěna naopak vůbec. Protože stát nemá v rukou to, kolik je poplatníků. Tudíž když polovina firem skončí např. kvůli greendealu, tak státní média zbankrotují, že 😁
Proti tomu nová podoba NAOPAK A DOKONCE NEDÁVÁ MOŽNOST VLÁDĚ jakkoliv zasahovat do rozpočtu, protože bude dán ZÁKONEM, tj. naopak půjde k kvazimandatorní výdaj!!! 😁
Tak je opravdu extrémně zábavné, jak tady hujeři křičí na poplach kvůli zcela vylhanému tvrzení o ohrožení nezávislosti ČRo a ČT... 😄
@rohYpnol
Mame tu funkcni a nezávislé financovani televize.
Prijde tato vlada a chce toto znicit s získat kontrolu nad financováním a timni nad obsahem.
Tak jednoduché to je.
Mame tu funkcni a nezávislé financovani televize.
Prijde tato vlada a chce toto znicit s získat kontrolu nad financováním a timni nad obsahem.
Tak jednoduché to je.
@Hendly
Hele, jak vláda získá KONTROLU nad financováním, když VÝŠE ROZPOČTU bude dána ZÁKONEM??? 😁 😁 😁
Takže vláda má kontrolu i nad SOUDNÍ MOCÍ??? 😁 😁 😁 Tak proč sakra bába nezvedl telefon a nezavolal soudci, že čapák právě končí??? Proč Tomio nezavolal, ať si tu jeho kauzu hodí do skartovačky??? 😁 😁😁
Nějak ti to vůbec nedává smysl, milej zlatej... 😄 😄 😄
Hele, jak vláda získá KONTROLU nad financováním, když VÝŠE ROZPOČTU bude dána ZÁKONEM??? 😁 😁 😁
Takže vláda má kontrolu i nad SOUDNÍ MOCÍ??? 😁 😁 😁 Tak proč sakra bába nezvedl telefon a nezavolal soudci, že čapák právě končí??? Proč Tomio nezavolal, ať si tu jeho kauzu hodí do skartovačky??? 😁 😁😁
Nějak ti to vůbec nedává smysl, milej zlatej... 😄 😄 😄
@rohYpnol
Protoze ten zakon si bude moc vlada menit podle toho jak bude televize poslouchat.
Aktuálně mame 30 let fungující system.
Protoze ten zakon si bude moc vlada menit podle toho jak bude televize poslouchat.
Aktuálně mame 30 let fungující system.
@Hendly
Omyl. Opět prokazuješ jak absolutně netušíš o čem píšeš a jak nerozumíš světu kolem sebe. Víš, ona vláda jaksi NEMÁ zákonodárnou moc. 😁 Smolík.... 😄
Omyl. Opět prokazuješ jak absolutně netušíš o čem píšeš a jak nerozumíš světu kolem sebe. Víš, ona vláda jaksi NEMÁ zákonodárnou moc. 😁 Smolík.... 😄
@rohYpnol
“ Právo předkládat návrhy zákonů má podle Ústavy poslanec, skupina poslanců, Senát (pouze jako celek), vláda a krajská zastupitelstva”
“ Právo předkládat návrhy zákonů má podle Ústavy poslanec, skupina poslanců, Senát (pouze jako celek), vláda a krajská zastupitelstva”
@Hendly
A co jako má být? Ty opravdu ani netušíš co píšeš... 😁
Protože www.auto.cz/…diskuse/100271/1#…
A co jako má být? Ty opravdu ani netušíš co píšeš... 😁
Protože www.auto.cz/…diskuse/100271/1#…
@rohYpnol
Financování rozhlasu a televize bude primonpodrizeno vlade. Vláda muze predkladat navrh zakona a parlament, ktery je v dnešním stavu vlade zcela oddaný to schvaluje.
Jasna ztratila nezávislosti verejnych medii.
Financování rozhlasu a televize bude primonpodrizeno vlade. Vláda muze predkladat navrh zakona a parlament, ktery je v dnešním stavu vlade zcela oddaný to schvaluje.
Jasna ztratila nezávislosti verejnych medii.
@Hendly
Člověk ti vysvětlí jak to je a ty stejně budeš jen opakovat to, čemu ty věříš... 😁 Smutné.
