Novinky
“ Z hlediska zlepšení komfortu a výbavy stojí za pozornost 50kW bezdrátové nabíjení telefonu”
Tak to je hučák.. a nebo autor opet ukazuje, že auto.cz sice umi podvadet v testech elektromobilů, ale ostatní jim moc nejde.
Tak to je hučák.. a nebo autor opet ukazuje, že auto.cz sice umi podvadet v testech elektromobilů, ale ostatní jim moc nejde.
traveldrive
Tento příspěvek porušil pravidla diskuze a byl smazán.
@traveldrive
Takove “dospělé “ reseni. Prestanem o problému mluvit a on zmizí…
Pan Bednar podvadel v testu a minimálně části redakce to nevadi. Jak chce důvěřovat jakékoliv informaci zde?
To ze si nekdo chce nabíjet telefon výkonem 50kW jen dokresluje uroven.
Takove “dospělé “ reseni. Prestanem o problému mluvit a on zmizí…
Pan Bednar podvadel v testu a minimálně části redakce to nevadi. Jak chce důvěřovat jakékoliv informaci zde?
To ze si nekdo chce nabíjet telefon výkonem 50kW jen dokresluje uroven.
@Hendly Bez ohľadu na to, ako to bolo, trvám na svojom - opakuješ to jak retard. A je mi fuk, či mi príspevok znovu zmažú, aj tak sem už nie je veľmi prečo chodiť. Články za veľa nestoja a sú prevažne o čínskych autách, a diskusie sú zahádzané hnojom z produkcie tvojej a tebe podobných. Nie je o čom.
A proč to vlastně vylepšují? Už když to přišlo na trh, bylo to úžasné a neodolatelné, i na Auto.cz o tom hodně psali (ostatně i o dalších skvostech z PRC)
Čína: investuje do automobilové budoucnosti.
Europa: kdysi učila svět vyrábět auta.
Čína: dnes světu ukazuje, jak rychle se žák může stát učitelem.