Videa
Pokud již má býti něco označeno jako synonymum propadáku, pak to může býti jen pořad Auta z pekla, vážený pekelníku! Fiat Stilo rozhodne ne.
Áno, Fiat Stilo bol obrovský komerčný a finančný prepadák. Hoci malo ísť o ambiciózneho konkurenta pre Volkswagen Golf, vozidlo pre automobilku znamenalo jednu z najväčších finančných katastrof v modernej histórii autopriemyslu.Podľa prestížnej analýzy spoločnosti Sanford C. Bernstein sa Fiat Stilo umiestnil ako druhé najstratovejšie európske auto v rokoch 1997 až 2013 (hneď za Smartom ForTwo).Hlavné dôvody zlyhaniaObrovská finančná strata: Fiat do vývoja investoval astronomické sumy. Kvôli slabým predajom však na každom jednom vyrobenom kuse Stila prerobil v priemere približne 2 730 €. Celková strata projektu presiahla 2,1 miliardy eur.Nenaplnené predajné ciele: Fiat pôvodne plánoval predávať až 400 000 kusov ročne. Realita však bola diametrálne odlišná – za celých 9 rokov produkcie sa v Európe a Brazílii predalo dohromady iba okolo 767 000 kusov.„Nemecký“ dizajn bez emócií: Vývoj viedol nemecký manažér Herbert Demel, ktorý chcel z Fiatu urobiť racionálne a robustné auto po vzore koncernu VW. Výsledný chladný, hranatý dizajn (najmä pri 5-dverovej verzii) však tradičných zákazníkov talianskych áut sklamal a odpudil.Katastrofálna spoľahlivosť elektroniky: Stilo bolo doslova prešpikované vtedy modernou elektronikou, ktorá však bola extrémne nespoľahlivá. Majitelia pravidelne bojovali s falošnými chybovými hláškami airbagov, ABS, palubného počítača či zlyhávaním elektrických okien a snímačov.Zlá povesť na trhu: V prieskumoch spokojnosti zákazníkov (napr. JD Power) sa Stilo pravidelne umiestňovalo na samotnom chvoste rebríčkov. To spôsobilo bleskový prepad hodnoty jazdených vozidiel.Čo sa naopak podarilo?Napriek komerčnému fiasku malo Stilo aj svetlé stránky. Výborná bola najmä 3-dverová verzia, ktorá mala športový šmrnc a vyzerala skvele. Model priniesol aj mimoriadne vydarené a legendárne naftové motory 1.9 JTD / MultiJet, ktoré boli takmer nezničiteľné a úsporné. Pozitívom bola aj vysoká úroveň bezpečnosti na svoju dobu a skvelá variabilita interiéru verzie kombi (Mu
@xxc
V zájmu objektivnosti dlužno dodat, že ta elektronika byla německé provenience.
To, že do Stila byly vkládány větší naděje, které nebyly plně naplněny, nic nemění na tom, že to označení "synonymum propadáku" není opodstatněné. To je prostě čirá manipulace.
Myslím, že by se větších prpadáků jinde našlo vícero (i třebas od VW - Pheaton, Fox, XL1)
V zájmu objektivnosti dlužno dodat, že ta elektronika byla německé provenience.
To, že do Stila byly vkládány větší naděje, které nebyly plně naplněny, nic nemění na tom, že to označení "synonymum propadáku" není opodstatněné. To je prostě čirá manipulace.
Myslím, že by se větších prpadáků jinde našlo vícero (i třebas od VW - Pheaton, Fox, XL1)
@vencelín Že by sa objavil ďalší macher s AI namiesto mozgu?
@traveldrive
Myslíte xxc?
Není to náhodou samotný pekelník (to je myslím taky slovák), snažící se obhájit svůj manipulativní nadpis a obsah?
Myslíte xxc?
Není to náhodou samotný pekelník (to je myslím taky slovák), snažící se obhájit svůj manipulativní nadpis a obsah?