Váda nemůže změnit NIC. Vláda je moc výkonná, nikoliv zákonodárná. To je fakt, to je naše ústava. Ale ty ji budeš neustále dokola popírat. 😄 😄 😄
Člověk ti vysvětlí jak to je a ty stejně budeš jen opakovat to, čemu ty věříš... 😁 Smutné.
Váda nemůže změnit NIC. Vláda je moc výkonná, nikoliv zákonodárná. To je fakt, to je naše ústava. Ale ty ji budeš neustále dokola popírat. 😄 😄 😄
@rohYpnol
Vlada ma vetsinu v parlamentu a svuj navrh prosadi.
Takze nezávislost je pryc a CT a Rozhlas se stava jen hlásná trouba vlady.
Vlada ma vetsinu v parlamentu a svuj navrh prosadi.
Takze nezávislost je pryc a CT a Rozhlas se stava jen hlásná trouba vlady.
@Hendly
A ona ta stejná vláda nemůže změnit (tvoje rétorika, nikoliv moje) výši koncesionářského poplatku??? 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Aha, takže už dnes je ČT a rozhlas hlásnou troubou vlády... Blbý, co??? 😄 😄 😄
A ona ta stejná vláda nemůže změnit (tvoje rétorika, nikoliv moje) výši koncesionářského poplatku??? 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Aha, takže už dnes je ČT a rozhlas hlásnou troubou vlády... Blbý, co??? 😄 😄 😄
@rohYpnol Co presne je na systemu koncesionarskych poplatku netransparentni, nebo nestabilni?
@JirkaVejrazka
Proč se mě ptáš na něco, co jsem ti právě odpověděl?
Stát nemá v rukou počet poplatníků. Když polovina firem zkrachuje, tak financování veřejnoprávních médií zkolabuje.
Dle nové podoby, když polovina firem zkrachuje, tak financování veřejnoprávních médií "jen" vyvolá vyšší státní dluh a finacování je zajištěno. Stabilně, transparentně, jasně. Navíc stát (i občané a podnikatelé) nemusí platit úplně nesmyslnou administrativu spojenou s výběrem poplatků. A navíc vláda má na výši rozpočtu nulový vliv. Skvělé, prostě win-win. takhle má stát fungovat.
Proč se mě ptáš na něco, co jsem ti právě odpověděl?
Stát nemá v rukou počet poplatníků. Když polovina firem zkrachuje, tak financování veřejnoprávních médií zkolabuje.
Dle nové podoby, když polovina firem zkrachuje, tak financování veřejnoprávních médií "jen" vyvolá vyšší státní dluh a finacování je zajištěno. Stabilně, transparentně, jasně. Navíc stát (i občané a podnikatelé) nemusí platit úplně nesmyslnou administrativu spojenou s výběrem poplatků. A navíc vláda má na výši rozpočtu nulový vliv. Skvělé, prostě win-win. takhle má stát fungovat.
@kruskar
Pockej? Co ze udelala strana “Motoriste sobe” pro motoristy?
PS: sice napr nevpoustet vybrane novinare na tiskovku nevadi, ale vadi ti kratkodoba blokace webu statu ktery zahajil valecnou operaci proti spojenci. Nehlede k tomu, ze se timto nasledne zabyval soud a uznal, ze to vylo spatne.
Pockej? Co ze udelala strana “Motoriste sobe” pro motoristy?
PS: sice napr nevpoustet vybrane novinare na tiskovku nevadi, ale vadi ti kratkodoba blokace webu statu ktery zahajil valecnou operaci proti spojenci. Nehlede k tomu, ze se timto nasledne zabyval soud a uznal, ze to vylo spatne.
Likvidační opatření pro naše lesníky, stavebníky a zemědělce.... v čem budou jezdit? Jak udělají svoji práci? Jinak by to bylo jedno, nikdo si přece takové auto nekupuje na běžné ježdění 😉
Man Ký
@Mr.Murphy v Hiluxech a Rangerech jako doposud. tedy, jestli se nevrátí L200, ta byla přece jen ještě dostupnější. a Fiat Fullback se nový prodával svého času za 699 tisíc a nikdo ho nechtěl😊
@Mr.Murphy
Nechal bych tě žrát celý život hnusný rohlíky od Babiše z Penamu a Párky z Vodňan. Proč by jsi měl mít nárok na něco lepšího? Na tomhle taky přežiješ, nebuď zhýčkaný.
