Chápu snahu se odlišit, ale koncepce 1+1 je trochu pikačovina. Řidič si hoví vepředu a spolujezdec, resp. spolujezdkyně se krčí za ním? To samo o sobě odradí 80 % potenciálních zákazníků...
gil54
2
@Barry Lyndon
Tak na nějaké běžné ježdění to asi nebude a dalších 79 pacientů se jistě najde.
Tak jestli to má třeba malej nebo žádnej kufr, jestli na to nejde namontovat koule a jestli spolujezdec sedí na hanbě a kvůli tomu si to někdo nekoupí, výrobce trápit asi nebude ani trochu.
Barry Lyndon
0
@gil54 Nejde o běžné ježdění ala kufr a koule, ale i na tom okruhu se chcete pochlubit, pobavit... 😊
Tak na nějaké běžné ježdění to asi nebude a dalších 79 pacientů se jistě najde.
Tak jestli to má třeba malej nebo žádnej kufr, jestli na to nejde namontovat koule a jestli spolujezdec sedí na hanbě a kvůli tomu si to někdo nekoupí, výrobce trápit asi nebude ani trochu.