Novinky
Proč je v poslední době taková móda, praktická auta zabít nepraktickým sklápěním zadních sedadel. Ani na ten tunýlek na lyže se nedostalo a tak vás nutí dávat na střechu rakev, která k ekonomické jízdě rozhodně nepřispěje.
Kde jsou ty casy elegance toyoty avensis......
Nejrychlejší Toyota současnost......??
NejRYCHLEJŠÍ? Rychlost.
Nejdynamičtější možná.
Pouhých 180km/h...... To předjede i Fabia 1.0 tříválec.
NejRYCHLEJŠÍ? Rychlost.
Nejdynamičtější možná.
Pouhých 180km/h...... To předjede i Fabia 1.0 tříválec.
@Pepa_007
Hezká teorie.
Praxe je taková, že ve svém EV většinu Fabií při 130km/h předjíždím.
Btw. u nás máme rychlostní limity.
A v Německu? Cestovní rychlost 180km/h je tam vysoce nadprůměrná, nemluvě o provozu.
Shrnovačka?
Bleskové zrychlení EV využiješ na každém semaforu, při připojování do pruhu a při každém předjíždění.
Omezení na 180km/h by ti mohlo vadit snad jednou za čas na německý dálnici bez provozu.
O tom, jak relevantní je cestování rychlostmi nad 180km/h nechť si rozhodne každý sám.
😄
Hezká teorie.
Praxe je taková, že ve svém EV většinu Fabií při 130km/h předjíždím.
Btw. u nás máme rychlostní limity.
A v Německu? Cestovní rychlost 180km/h je tam vysoce nadprůměrná, nemluvě o provozu.
Shrnovačka?
Bleskové zrychlení EV využiješ na každém semaforu, při připojování do pruhu a při každém předjíždění.
Omezení na 180km/h by ti mohlo vadit snad jednou za čas na německý dálnici bez provozu.
O tom, jak relevantní je cestování rychlostmi nad 180km/h nechť si rozhodne každý sám.
😄
@DonVito
Mistře, mohu se zeptat, proč bych měl tolerovat to, že výrobce škudlí čí/a dělá vozidla s horšími vlastnostmi?
Přaxe je taková, že pokud by ta Fóbie chtěla tak si vytvoří vcelku solidní náskok.
To, že rychlostní limity jsou v ČR nějak nastaveny apriori nedává důvod tolerovat "šmelinu" ze stran výrobců vozidel. To vozidlo co má ma třebas 220 km/h bude mít pravděpodobně nadimenzované lépe brzdy než to vozidlo co má papírovou max. 180 km/h, což toto je vcelku solidní šance že můžete využít.
Takže, pokud toužíte si pořídit bzučívého trabanta s rychlostí do 100, směle do toho. Nikdo z nás Vám bránit nebude. Zároveň Vás žádáme, aby jste se nedivil, že většina lidí, preferuje plnohodnotné vozidlo, které s rezervou snese i vyšší rychlosti a ne že při těch rychlostech bude mít vyplazený jazyk jako splavený pes.
Mistře, mohu se zeptat, proč bych měl tolerovat to, že výrobce škudlí čí/a dělá vozidla s horšími vlastnostmi?
Přaxe je taková, že pokud by ta Fóbie chtěla tak si vytvoří vcelku solidní náskok.
To, že rychlostní limity jsou v ČR nějak nastaveny apriori nedává důvod tolerovat "šmelinu" ze stran výrobců vozidel. To vozidlo co má ma třebas 220 km/h bude mít pravděpodobně nadimenzované lépe brzdy než to vozidlo co má papírovou max. 180 km/h, což toto je vcelku solidní šance že můžete využít.
Takže, pokud toužíte si pořídit bzučívého trabanta s rychlostí do 100, směle do toho. Nikdo z nás Vám bránit nebude. Zároveň Vás žádáme, aby jste se nedivil, že většina lidí, preferuje plnohodnotné vozidlo, které s rezervou snese i vyšší rychlosti a ne že při těch rychlostech bude mít vyplazený jazyk jako splavený pes.
Tohle auto je dukazem, ze EV nerovna se Cina!
Japonske auto s japonskou technikou a japonskymi baterkami.
Stop hloupym zkratkam
Bravo Toyota
Japonske auto s japonskou technikou a japonskymi baterkami.
Stop hloupym zkratkam
Bravo Toyota
Děkujeme za názor.
Mně se to auto velmi líbí.
Hehe, oktanový romantiku 🤗
avatr.com/en/012