@vencelín To neviem. Autorom je tuším František Pisarovič, ak sa nemýlim, je to aj redaktor ACZ alebo Sveta Motorov. Tento seriál je tragický prepadák a popravde nechápem, prečo sem tieto navymýšľané nezmysly stále pchajú.
@vencelín Phaeton je to auto, která zabetonovalo pozici kralování Volkswagenu v Evropě. Passat se z podoby z Phaetonem vyhřál tak, že prakticky vygumoval konkurenci a to nejen prodejeme ale i maržema. Před Phaetonem Passat čelil francouzům, dalším němcům i italům. Pak prakticky nic. Fox byl nápad vozit latinskoamerický vůz do Evropy, nedopadlo to, náklady proti vývoji vozu zanedbatelný, XL1 nebyl nikdy myšlený pro masový trh, byla to jen ukázka technologie.
@fahrenaufderautobahn
Vaše teze má pár háčků.
Prodej Pheatona nijak neovlivnil prodeje Prassatu.
Dále francouzi se potopili sami a to více či méně nabídkou motorizací. Talisman s motorem 1,6 si koupí málokdo, u 408 to platilo podobně (a autálně je to u lvíčete ještě větší tragédie).
Aha, takže fox najednou se nepočítá 😊. Nu hezká objektivita.
Co se XL1, tak to byla hodně ztrátová ukázka technologie, jak píšete.
Co Lupo, to taky byl vcelku propadák, když už jsme u VW.
Vaše teze má pár háčků.
Prodej Pheatona nijak neovlivnil prodeje Prassatu.
Dále francouzi se potopili sami a to více či méně nabídkou motorizací. Talisman s motorem 1,6 si koupí málokdo, u 408 to platilo podobně (a autálně je to u lvíčete ještě větší tragédie).
Aha, takže fox najednou se nepočítá 😊. Nu hezká objektivita.
Co se XL1, tak to byla hodně ztrátová ukázka technologie, jak píšete.
Co Lupo, to taky byl vcelku propadák, když už jsme u VW.
Vlastním Stilo 1,4 třídveřové v červené barvě. Má najeto 175 000km. Jezdí s ním většinou žena a to do práce a na nákup. Koupil jsem ho jako nové v r.2004. Mimo běžnou údržbu jsem měnil pouze přední pružiny. Auto na svoji dobu vzniku má 6 kvaltů, chlazenou schránku před spolujezdcem a mnoho dalších vychytávek. Palubní počítač také předběhl dobu. Lak je stále pěkný . Abych jenom nechválil, tak výměna žárovek v předních světlech je opravdu opruz. Jinak jsem spokojený a žena jiné auto nechce.
@Uživatel_5864403 Zarovky jsem resil i v Puntu.
Vyresily to long life od Osramu.
Uz tam jsou nekolik let.
😄
Vyresily to long life od Osramu.
Uz tam jsou nekolik let.
😄
@Uživatel_5864403 jo ty žárovky jsem už vytěsnil, to bylo zlo! 😄 jinak píšu níže, to auto co jsem měl já byla dobrá kára 😄
Auto z pekla? Ale no tak... Měl jsem 4 roky kombíka 1.9JTD (koupený jako tříletý), auto sloužilo naprosto bez problémů. Normální kompakt, žádná bomba, žádný propadák.
@el sendador Neber ho vážne. Autor je tragéd, nemá o čom, tak vymýšľa hlúposti. V čase, keď bolo Stilo aktuálne, bol ešte sopliak.
@el sendador
Sluzi mozno ok, no Stilo combi 1.9JTD bolo pre mna najhorsie auto, ktore som v mladosti skusil z pohladu jazdnych vlastnosti.
Tupe preposilovane riadenie, uplny playstation, neschopny podvozok cele sa to priserne naklanalo a padalo na predok a prevodovka rovnaka guma. Navyse posed bol neprijemne vysoky nad interierom. Doma sme mali VW Golf 4 variant s 1.9TDI a to bolo tiez mizerne auto po stranke podvozku, ale Stilo bolo este horsie.
Sluzi mozno ok, no Stilo combi 1.9JTD bolo pre mna najhorsie auto, ktore som v mladosti skusil z pohladu jazdnych vlastnosti.
