Krasny stroj.
Panu Dragounovi patri podekovani za kvalitni ctivo a zajimavou galerii.
Tesim se na pokracovani a dalsi autorovu tvorbu.
Jozef SK
0
Nádherný článok, radosť čítať. Ďakujem
Othello
0
...klikový hřídel byl uložen v sedmi hlavních ložiscích a točil se proti směru hodinových ručiček...
to asi záleží jestli se na auto koukáme zleva nebo zprava
Ale fajn článek o dávné historii
Stejsn
1
@Othello Tak asi vždycky od předního víka, tedy tam, kde není převodovka, ne?
Othello
0
@Stejsn
Třeba u elektromotorů se to bere při pohledu na výstupní hřídel, tedy opačně.
Ale stejně nevíme z které strany mělo připojenou převodovku to Lambo takže to byla v článku spíše taková neinformace
gil54
2
Miura (s řasama) se mi pořád líbí a mám ji rád stejně jako Jaguar E jedenapůlté generace.
Panu Dragounovi patri podekovani za kvalitni ctivo a zajimavou galerii.
Tesim se na pokracovani a dalsi autorovu tvorbu.