Novinky
Wolfalack
2
Nevím, ze které strany je to auto hnusnější. Kde jsou ty doby, kdy Peugeot dělal skutečně krásná nadčasová auta. Toto je děs, obzvláště zadní nárazník.
Siluetu zname od Citroena.
A kdyz jsem na fotkach uvidel tu nesmyslnou palubku, tak jsem to zavrel a ani nelistoval dal.
A kdyz jsem na fotkach uvidel tu nesmyslnou palubku, tak jsem to zavrel a ani nelistoval dal.
@Ja Prvni 123 řekl bych, že to auto má více problémů. Exteriér by celkem šel, až na naprosto odporná litá kola. Ty kdo navrhoval musel brutálně zahulit. Interiér je klasický PUG úlet,a el tak nějak to ještě jde. Pohon jedna tragédie za druhou, takže je asi nejlepší si vzít ten základní mild hybridní tříhrnek, alespoň zbyde prostor i pro zavazadla - 509l, PHEV má o 100l méně a BEV o víc jak 50l méně... O ceně bych snad ani nic nepsal, jsou nezajímavé všechny... 🙈
@ericn Ten trojvalček je vpodstate jediná kúpiteľná motorizácia, pozri na cenník, elektrina ani plug-in nedávajú zmysel. Tragická doba.
P.S. Prečo vlastne zmizli SZ? Keď sa chceš s niekým pobaviť súkromne, vlastne nemáš šancu...
P.S. Prečo vlastne zmizli SZ? Keď sa chceš s niekým pobaviť súkromne, vlastne nemáš šancu...
Tak tomu říkám absurdní titulek! 😃👎
citace - 1.6 Plug-in Hybrid e-DCS7... Jeho systémový výkon totiž stoupl na 177 kW, ale ve výsledku jde jen o jiný propočet podle chystaných emisních norem Euro 7....
Mohl by autor vysvětlit co se myslí tím jiným propočtem ?
A v technických datech tohoto modelu je chyba, parametry elektromotoru výkon 92 kW/2500 ot. a max moment 118 Nm se vzájemně vylučují.
Mohl by autor vysvětlit co se myslí tím jiným propočtem ?
A v technických datech tohoto modelu je chyba, parametry elektromotoru výkon 92 kW/2500 ot. a max moment 118 Nm se vzájemně vylučují.
Tříválec Stellantis 1,2 to nechceš. Takovemuto autu už by slušel pořádný motor.
a mě se líbí 😄
Bohužel v interiéru bych určitě nedal to jejich řešení blbě viditelného displaye řidiče a ergonomie vypadá že většina všeho je přes dotykáč takže taky nic pro mě. Ale čistě opticky a materiálově cajk, zejména středový display co netrčí do zorného pole řidiče je OK....
Bohužel v interiéru bych určitě nedal to jejich řešení blbě viditelného displaye řidiče a ergonomie vypadá že většina všeho je přes dotykáč takže taky nic pro mě. Ale čistě opticky a materiálově cajk, zejména středový display co netrčí do zorného pole řidiče je OK....
@Mr.Murphy Ergonomie ovládání je v pohodě. Normální páčky s normální logikou (zhruba stejné ovládání jako neelektrických Peugeotů, Citroenů...), + řada fyzických tlačítek pod displejem.
Je tam část věcí, které jdou jen přes displej , ale má to ty tzv. iToggles, na které je možné si dle své volby vyhodit další funkce. Ty jsou sice dotykové, ale tak velké, že je lze ovládat i za jízdy.
Je tam část věcí, které jdou jen přes displej , ale má to ty tzv. iToggles, na které je možné si dle své volby vyhodit další funkce. Ty jsou sice dotykové, ale tak velké, že je lze ovládat i za jízdy.
Král mezi šelmami, bez motoru....
No to je tedy frk milénia. vy v té redakci v poslední době perlíte jako o život.
No to je tedy frk milénia. vy v té redakci v poslední době perlíte jako o život.
Je to furt Frantík a to teda ne!Je spousta vozů za příznivější cenu,co splňují stejné nároky dnešní blbé doby!