Novinky
KANKUNEN
1
Čeho je moc toho je příliš, 500 100x dokola. Pro mě je top design Grande Punto, Nejhezčí Fiat všech dob.
Lenka Čížková
1
@KANKUNEN Imho Fiat 8V. Některým stačí i Multipla.
Stejsn
0
@KANKUNEN Grande Punto (před faceliftem) je pěkné, ale pořád je tu třeba Dino, nebo 124 Sport Coupé
Lord Owl
1
@KANKUNEN tak já tam přidám Fiat Ritmo (I.gen).
Jsem teď zmatený a možná mi něco uniklo, ale pětistovka v Cabriu se už nejmenuje "500c" ?