Tupe preposilovane riadenie, uplny playstation, neschopny podvozok cele sa to priserne naklanalo a padalo na predok a prevodovka rovnaka guma. Navyse posed bol neprijemne vysoky nad interierom. Doma sme mali VW Golf 4 variant s 1.9TDI a to bolo tiez mizerne auto po stranke podvozku, ale Stilo bolo este horsie.
Vam fakt musel nekdo z Italie zneuzit sestru, jinak tomu nerozumim.
I prvni Tipo bylo dobre auto.
Ktere se neprodavalo uplne dobre, protoze bylo zbytecne "nemecke".
Ale to je jedine, co je natom clanku pravda.
Navic zacinala doba, kdy lidi ztraceli soudnost a zacali se ridit reklamami.
Takze kdyz se nelibilo novinarum, tak ho moc nekupovali... a ve stejne logice si pak zvolili Trumpa, nebo Babise.
Protoze to rikala reklama...
I prvni Tipo bylo dobre auto.
Ktere se neprodavalo uplne dobre, protoze bylo zbytecne "nemecke".
Ale to je jedine, co je natom clanku pravda.
Navic zacinala doba, kdy lidi ztraceli soudnost a zacali se ridit reklamami.
Takze kdyz se nelibilo novinarum, tak ho moc nekupovali... a ve stejne logice si pak zvolili Trumpa, nebo Babise.
Protoze to rikala reklama...
Ale tak beru že to je recesistický pořad tak to tak nebudu prožívat 😉 Každopádně ten výpočet "ztráty na kus" je trošku zavádějící. Když vyvíjím novou platformu tak samozřejmě je strašně drahá, ale náklady na její vývoj bych neměl rozpočítat jen na to konkrétní auto, ale i na všechny další klony, které přijdou později.
Tzn. rozpočtu to na 700.000ks Fiatu Stilo, pak k tomu přidám Bravo, druhou Deltu a kdoví co ještě.... I Giulietta měla část podlahy z Brava čili furt tam to Stilo nějak amortizovalo svoje náklady.
Navíc Stilo přišlo s technologiemi, které v něm vlastně nikdo nechtěl (keyless atd.), ale koncern se to na něm naučil atd....
Čili nebudu se s nikým hádat jestli to byl propadák nebo ne, ale dívejme se na to realisticky 😉
(v tomto ohledu je obrovský propadák třeba i platforma Giorgio pro Giulii, ale i na ní pak vyjelo spousta jiných aut). To samé motory původně pro Giulii... moc se jich nevyrobilo, ale slouží i v hromadě další vozů.
Tzn. rozpočtu to na 700.000ks Fiatu Stilo, pak k tomu přidám Bravo, druhou Deltu a kdoví co ještě.... I Giulietta měla část podlahy z Brava čili furt tam to Stilo nějak amortizovalo svoje náklady.
Navíc Stilo přišlo s technologiemi, které v něm vlastně nikdo nechtěl (keyless atd.), ale koncern se to na něm naučil atd....
Čili nebudu se s nikým hádat jestli to byl propadák nebo ne, ale dívejme se na to realisticky 😉
(v tomto ohledu je obrovský propadák třeba i platforma Giorgio pro Giulii, ale i na ní pak vyjelo spousta jiných aut). To samé motory původně pro Giulii... moc se jich nevyrobilo, ale slouží i v hromadě další vozů.
@Mr.Murphy
To, že to je recesistický pořad, či se spíše snaží recesistickým být, neznamená že musí být za každou cenu manipulativní.
Jinak souhlas. To auto se třebas neprodávalo tak dobře jak by si Fiat tenkrát přál, ale nelze jej hodnotit jako synonymum propadáku (na to se dle mne prodávalo vcelku slušně).
Ten kleyless byl za příplatek, nebo se pletu? Svého času jsem zvažoval koupi kombíkového stila (tuším že z roku 2004) a myslím že mělo klasické klíčky.
To, že to je recesistický pořad, či se spíše snaží recesistickým být, neznamená že musí být za každou cenu manipulativní.
