Novinky
vencelín
0
Pokud prijdou i s variantou Neon SRT4, tak jen dobre.
No, nejlepe by udelali, kdyby tam zacali prodavat Tipo.
V sedanu, s 1.6 a automatem.
Ale jeste lepe s dvoulitrem, benzinem, pochopitelne.
😄
V sedanu, s 1.6 a automatem.
Ale jeste lepe s dvoulitrem, benzinem, pochopitelne.
😄
Dnes s biedou predaju 125.000 aut jedineho typu rocne.
"Uspesny a legendarny" Neon (teda aspon podla tohoto nadpisu) sa predaval najviac 200.000 kusov rocne.
To su nejake predajne cisla? Toto ma zachranit znacku?
Nie, Neon bol vo svojej dobe lacny sh*it. Omyl znacky Chrysler, ktora nebola najlacnejsia, ktory ju vlastne zacal potapat. Ludia sa z neho smiali. Bol to omyl. Pri testoch v auto magazinoch mal slabe vysledky. Nemal vobec nosit logo Chrysleru na kapote. Mohli s nim vtedy radsej zalozit novu znacku. Nieco ako dnes lacna Dacia od Renaultu.
Nie, Neon nebol "uspesny" ani kvalitou ani predajmi. A uz vobec nebol "legendarny".
Bol na srandu. Bol to omyl, ktory Chrysler uz v tom case priznaval. Mne sa vtedy ako lacne a dostupne auto velmi pacil, tak som o nom zacal studovat dostupne materialy. Cim viac som cital, tym menej sa mi pacil. Uboha kvalita, spracovanie, odhlucnenie, antikorozna uprava ... Proste setrenie na ukor vsetkeho. Ako prva Dacia Logan.
Snaha vyrobit auto za 10.000 dolarov v case, ked najlacnejsie podobne stalo 15.000. A tak to aj dopadlo. To ako keby dnes dali do najlacnejsej Pacifiky slabucku a srandovnu 1,2 od Stelantisu. Chybny motor, ktory uz v showroome ide len na 3 valce ....
"Uspesny a legendarny" Neon (teda aspon podla tohoto nadpisu) sa predaval najviac 200.000 kusov rocne.
To su nejake predajne cisla? Toto ma zachranit znacku?
Nie, Neon bol vo svojej dobe lacny sh*it. Omyl znacky Chrysler, ktora nebola najlacnejsia, ktory ju vlastne zacal potapat. Ludia sa z neho smiali. Bol to omyl. Pri testoch v auto magazinoch mal slabe vysledky. Nemal vobec nosit logo Chrysleru na kapote. Mohli s nim vtedy radsej zalozit novu znacku. Nieco ako dnes lacna Dacia od Renaultu.
Nie, Neon nebol "uspesny" ani kvalitou ani predajmi. A uz vobec nebol "legendarny".
Bol na srandu. Bol to omyl, ktory Chrysler uz v tom case priznaval. Mne sa vtedy ako lacne a dostupne auto velmi pacil, tak som o nom zacal studovat dostupne materialy. Cim viac som cital, tym menej sa mi pacil. Uboha kvalita, spracovanie, odhlucnenie, antikorozna uprava ... Proste setrenie na ukor vsetkeho. Ako prva Dacia Logan.
Snaha vyrobit auto za 10.000 dolarov v case, ked najlacnejsie podobne stalo 15.000. A tak to aj dopadlo. To ako keby dnes dali do najlacnejsej Pacifiky slabucku a srandovnu 1,2 od Stelantisu. Chybny motor, ktory uz v showroome ide len na 3 valce ....
Chrysler je žijící mrtvola. Potácí se od krize ke krizi již desítky let a ne a ne zdechnout...
Vypadá to že se implementací loga lancie na vozy chrysleru dostala do chrysleru lancií nemoc. Jeden model v nabídce, úspěšný na jednom nebo dvou trzích.
Neon byl jako každá správná amerika, pěkný chrastítko a zejména v první generaci laciný s.it. druhá byla lepší, ale asi taky dražší tak to prodejně moc nejelo.
Myslím, že stellantis potřebuje zejména jednuskvělou platformu pro všechny značky, s různýma pohonama a ne ten bazmek s třívalcem co teď všude tlačí. Pak budou schopni dělat dobrý auta za dobrý peníze s různým kabátem a zaměřením. Včetně chrysleru.
Neon byl jako každá správná amerika, pěkný chrastítko a zejména v první generaci laciný s.it. druhá byla lepší, ale asi taky dražší tak to prodejně moc nejelo.
Myslím, že stellantis potřebuje zejména jednuskvělou platformu pro všechny značky, s různýma pohonama a ne ten bazmek s třívalcem co teď všude tlačí. Pak budou schopni dělat dobrý auta za dobrý peníze s různým kabátem a zaměřením. Včetně chrysleru.