Novinky
Jan Matys
1
Panečku, to je ale ošklivý...
Čo je to zase za debilný nadpis? Pre nás nemá cena v Kórei absolútne žiadny význam. To sú redaktori ACZ takí naivní, že by v Čechách mohol taký sedan stáť podobnú sumu, alebo o čom to má byť...?
@traveldrive Tuhle naivitu také nechápu. Pro nás dost irelevantní.
@praptak Povedal by som, že úplne. Alebo sa snáď nájde niekto, kto bude slintať nad nedostupným kórejským sedanom?
@traveldrive Tak uvádět ceny bez podrobností o daňovém systému je zbytečné. To souhlas.
Na druhou stranu to, že se auto vyšší střední třídy umisťuje na předních příčkách prodejů v Jížní Koreji je zajímavé ( výšší třída než Superb a přitom větší celkové prodeje) a přitom na trhu v Jižní Koreji je podíl fyzických kupců 70-75%, firemních 25-30%.
A to auto vypadá velmi dobře (jen ten grill by mohl být menší, ale to je dnes moderní), velké objemy motorů. Podle zdejších diskutérů ideál, žádné elektro a žádná SUV krabice.
Já nemám rád velká, auta, vždy jsem měl raději malá auta. Ale věřím, že je více objektivních důvodů slintat nad tímto, než třeba na momentální nabídce třeba Stellantisu.
Na druhou stranu to, že se auto vyšší střední třídy umisťuje na předních příčkách prodejů v Jížní Koreji je zajímavé ( výšší třída než Superb a přitom větší celkové prodeje) a přitom na trhu v Jižní Koreji je podíl fyzických kupců 70-75%, firemních 25-30%.
A to auto vypadá velmi dobře (jen ten grill by mohl být menší, ale to je dnes moderní), velké objemy motorů. Podle zdejších diskutérů ideál, žádné elektro a žádná SUV krabice.
Já nemám rád velká, auta, vždy jsem měl raději malá auta. Ale věřím, že je více objektivních důvodů slintat nad tímto, než třeba na momentální nabídce třeba Stellantisu.
Ako autor vie, ze stoji ako Octavia, ked jej cena na korejskom trhu nie je spomenuta?
Cital som pre istotu clanok 2x.
Niekde je chyba .... Ide teda v nadpise o dezinformaciu, alebo len o nepravdivu informaciu?
Pripadne nebodaj porovnavame s cenou Octavie u nas? Akoze si pletieme hrusky s jablkami?
Cital som pre istotu clanok 2x.
Niekde je chyba .... Ide teda v nadpise o dezinformaciu, alebo len o nepravdivu informaciu?
Pripadne nebodaj porovnavame s cenou Octavie u nas? Akoze si pletieme hrusky s jablkami?