Jinak souhlas. To auto se třebas neprodávalo tak dobře jak by si Fiat tenkrát přál, ale nelze jej hodnotit jako synonymum propadáku (na to se dle mne prodávalo vcelku slušně).
Ten kleyless byl za příplatek, nebo se pletu? Svého času jsem zvažoval koupi kombíkového stila (tuším že z roku 2004) a myslím že mělo klasické klíčky.
@vencelín jasně že byl keyless za příplatek. Ono to snad mělo vrámci keyless i nějaký paměťový modul který ti rovnou nastavil sedačky a takové různé blbosti.... no v roce 2003, potěš 😄
Jinak k pořadu.... nevím.... lidi co to auto zažili tak vědí, kdo ho nezažil tak netuším, proč by se na pořad o takovém autě díval. Takže mě to ze židle nezvedá.... prostě plácání na internetu, nic víc....
Jinak k pořadu.... nevím.... lidi co to auto zažili tak vědí, kdo ho nezažil tak netuším, proč by se na pořad o takovém autě díval. Takže mě to ze židle nezvedá.... prostě plácání na internetu, nic víc....
Nebudu brát názory klukům co tahali kačera když Stilo přišlo na trh. Já jsem s JTD 85kW jezdil, multiwagon, výbava Dynamic.... jo hoši, dvouzónová klima v roce 2003 a podobné srandy.
To auto jsem znal od novoty a prodával ho ve 280tkm. VŽDYCKY dojelo ka mělo. ANI JEDNOU se nestalo, že by nesplnilo svůj úkol. Prostorné, výkonná klima se silnou ventilací i dozadu, pohodlné jak prase, velký kufr s pravidelným tvarem. Prostě to jelo, brzdilo, dojelo kam mělo a bylo to celé. Frajeřinka byla chlazená schránka na 1,5l pití.
Nebylo to bez chyby, praskaly tomu myslím přední pružiny, motor byl hlučnější, občas nějaký falešný poplach elektriky přišel. Ale třeba oproti čtyřkovému Golfu to bylo výbavou a prostorem o generaci modernější auto.... (zpracováním a spolehlivostí určitě ne). Připomínám taky, že to aspoň v ČR bylo levnější než ten menší Golf...
Prostě to mělo své pro a proti, proboha přišlo to v čase JEDNIČKOVÉ Octavie, která proti tomu byla dokonale směšná.... I té dvojkové to v pohodě konkurovalo....
Vzpomínám rád 😄
To auto jsem znal od novoty a prodával ho ve 280tkm. VŽDYCKY dojelo ka mělo. ANI JEDNOU se nestalo, že by nesplnilo svůj úkol. Prostorné, výkonná klima se silnou ventilací i dozadu, pohodlné jak prase, velký kufr s pravidelným tvarem. Prostě to jelo, brzdilo, dojelo kam mělo a bylo to celé. Frajeřinka byla chlazená schránka na 1,5l pití.
Nebylo to bez chyby, praskaly tomu myslím přední pružiny, motor byl hlučnější, občas nějaký falešný poplach elektriky přišel. Ale třeba oproti čtyřkovému Golfu to bylo výbavou a prostorem o generaci modernější auto.... (zpracováním a spolehlivostí určitě ne). Připomínám taky, že to aspoň v ČR bylo levnější než ten menší Golf...
Prostě to mělo své pro a proti, proboha přišlo to v čase JEDNIČKOVÉ Octavie, která proti tomu byla dokonale směšná.... I té dvojkové to v pohodě konkurovalo....
Vzpomínám rád 😄
@Mr.Murphy chlazené schránky u řidiče i spolujezdce měla Fabia v roce 1999 ... jenže to nebyla hnusná krabice
@Pan Glosátor
Když už jste použil výraz "hnusná krabice" tak vzhled interiéru Fábie 1999 a Stila 2001 hraje zcela jasně ve prospěch Stila. Ten fabiácký interiér byl představitelem právě té krabicoidní hnusoty 😊.
