Novinky
K.Kapl
3
"Technika zůstala beze změn." Znamená to, že i tato limitka 125 má nedůstojné přední brzdy?
praptak
0
@K.Kapl Chápete, že je to limitovaná edice úplně normálního auta, není to závodní auto, od toho tu máte Fabii RS Rally2.
ericn
1
@praptak No jo, ale člověk by čekal trochu vic, když jde o limitku a navíc od Škoda Motorsport… 🤔
Barry Lyndon
1
@praptak Ale ony nejsou nedůstojné jen co do funkce, ale i (možná hlavně) co do vzhledu... 😊
Anonym
1
@praptak každá lepší motorizace ve starších Fabiích měla 288 mm kotouče ...a limitka k výročí motorsportu má 276 mm kotouče ??? v kombinaci se zbytečně velkými 18" koly které opticky ten kotouč ještě zmenšují to není oslava motorsportu ale terč posměchu ... kotouče zvětšit, kola zmenšit
Polepy žádné auto nezrychlí a kola jsou neuvěřitelný humus!!! Proč ne bílé ala sparco!?