Nechal bych tě žrát celý život hnusný rohlíky od Babiše z Penamu a Párky z Vodňan. Proč by jsi měl mít nárok na něco lepšího? Na tomhle taky přežiješ, nebuď zhýčkaný.
@kari.laz defacto už žiju jen na kaviáru, ale nepotřebuju na něj výjimky 😉
@Mr.Murphy A o to jde. Tady bude za chvíli přesně dané i monožství jídla, co smíme sníst. Když to něckdo chce, ať si to koupí. Bude blbě parkovat? Ponese následky.
@kari.laz Jenomze ty nasledky nenese, ze? Parkovani blbe je pomalu narodni sport, protoze za to jsou postihy jen vyjimecne. Zrovna dnes jedna dama proste zastavila uprostred ulice (dvoupruhova, hlavni tah vesnici, zadna obytna zona), aby si precetla neco neco na mobilu. Zadny blinkr, nic.
Vcera jsem sel okolo skoly, kde se delaly prijimacky. Auta rodicu stala uprostred ulice na ctyrech blinkrech v dlouhe rade, protoze deti proste nemuzou ujit 100m za roh, kde se da v pohode zaparkovat. Okolo projelo auto MP, bez reakce.
Ma to takove komicke dusledky, jako auto stojici na parkovisti pred nadrazim, kde parkuje naprosto spravne a legalne. Ale je na ctyrech blinkrech, protoze ridic uz je proste zvykly je pri svem "parkovani" pravidelne pouzivat 😊
Vcera jsem sel okolo skoly, kde se delaly prijimacky. Auta rodicu stala uprostred ulice na ctyrech blinkrech v dlouhe rade, protoze deti proste nemuzou ujit 100m za roh, kde se da v pohode zaparkovat. Okolo projelo auto MP, bez reakce.
Ma to takove komicke dusledky, jako auto stojici na parkovisti pred nadrazim, kde parkuje naprosto spravne a legalne. Ale je na ctyrech blinkrech, protoze ridic uz je proste zvykly je pri svem "parkovani" pravidelne pouzivat 😊
Man Ký
@kari.laz to je ale čistá demagogie. pořád můžeš mít pick-up, který plní emisní normy, který je velmi luxusní - třeba Grenadier Quartermaster - a má dostatečnou ochranu pro střet s chodci. není to o kvalitě jízdy, nebo co se tím snažíš naznačit. to bys nemohl mít v prodeji Ferrari.
...Plánuje se také přísnější dohled nad reálnou hmotností. EU chce zamezit praxi, kdy se užitečná hmotnost v papírech uměle snižuje na 3,5 tuny, zatímco auto je konstrukčně těžší. ...
Pickupy mají opravdu užitečnou hmotnost - tedy nosnost 3500 kg ??
Pickupy mají opravdu užitečnou hmotnost - tedy nosnost 3500 kg ??
@Othello Škoda že zmizela z EU Fiat Strada, to byl alespoň evropský pick-up pro chudé....
@Othello
Třeba F150 je tak těžký, že těžší už je jen Audi RS5 PHEV a nespočet dalších EV nesmyslů, ale tam se měří jiným metrem.
Třeba F150 je tak těžký, že těžší už je jen Audi RS5 PHEV a nespočet dalších EV nesmyslů, ale tam se měří jiným metrem.
chce to chodit k volbám a číst volební programy
@lordlord
Dokud EU je nastavena současným nedemokratickým způsobem, tak jakákoliv očista a seberefelxe a promítnutí výsledků voleb do reality je obrovský problém. Kdo jednou vstoupil do EP/EK, tak se chce udržet na jakékoliv pozici, kterou si vytvoří jen aby tam mohl zůstat.
EU v současné podobě se nikdy nezmění a potáhne nás jen a jen ke dnu spolu se západní zahnívající Evropou.
Dokud EU je nastavena současným nedemokratickým způsobem, tak jakákoliv očista a seberefelxe a promítnutí výsledků voleb do reality je obrovský problém. Kdo jednou vstoupil do EP/EK, tak se chce udržet na jakékoliv pozici, kterou si vytvoří jen aby tam mohl zůstat.
EU v současné podobě se nikdy nezmění a potáhne nás jen a jen ke dnu spolu se západní zahnívající Evropou.
EU opět škodí. Opět se potvrzují slova rohYpnola. Smutná vizitka EU, která jen buduje sovětský svaz 2.0 a ustavičně pošlapává lidská práva a svobody.