Když už jste použil výraz "hnusná krabice" tak vzhled interiéru Fábie 1999 a Stila 2001 hraje zcela jasně ve prospěch Stila. Ten fabiácký interiér byl představitelem právě té krabicoidní hnusoty 😊.
@vencelín problém stila a podobnych aut je že když se někomu nelíbí vnějšek tak ani neuvažuje o tom že by se podíval dovnitř
@Pan Glosátor
Ale to je vcelku logické. Taky se nejdříve budete zajímat o vizuálně podařené auto, než o nějakou auto "škaredku". A když to vizuálně podařené auto Vám nabídne i dobrou techniku, motory, převodovky, výbavu či volbu karosářské varianty a praktičnost jakou si přejete a spolehlivost za akceptovatelnou cenu, tak je vyhráno.
Samozřejmě když je situace, že auto vypadá hnusně ale má dobrou techniku, nebo zas vypadá pěkně a technika je na kvrdlačku, tak pak už výběr notně skřípe a to až tak, že člověk třebas skončí u vozu staršího.
Ale to je vcelku logické. Taky se nejdříve budete zajímat o vizuálně podařené auto, než o nějakou auto "škaredku". A když to vizuálně podařené auto Vám nabídne i dobrou techniku, motory, převodovky, výbavu či volbu karosářské varianty a praktičnost jakou si přejete a spolehlivost za akceptovatelnou cenu, tak je vyhráno.
Samozřejmě když je situace, že auto vypadá hnusně ale má dobrou techniku, nebo zas vypadá pěkně a technika je na kvrdlačku, tak pak už výběr notně skřípe a to až tak, že člověk třebas skončí u vozu staršího.
@Pan Glosátor nevím jak to měla Fábie, ale u Stila to bylo vychytané tak, že spolujezdec měl klasický kaslík a ještě nad ním samostatnou druhou schránku na 1,5L pití s tím chlazením. To byla fakt pecka. Dál to třeba na klimě mělo senzor kvality vzduchu atd. atd. (samozřejmě ovládání rádia na volantu a takové věci)
Man Ký
Nová auta jsou bez výjimky označována za ošklivá, málo výkonná, nudná a drahá. Na auto.cz tedy určitě.
A dvacet let starý pelech od Fiatu je rodinné Ferrari. Nejsilnější motor měl 170 koní a auto s ním stálo 800 tisíc. Co by na to v roce 2004 Dnohypnol? Neprodejné!!!
A dvacet let starý pelech od Fiatu je rodinné Ferrari. Nejsilnější motor měl 170 koní a auto s ním stálo 800 tisíc. Co by na to v roce 2004 Dnohypnol? Neprodejné!!!
@Man Ký
Sucharská existence Vašeho formátu nám tu scházela......
Pokud se Vám líbí dnešní oslizlé bonbony na 4 kolech se spoustou zbytečných kudrdlinek, tak Vám to zde nikdo nevymlouvá.
Vy si zas na oplatku nechte od cesty vaše poblázněné komentáře.
Sucharská existence Vašeho formátu nám tu scházela......
Pokud se Vám líbí dnešní oslizlé bonbony na 4 kolech se spoustou zbytečných kudrdlinek, tak Vám to zde nikdo nevymlouvá.
Vy si zas na oplatku nechte od cesty vaše poblázněné komentáře.
Audi
Tento příspěvek porušil pravidla diskuze a byl smazán.
@Audi
M je diskutující, jenž pohrdá jinými názory, vkusem a ostatními lidmi obecně. On se vidí jako ten středobod vesmíru, kterého by každý měl adorovat. To že je (slušně řečeno) mimo a ostatní si nad jeho příspěvky jen klepají na čelo a nevěřícně kroutí hlavou už nějak nevidí.
M je diskutující, jenž pohrdá jinými názory, vkusem a ostatními lidmi obecně. On se vidí jako ten středobod vesmíru, kterého by každý měl adorovat. To že je (slušně řečeno) mimo a ostatní si nad jeho příspěvky jen klepají na čelo a nevěřícně kroutí hlavou už nějak nevidí.
