Profi
Michal Snv
1
Tohle je už absurdní. V Číne už auta vyrábí snád i kadeřnice, nebo místní řezník. Tohle nedopadne dobře. O pár let se nám tu budou povalovat auta jako hadr.
Lenka Čížková
Tento příspěvek porušil pravidla diskuze a byl smazán.
Tak na první pohled nevypadají špatně, jen mi přijde, jako bych všechna ta auta už někde viděl 🤔😋