Novinky
Future is electric... 😁 Future is China 😄 😄 😄
@rohYpnol
Němci postavili skleněný pomník své automobilové nadřazenosti.
Čína z něj udělá showroom toho, kdo opravdu vyhrál budoucnost 👍
Němci postavili skleněný pomník své automobilové nadřazenosti.
Čína z něj udělá showroom toho, kdo opravdu vyhrál budoucnost 👍
je to tak rohypnol to říkal
stačí si jen vybrat co...
Uživatel pod přezdívkou Rohypnol (dříve častěji vystupující jako Rohypnol. s tečkou) je na diskuzích Auto.cz známý svými vyhraněnými názory, které často prezentuje pomocí ustálených obratů a ironických poznámek.
Jeho příspěvky jsou obvykle kritické vůči elektromobilitě a moderním trendům v autoprůmyslu.
😁
Mezi jeho opakované fráze a typické argumentační vzorce patří
„Elektromobily nikdo nechce“ – Často doplňuje tvrzením, že o ně není zájem bez masivních dotací a že prodeje jsou „uměle vyhnané“ nařízeními z Bruselu.
„Zelené šílenství“ nebo „Eko-terorismus“ – Označení pro tlak na snižování emisí a přechod k elektrickým vozům.
„Dotované hračky pro bohaté“ – Argument, že elektromobily si kupují jen lidé s vysokými příjmy, kterým na to přispívají ostatní daňoví poplatníci.
„Návrat do jeskyní“ – Fráze používaná v kontextu omezování individuální mobility a spalovacích motorů.
„Už se to sype“ – Komentář k novinkám o problémech automobilek s prodejem elektrických modelů nebo k technickým závadám baterií.
Ironické oslovování „Elektrohujer“ – Časté označení pro fanoušky a zastánce elektrických aut.
„Fyziku neokecáš“ – Používá se v diskuzích o dojezdu, nabíjení v zimě nebo energetické náročnosti výroby baterií.
Rohypnol se často zaměřuje na ekonomickou neudržitelnost současného směřování autoprůmyslu a jeho příspěvky nezřídka vyvolávají rozsáhlé debaty (flame wars) s opačným názorovým táborem.
stačí si jen vybrat co...
Uživatel pod přezdívkou Rohypnol (dříve častěji vystupující jako Rohypnol. s tečkou) je na diskuzích Auto.cz známý svými vyhraněnými názory, které často prezentuje pomocí ustálených obratů a ironických poznámek.
Jeho příspěvky jsou obvykle kritické vůči elektromobilitě a moderním trendům v autoprůmyslu.
😁
Mezi jeho opakované fráze a typické argumentační vzorce patří
„Elektromobily nikdo nechce“ – Často doplňuje tvrzením, že o ně není zájem bez masivních dotací a že prodeje jsou „uměle vyhnané“ nařízeními z Bruselu.
„Zelené šílenství“ nebo „Eko-terorismus“ – Označení pro tlak na snižování emisí a přechod k elektrickým vozům.
„Dotované hračky pro bohaté“ – Argument, že elektromobily si kupují jen lidé s vysokými příjmy, kterým na to přispívají ostatní daňoví poplatníci.
„Návrat do jeskyní“ – Fráze používaná v kontextu omezování individuální mobility a spalovacích motorů.
„Už se to sype“ – Komentář k novinkám o problémech automobilek s prodejem elektrických modelů nebo k technickým závadám baterií.
Ironické oslovování „Elektrohujer“ – Časté označení pro fanoušky a zastánce elektrických aut.
„Fyziku neokecáš“ – Používá se v diskuzích o dojezdu, nabíjení v zimě nebo energetické náročnosti výroby baterií.
Rohypnol se často zaměřuje na ekonomickou neudržitelnost současného směřování autoprůmyslu a jeho příspěvky nezřídka vyvolávají rozsáhlé debaty (flame wars) s opačným názorovým táborem.
@DonVito
Když už nejsi schopný použít vlastní rozum, ale musíš spoléhat na AI, tak pak to dopadá přesně takto.
Jak snadno se AI dostává na své limity, jsi opravdu hezky prokázal. Za všecho - ne, nikdy jsem jako rohypnol s tečkou v diskusi nevystupoval. Smolík.
Když už nejsi schopný použít vlastní rozum, ale musíš spoléhat na AI, tak pak to dopadá přesně takto.
Jak snadno se AI dostává na své limity, jsi opravdu hezky prokázal. Za všecho - ne, nikdy jsem jako rohypnol s tečkou v diskusi nevystupoval. Smolík.
A má to kto kupovať? Vzhľadom na obrovskú reklamnú kampaň ich zas toľko vonku nevidieť.
Zajímavá tečka za Piechovým velikášstvím...