@rohYpnol ale prd! Města nejsou nafukovací, ti mastodonti se do evropských měst nevejdou , tak jednoduché to je.
@šofér
Pokud něko parkuje přes dvě místa, tak má dostat flastra. Pak by si to sám rozmyslel kde bude stávat a jesti je chytrej nápad si na Malou Stranu kupovat RAM 4500. Ale ne že budeš něco zakazovat.
Pokud něko parkuje přes dvě místa, tak má dostat flastra. Pak by si to sám rozmyslel kde bude stávat a jesti je chytrej nápad si na Malou Stranu kupovat RAM 4500. Ale ne že budeš něco zakazovat.
@rohYpnol - nesmysl, je to velké, zbytečné, ať si koupí pozemek a na něm parkuje. Veřejný prostor není na okupování takovými krámy.
Lidi u nás a i prakticky v celé Evropě si neváží dobrého bydla a zdravého rozumu.
S úzkým spektrem svého pohledu a se špatně skrytými osobními zájmy jednotlivců a skupin vládnoucích š***k (edit: š*p*i*č*e*k ...hrot, vrchol jinak je asi zakázané slovo, taky dobrý) pod bohulibými proklamacemi zachování planety a jejího čistého vzduchu, zachování demokratických principů podle svého výkladu a neustálým omezováním a regulací každého prdu budou blbnout tak dlouho, až se narodí noví Castrové, Gottwaldové a Leninové.
Pak budou koukat, až jim ty fabriky a skleněné paláce v Bruselech seberou. Hádky o nějakých emisích, přímých vstřicích, močovině, GPF, DPF, bateriích nebo dvou zabraných parkovacích místech budou potom brzy žít už jen ve vzpomínkách. Jediné, co nelze dost dobře vzít je vzdělání, když ho tedy nebudeš veřejně prezentovat. A to umělé je sice fajn, ale zatím pořád nestačí.
Snad se toho nedožiju i když kdo ví... No, a kdyby se to nedej bože stalo, tak nějakého dalšího sametového návratu se nedožiju už určitě.
S úzkým spektrem svého pohledu a se špatně skrytými osobními zájmy jednotlivců a skupin vládnoucích š***k (edit: š*p*i*č*e*k ...hrot, vrchol jinak je asi zakázané slovo, taky dobrý) pod bohulibými proklamacemi zachování planety a jejího čistého vzduchu, zachování demokratických principů podle svého výkladu a neustálým omezováním a regulací každého prdu budou blbnout tak dlouho, až se narodí noví Castrové, Gottwaldové a Leninové.
Pak budou koukat, až jim ty fabriky a skleněné paláce v Bruselech seberou. Hádky o nějakých emisích, přímých vstřicích, močovině, GPF, DPF, bateriích nebo dvou zabraných parkovacích místech budou potom brzy žít už jen ve vzpomínkách. Jediné, co nelze dost dobře vzít je vzdělání, když ho tedy nebudeš veřejně prezentovat. A to umělé je sice fajn, ale zatím pořád nestačí.
Snad se toho nedožiju i když kdo ví... No, a kdyby se to nedej bože stalo, tak nějakého dalšího sametového návratu se nedožiju už určitě.
@gil54
Všechny katastrofy lidského společenství byly vždy založeny na "šíření blaha a dobra". Toho jediného kmene, toho jediného boha, té jediné církve, té jediné rasy, té jediné kolektivní společnosti, ...a bohužel té jediné správné strany a demokracie. Člověk se prostě zjevně nepoučí...
Všechny katastrofy lidského společenství byly vždy založeny na "šíření blaha a dobra". Toho jediného kmene, toho jediného boha, té jediné církve, té jediné rasy, té jediné kolektivní společnosti, ...a bohužel té jediné správné strany a demokracie. Člověk se prostě zjevně nepoučí...
@rohYpnol
To sis nějak popletl. Kdo tu neustale bojuje za to, co je jedina spravna vira, jedine správné manželství, jedine správné pohlaví, jedina spravna rasa, jediny spravny narod atd.
EU to rozhodně neni.
Mame absolutní vedckoz shodu na dopadu spalování fosilních paliv. Ty zijes a prosazuješ viru, ze veda je nesmysl a veris.
To sis nějak popletl. Kdo tu neustale bojuje za to, co je jedina spravna vira, jedine správné manželství, jedine správné pohlaví, jedina spravna rasa, jediny spravny narod atd.