Man Ký
@vencelín jak poznáte člověka s nízkým sebevědomím? vydává svůj názor za veřejné mínění😊
Sakra Hammuna
Příspěvek podléhá schvalování.
Man Ký
Ne, v roce 2004 bys to pomlouval stejně jako dnešní auta. Kyselé hrozny hošánku😉
Bazalka klub zas jede, tridverak mel design, ale to už nikdo nechtěl, HB moc vypadat neuměl, aby to bylo to pravé po italsku, 1,2 mela kvaltu 6, 1,8 jen pet. Presne naopak nez
voli rozum.
voli rozum.
@KANKUNEN právě naopak, slabá 1.2 se díky 6 kvaltu stala dynamickou a 1.8 stačilo 5 rychlostí.
@Adam Grufík Tak to psali, skutečnost je opačná.
@KANKUNEN jakože 1.2 by s pětikvaltem jezdila líp než s šestikvaltem jo?
@Mr.Murphy Zase přesně naopak, že by jezdila líp ta 1,8ka s tím šestikvaltem. 1,2 delší šestku neutáhne, 1,8 už trochu jo.
Man Ký
Poposedni natvrdlo. Určitě sis ho chtěl koupit jako nové za statisíce.
Nástěnkář Vencelín zase určuje kdo smí psát a co má psát. Kritizovat všechno nové a velebit staré pelechy 😊
Nástěnkář Vencelín zase určuje kdo smí psát a co má psát. Kritizovat všechno nové a velebit staré pelechy 😊
Man Ký
Poposedni natvrdlo. Pomlouváš všechno nové protože kyselý hrozny. Stejně tak bys v roce 2004 chválil auta z roku 90 a plival na nové Stillo za 800 tisíc. To nemá nic společného s vkusem. To je syndrom “ach ty hrozny jsou tak vysoko a kdybych jen trochu chtěla tak bych mohla ale beztak za tu námahu nestojí”😊
@Man Ký
Syndrom jste vy tajtrdlíku, furt máte neutuchající potřebu do někoho šít a prudit.......
Myslíte si o sobě, že jste bůhví co, přitom jste obyčejný nesnášenlivý důchodce ventilující si frustraci na jiných lidech.
Běžte se léčit, uleví se nejen okolí ale hlavně i vám.
vy jste zde na fóru jediný, kdo konstantně dává na jevo jaký je bohytýr, přitom jste chudý duchem, až je mi Vás občas i líto....
A běžte s těmi novými vlákny ke všem čertům, akorát tu plevelíte diskuzi. Pokud nevidíte tlačítko odpovědět, zajděte si zítra pro silnější brýle.
Syndrom jste vy tajtrdlíku, furt máte neutuchající potřebu do někoho šít a prudit.......
Myslíte si o sobě, že jste bůhví co, přitom jste obyčejný nesnášenlivý důchodce ventilující si frustraci na jiných lidech.
Běžte se léčit, uleví se nejen okolí ale hlavně i vám.
vy jste zde na fóru jediný, kdo konstantně dává na jevo jaký je bohytýr, přitom jste chudý duchem, až je mi Vás občas i líto....
A běžte s těmi novými vlákny ke všem čertům, akorát tu plevelíte diskuzi. Pokud nevidíte tlačítko odpovědět, zajděte si zítra pro silnější brýle.
Man Ký
@vencelín na jevo psychycky špatně. 52 let důchodce. jestli je ti míň, než 45, tak sním svůj klobouk mladíku😊
to auto nepovažuju ani za zázrak, ani za nějakou hrůzu, je mi volný. rodinné Ferrari to asi fakt nebude, ledaže ti stačí červená barva k asociaci s Ferrari.
ale baví mě tvoje určování, co smí a nesmí psát. myslím, že svoji roli v tomto světě poněkud přeceňuješ😊
to auto nepovažuju ani za zázrak, ani za nějakou hrůzu, je mi volný. rodinné Ferrari to asi fakt nebude, ledaže ti stačí červená barva k asociaci s Ferrari.
ale baví mě tvoje určování, co smí a nesmí psát. myslím, že svoji roli v tomto světě poněkud přeceňuješ😊
@Man Ký
Nejprve mě dovolte Vám popřát dobrou chuť. Máte recht, vláknina je zdravá a prospívá mozkovým závitům 😁. A někde jsem četl, že i uklidnuje nervovou soustavu. tedy až zkonzumujete Váš klobouk, mohu Vám nabídnou ke konzumaci i ten svůj, co bych pro Vás M neudělal. Vlákniny pro Vás není nikdy dost 😁.