@Alpha Tango No jo, ale za Piëcha byl VW na koni, až do doby zeleného soudruha Diesse, pak šel koncern do pr... Řekl bych, že akcionáři VW si musí rvát vlasy z hlavy i ze současného vedení. To se taky předvádí, kdo je větší blázen a ani jednomu s šéfů značek to nějak nejde. Největší šašek koncernu je asi šéf Audi, pan Dollner, ten táhne značku do zapomnění 🙈👎
@ericn
Hlavne do toho zamíchat “zelenou, soudruhy atd” je jedno jestli nick Ericn, Ryccardo nebo Rohypnol.
- nesmyslny Phaethon, Bugatti, Dieselgate, pretahovana o Porsche atd.
Vse zpětně viděno nesmyslna a silene drahá rozhodnutí.
Trolls ale jedou zlou “zelenou”.
Hlavne do toho zamíchat “zelenou, soudruhy atd” je jedno jestli nick Ericn, Ryccardo nebo Rohypnol.
- nesmyslny Phaethon, Bugatti, Dieselgate, pretahovana o Porsche atd.
Vse zpětně viděno nesmyslna a silene drahá rozhodnutí.
Trolls ale jedou zlou “zelenou”.
@Hendly
Ty totiž opět nechápeš, že Phaeton a Bugatti byly projekty z doby, kdy si VAG tyhle rozmary mohl bez potíží dovolit. Právě proto, že nebyly ty zelené nesmysly.
Ty totiž opět nechápeš, že Phaeton a Bugatti byly projekty z doby, kdy si VAG tyhle rozmary mohl bez potíží dovolit. Právě proto, že nebyly ty zelené nesmysly.
@rohYpnol
Asi ti nejak unikla informace a podstata clanku.
Tu fabriku odkupuje firma vyrábějící prave ty “zelené nesmysly “.
Asi ti nejak unikla informace a podstata clanku.
Tu fabriku odkupuje firma vyrábějící prave ty “zelené nesmysly “.
@Hendly
Opět jsi vůbec nepochopil, co je tím zeleným nesmyslem. To není jen výrobek, to je celá ideologie kladená na celý průmysl.
Opět jsi vůbec nepochopil, co je tím zeleným nesmyslem. To není jen výrobek, to je celá ideologie kladená na celý průmysl.
@rohYpnol
Takze výrobce elektromobilů kupuje fabriku v srdci zelené ideologie, a prodava mu ji VW ktere vyhazelo nesmyslne penize za nesmysly, ale muze za to výroba elektromobilu a zelena ideologie..
Na co logika kdyz staci nenávidět.
A takto konci veskera debata se jmeny jako Rohypnol, Ericn nebo Ryccardo.
Takze výrobce elektromobilů kupuje fabriku v srdci zelené ideologie, a prodava mu ji VW ktere vyhazelo nesmyslne penize za nesmysly, ale muze za to výroba elektromobilu a zelena ideologie..
Na co logika kdyz staci nenávidět.
A takto konci veskera debata se jmeny jako Rohypnol, Ericn nebo Ryccardo.
@Hendly Jenže právě Diess a jeho nesmyslná rozhodnutí, byl ten, který vsadil vše na jednu kartu a tím začal sešup koncernu. Pokud nejsi schopný tento fakt pochopit, tak se raději nevyjádřuj 😉
@ericn Lenže práve Piëch tú biedu koncernu VW zavinil ! Koncern mal duplicitné modely a jednotlivé značky koncernu si konkurovali medzi sebou a nedokázali si na seba zarobiť . Auto malo predajnú cenu milión € a ešte jeho výroba bola stratová ďaľší milión . Phaeton bol úplný nezmysel, bol technicky výborný, ale ako VW nepredajný . Piëch sa správal ako psychopat a medzi ľudmi v koncerne sa šuškalo, že to bol práve on, čo amíkom bonzol Diesselgate . Sám som ho zažil ako milého staršieho pána, ktorý sa v sekunde zmenil na škriekajúceho pschychopata . Potopil koncern ...
Myslím, že cokoliv bude pro ten objekt lepší než být chátrajícím pomníkem iracionální megalománie (jak německé) nejmenovanného dřívějšího vůdce Koncernu.
V centre Drážďan bola len sklenená montáž automobilov ! Montáž je záverečná časť výroby automobilu, ktorá sa skladá z karosárne, lakovne a montáže ... 😁
Bol som pred odchodom na dôchodok vyše 22 rokov súčasťou koncernu VW . A bol som tak trošku pyšný na kvalitu výroby koncernu, nie vždy a nie u všetkých typov . Postupom rokov som sa nestačil diviť nad rozhodnutiami vedenia koncernu v Nemecku, ale všetci ma presviedčali, že oni to musia predsa vedieť lepšie . Dnes som po prečítaní takého článku iba chvíľu smutný, že som mal vtedy pravdu ma vôbec neteší ... 😁
...hmm, ...a taková to byla sláva...
Žádný strom neroste do nebe.