EU to rozhodně neni.
Mame absolutní vedckoz shodu na dopadu spalování fosilních paliv. Ty zijes a prosazuješ viru, ze veda je nesmysl a veris.
@Hendly
Ty ses opravdu v té vlastní nevědomosti úplně ztratil ... 😄
Jestli na něčem je vědecká shoda, tak to je právě na tom, že existují jen dvě pohlaví, muž a žena. Všechno ostatní je vše jen ne přírodní zákonitosti 😁 😁 😁
Ty ses opravdu v té vlastní nevědomosti úplně ztratil ... 😄
Jestli na něčem je vědecká shoda, tak to je právě na tom, že existují jen dvě pohlaví, muž a žena. Všechno ostatní je vše jen ne přírodní zákonitosti 😁 😁 😁
@rohYpnol https😐/cs.wikipedia.org/…i/Intersexualita
Tak takova shoda je mozna jen v dezo alternativním svete.
A v takovem svete se da popírat negativní vliv spalovani fosilu, da se v nem popírat demokracie EU atd.
Zaklad tohoto dezo sveta si prave krasne ukazal. Je ti svet viry kde věda ustupuje do pozadi.
Tak takova shoda je mozna jen v dezo alternativním svete.
A v takovem svete se da popírat negativní vliv spalovani fosilu, da se v nem popírat demokracie EU atd.
Zaklad tohoto dezo sveta si prave krasne ukazal. Je ti svet viry kde věda ustupuje do pozadi.
@Hendly
Opět jsi prokázal, že opravdu svět je pro tebe příliš složité místo. To vůbec nevyvrací, že pohlaví jsou jen a pouze dvě a platí přesně to, co jsem napsal. Protože přírodní zákonitosti jsou dané.
Naopak jsi přesně potvrdil, že ty defekt vydáváš za normu. Hezky ses propálil 😄
Opět jsi prokázal, že opravdu svět je pro tebe příliš složité místo. To vůbec nevyvrací, že pohlaví jsou jen a pouze dvě a platí přesně to, co jsem napsal. Protože přírodní zákonitosti jsou dané.
Naopak jsi přesně potvrdil, že ty defekt vydáváš za normu. Hezky ses propálil 😄
@rohYpnol
Takže když nekdo nezapada do představy dvou správných pohlaví tak je defekt a musi se odstranit, aby mohla dal panovat ta tva shoda… Tohle uz tu bylo a prave tim zacinaji ty nejvetsi katastrofy dejin o kterych si psal.
Tohle je nazor vsech tech “pravicových “ kritiků EU. Pritom je to tak jednoduché. Dejte lidem svobodu.
To nechces, ale chces “svobodu “ spalovaku kterou ted jasně vidíme…
Takže když nekdo nezapada do představy dvou správných pohlaví tak je defekt a musi se odstranit, aby mohla dal panovat ta tva shoda… Tohle uz tu bylo a prave tim zacinaji ty nejvetsi katastrofy dejin o kterych si psal.
Tohle je nazor vsech tech “pravicových “ kritiků EU. Pritom je to tak jednoduché. Dejte lidem svobodu.
To nechces, ale chces “svobodu “ spalovaku kterou ted jasně vidíme…
@Hendly
Až se naučíš číst a chápat psaný text, pak teprv může přijít rozumná debata.
Pohlaví jsou dvě. Ne proto, že to někdo tvrdí, ne proto že jsou správná nebo špatná. Ale protože tak to nastavila příroda. Smolík.
O odstraňování defektu tady píšeš jen a pouze ty a ukazuje to na tvé uvažování. Protože já se bavím jen a pouze o tom, že ty defekt povyšujeě na NORMU.
Takže jsi opět prokázal vlastní nechopnost jakékoliv rozumové dovednosti zpracovat inforamce. Ať si každý vymýšlí pohlaví jaké chce, ať se každý cítí jak uzná za vhodné. Podstata ale je, že příroda zařídila pohlaví pouze dvě - muže a ženu. Takže smolík.
Až se naučíš číst a chápat psaný text, pak teprv může přijít rozumná debata.
Pohlaví jsou dvě. Ne proto, že to někdo tvrdí, ne proto že jsou správná nebo špatná. Ale protože tak to nastavila příroda. Smolík.