Dále se zeptám, zda chápete psaný text? Kde píši co se smí či nesmí psát? Ano je pravda, že hulvátský projev nemusím, o čemž jste se určitě již přesvědčil. Taktéž je pravda, že když je někde chyba či nepřesná formulace, tak na tuto okolnost upozorním. O tom jste se určitě taktéž již přesvědčil.
Jak jsem psal, evidentně jste řádně sucharovitého ražení, takže nějaý pojem jako nadsázka je Vám cizí. Pak chápu Váš těžký život a Váš přístup k ostatním.
Všiml jste si toho smailu na konci mé věty na kterou se vztahujete? Z něj zcela jasně plyne že se nesnažím dát Stilo na roveň ferrari co se jizdních vlastností týká ani co se techniky týká.
Takže abychom si to shrnuli, Vám je Stilo naprosto ukradeno, ale i tak jste sem přišel prudit do diskuze a začal rajtovat nad nadsázkou. Bravo, to je vyloženě z Vaší strany "majstrštyk" 😁.
Ale abych jen nekritizoval, tak v rámci objektivity kvituji, to, že jste "objevil" tlačítko odpovědět a řáčíte jej používat.
Nejprve mě dovolte Vám popřát dobrou chuť. Máte recht, vláknina je zdravá a prospívá mozkovým závitům 😁. A někde jsem četl, že i uklidnuje nervovou soustavu. tedy až zkonzumujete Váš klobouk, mohu Vám nabídnou ke konzumaci i ten svůj, co bych pro Vás M neudělal. Vlákniny pro Vás není nikdy dost 😁.
Dále se zeptám, zda chápete psaný text? Kde píši co se smí či nesmí psát? Ano je pravda, že hulvátský projev nemusím, o čemž jste se určitě již přesvědčil. Taktéž je pravda, že když je někde chyba či nepřesná formulace, tak na tuto okolnost upozorním. O tom jste se určitě taktéž již přesvědčil.
Jak jsem psal, evidentně jste řádně sucharovitého ražení, takže nějaý pojem jako nadsázka je Vám cizí. Pak chápu Váš těžký život a Váš přístup k ostatním.
Všiml jste si toho smailu na konci mé věty na kterou se vztahujete? Z něj zcela jasně plyne že se nesnažím dát Stilo na roveň ferrari co se jizdních vlastností týká ani co se techniky týká.
Takže abychom si to shrnuli, Vám je Stilo naprosto ukradeno, ale i tak jste sem přišel prudit do diskuze a začal rajtovat nad nadsázkou. Bravo, to je vyloženě z Vaší strany "majstrštyk" 😁.
Ale abych jen nekritizoval, tak v rámci objektivity kvituji, to, že jste "objevil" tlačítko odpovědět a řáčíte jej používat.
Man Ký
Poposedni natvrdlo. Tohle přesně děláš. Měl jsem takového kamaráda. Mne se ty nový auta vůbec nelíbí fuj to je hnus a skupoval z bazose stary Hondy za odvoz a tvrdil, že mají duši😊
Nenapsal jsem ani čárku o tom, co mám nebo nemám. Jen konstatuju ten třídní boj, co tady nenapadne vedeš.
A jdi do heisselu s přehledností. Pohráblo tady neurčuje o čem se mají psát články a o čem diskutovat
Nenapsal jsem ani čárku o tom, co mám nebo nemám. Jen konstatuju ten třídní boj, co tady nenapadne vedeš.
A jdi do heisselu s přehledností. Pohráblo tady neurčuje o čem se mají psát články a o čem diskutovat
@Man Ký
Vy jste fakt ubožák (když to tak už musím napsat).........