O odstraňování defektu tady píšeš jen a pouze ty a ukazuje to na tvé uvažování. Protože já se bavím jen a pouze o tom, že ty defekt povyšujeě na NORMU.
Takže jsi opět prokázal vlastní nechopnost jakékoliv rozumové dovednosti zpracovat inforamce. Ať si každý vymýšlí pohlaví jaké chce, ať se každý cítí jak uzná za vhodné. Podstata ale je, že příroda zařídila pohlaví pouze dvě - muže a ženu. Takže smolík.
@rohYpnol
Ne. Pohlaví naprosto jasne a vedecky dve nejsou. Existuje spousta lidi kteri se od tveho jasneho ”muz/zena” odchyluji jak fyzicky tak psychicky. Liberální svet to chape a dokaze pojmenovat a nema s tim problem. Proc ty a ostatní mate takový problem s tak jednoduchou veci?
Ne. Pohlaví naprosto jasne a vedecky dve nejsou. Existuje spousta lidi kteri se od tveho jasneho ”muz/zena” odchyluji jak fyzicky tak psychicky. Liberální svet to chape a dokaze pojmenovat a nema s tim problem. Proc ty a ostatní mate takový problem s tak jednoduchou veci?
@Hendly
Pohlaví jsou jen a pouze dvě. Je to základ genetiky. Smolík hujer. To, že tady někdo přijde s tím, že máme 54 pohlaví, mezi něž patří "něco jako muž", "něco jako žena", ""žena, co se cítí být mužem, ale nejště se úplně nerozhodla", není žádná věda.
Stejně tak je den a noc. Protože to je zákon fyziky a danost. Ale určitě může přijít hujer a začít tvrdit, že máme 54 denních fází, mezi něž patří "skoro den", "skoro noc", "noc, co už by mohla být dnem" atp. 😁
Fakta jsou fakta. Přírodní zákonitost je daná, pohlaví jsou jen a pouze dvě a žádný hujer to nezmění 😁
Pohlaví jsou jen a pouze dvě. Je to základ genetiky. Smolík hujer. To, že tady někdo přijde s tím, že máme 54 pohlaví, mezi něž patří "něco jako muž", "něco jako žena", ""žena, co se cítí být mužem, ale nejště se úplně nerozhodla", není žádná věda.
Stejně tak je den a noc. Protože to je zákon fyziky a danost. Ale určitě může přijít hujer a začít tvrdit, že máme 54 denních fází, mezi něž patří "skoro den", "skoro noc", "noc, co už by mohla být dnem" atp. 😁
Fakta jsou fakta. Přírodní zákonitost je daná, pohlaví jsou jen a pouze dvě a žádný hujer to nezmění 😁
@rohYpnol
Ty si opet ten co hlasa, ze nic mezi dnem a noci neexistuje.
Priklad si dal spravny jen se jim neridis.
Ty si opet ten co hlasa, ze nic mezi dnem a noci neexistuje.
Priklad si dal spravny jen se jim neridis.
@Hendly
Pohlaví jsou dvě, protože příroda a genom to tak nastavil.
Já sice chápu, že ty budeš zpochybňovat i periodickou soustavu prvků, protože někdo může cítit i prvek mezi vodíkem a heliem, ale to nic nezmění na tom, kolik prvků máme 😁 😁 😁
Pohlaví jsou dvě, protože příroda a genom to tak nastavil.
Já sice chápu, že ty budeš zpochybňovat i periodickou soustavu prvků, protože někdo může cítit i prvek mezi vodíkem a heliem, ale to nic nezmění na tom, kolik prvků máme 😁 😁 😁
@rohYpnol
Kdyz jsi tedy tak vědecky založený.
Proc se obracis k vire a ne k jasne vědecké shodě o negativním dopadu spalovani fosilních paliv?
Kdyz jsi tedy tak vědecky založený.
Proc se obracis k vire a ne k jasne vědecké shodě o negativním dopadu spalovani fosilních paliv?
@Hendly
Protože neexistuje žádný vědecký důkaz toho, že spalování fosilních paliv je 100% příčinou globálního oteplování. Protože emise z dopravy tvoří nula celá nula nic celkových emisí. Protože globální změny klimatu byly, jsou a vždy budou bez ohledu na člověka. Protože tohle říkají vědci, ty hujere.
Protože neexistuje žádný vědecký důkaz toho, že spalování fosilních paliv je 100% příčinou globálního oteplování. Protože emise z dopravy tvoří nula celá nula nic celkových emisí. Protože globální změny klimatu byly, jsou a vždy budou bez ohledu na člověka. Protože tohle říkají vědci, ty hujere.
@rohYpnol
Existuje nespočet vědeckých důkazů.
Emsise z dopravy samozřejmě delaji znacnou cast.
Tedy jestli opet nepocitas kladiky demagogicky argument kdy zapocitavas i prirozeny cyklus CO2.
Takze tvuj pruspevek opet jen ukazal, ze jsi an strane viry a ne vedy.
Existuje nespočet vědeckých důkazů.
Emsise z dopravy samozřejmě delaji znacnou cast.
Tedy jestli opet nepocitas kladiky demagogicky argument kdy zapocitavas i prirozeny cyklus CO2.
Takze tvuj pruspevek opet jen ukazal, ze jsi an strane viry a ne vedy.
@Hendly
www.auto.cz/…diskuse/100271/1#…
www.auto.cz/…diskuse/100271/1#…
Man Ký
@rohYpnol ano, je penis a vagina. na tom se shodneme. jsou dva druhy zevních pohlavních orgánů.
ale je možné mít penis a k němu vaječníky. a těch variant je možné nekonečné množství.
je muž s penisem a vaječníky mužem? jen proto, že penis je vidět a do podbřišku ne? je to celkem jedno, to o čem je řeč je gender, ne pohlaví.
celkově je to složité téma a pro ty jednodušší z politiků je to způsob, jak odvrátit pozornost od vlastní megakorupce. řekneš učňákům, že to teda ne!!! že žádní uchyláci si tady nebudou štrádovat po městě a pošleš si další miliardu kámošům. a pak tě týden před volbama přijede podpořit intelektuálně podobný jedinec a řekne, že to teda ne! že jsi ten nejlepší panovník co existuje😊
ale je možné mít penis a k němu vaječníky. a těch variant je možné nekonečné množství.
je muž s penisem a vaječníky mužem? jen proto, že penis je vidět a do podbřišku ne? je to celkem jedno, to o čem je řeč je gender, ne pohlaví.
celkově je to složité téma a pro ty jednodušší z politiků je to způsob, jak odvrátit pozornost od vlastní megakorupce. řekneš učňákům, že to teda ne!!! že žádní uchyláci si tady nebudou štrádovat po městě a pošleš si další miliardu kámošům. a pak tě týden před volbama přijede podpořit intelektuálně podobný jedinec a řekne, že to teda ne! že jsi ten nejlepší panovník co existuje😊
dojazdim sucasne auto a tesim sa bud rok na kupu, len sa zamyslam ci normla alebo lift, urcite ale osemvalec
Man Ký
@Pista Marton lift no šak nech šeci vidí že na to máme! keď dojdem do krčmy!
Teď tady US cars jezdí a můžou se dovážet, změna zatím nebyla schválena. Teprve se uvidí, co z toho humbuku nakonec bude. Možná je vyvoláván taky proto, aby se vidělo, jak velký odpor to ve společnosti vyvolá. Byť tedy tohle je hodně menšinová záležitost.
Podívejte na kauzu zákazu spalovacích motorů, pořád se to řešilo, EU ho i vydala s datem 2035, snad to dokonce formálně ještě platí, ale reálně už se automobilky chovají tak, jako že z toho nebude nic!
Podívejte na kauzu zákazu spalovacích motorů, pořád se to řešilo, EU ho i vydala s datem 2035, snad to dokonce formálně ještě platí, ale reálně už se automobilky chovají tak, jako že z toho nebude nic!
Co to vykládají s umělým snižováním váhy?! Pickupy řady 1500 váží méně, než většina velkých evropských SUV a kuriozitka, např. nové sportovní BMW M5 je podstatně těžší...
O papírovém snižování váhy se můžeme bavit u řady 2500, ale těch tady jezdí minimum, takže je úplně zbytečné to řešit.
O papírovém snižování váhy se můžeme bavit u řady 2500, ale těch tady jezdí minimum, takže je úplně zbytečné to řešit.
Obdivujes samozvaneho krale …?
Opět zjevně nechápeš realitu.
EU již ZAKÁZALA, na na ten ZÁKAZ byla vyjímka. Tudíž zrušení vyjímky =ZÁKAZ!!!