Co to zas plácáte za koniny, co sem vytahujete nějakého vašeho známého co kupoval Hondy?
No a i kdyby, kupoval je za svoje peníze, tak co je komu po tom? Ať si za svoje peníze kupuje co uzná za vhodné, že to jsou staré Hondy? No a? Nebo že to je reketoplán? No a? Koho to zajímá.....
A to je zas to co jsem psal, posmívat se někomu, že nemá stejný názor a vkus jako máte vy.
Třídní boj tady vedete jen Vy a to proti názorům, které s Vámi nesouhlasí a vkusu který nesouladí s tím vaším. To je jediný boj, který se táhne napříč diskuzemi v kterých se objevíte.
A to jaké názory a vkus mohou mít ostatní určuje zcela jistě jen "božšký nadčlověk" M, že? Je mi z Vás zas zle.....
Vy jste fakt ubožák (když to tak už musím napsat).........
Co to zas plácáte za koniny, co sem vytahujete nějakého vašeho známého co kupoval Hondy?
No a i kdyby, kupoval je za svoje peníze, tak co je komu po tom? Ať si za svoje peníze kupuje co uzná za vhodné, že to jsou staré Hondy? No a? Nebo že to je reketoplán? No a? Koho to zajímá.....
A to je zas to co jsem psal, posmívat se někomu, že nemá stejný názor a vkus jako máte vy.
Třídní boj tady vedete jen Vy a to proti názorům, které s Vámi nesouhlasí a vkusu který nesouladí s tím vaším. To je jediný boj, který se táhne napříč diskuzemi v kterých se objevíte.
A to jaké názory a vkus mohou mít ostatní určuje zcela jistě jen "božšký nadčlověk" M, že? Je mi z Vás zas zle.....
Man Ký
Poposedni natvrdlo. Pak jsem jednou nechal řídit novou 440i a najednou duše nebyla potřeba, div že mi nevyvrcholil do sedačky, z čehož bylo zjevné jak se to s tou averzí na nové vozy má. To jste měli shodné - zde shledávám paralelu😊
Svezu se v ledasčem, bez předsudků umím pochválit laciné i drahé - nedělám žádný výjimky.
Závist je hnus, nenech se jí sžírat😊
Svezu se v ledasčem, bez předsudků umím pochválit laciné i drahé - nedělám žádný výjimky.
Závist je hnus, nenech se jí sžírat😊
@Man Ký
Už je to tady, už je to tady, už je to tady 😁. Nadčlověk M se nám tu chlubí, čím jej nechali povozit!
Já Vám tu vaši psychyckou chorobu nezávidím, můžete být v klidu. Vedu si spokojený život. Nepotřebuji se pasovat do role nadčlověka jak vy. Nepotřebuji se vytahovat nad ostatní účastníky v diskuzích že vlastním to či ono a ostatní nikoliv. Co potřebuji si koupím a nemám potřebu se tím chlubit na netu.
A než pořizovat nové vozidlo, tak to si raději udělám cestu kolem světa či na Antartidu či do jiných destinací každý rok.
Ale vy si potrpíte na materiální statky a je to na Vašem vystupování vidět.
Už je to tady, už je to tady, už je to tady 😁. Nadčlověk M se nám tu chlubí, čím jej nechali povozit!
Já Vám tu vaši psychyckou chorobu nezávidím, můžete být v klidu. Vedu si spokojený život. Nepotřebuji se pasovat do role nadčlověka jak vy. Nepotřebuji se vytahovat nad ostatní účastníky v diskuzích že vlastním to či ono a ostatní nikoliv. Co potřebuji si koupím a nemám potřebu se tím chlubit na netu.
A než pořizovat nové vozidlo, tak to si raději udělám cestu kolem světa či na Antartidu či do jiných destinací každý rok.
Ale vy si potrpíte na materiální statky a je to na Vašem vystupování vidět.
Man Ký
Tento příspěvek porušil pravidla diskuze a byl smazán.
Man Ký
A když jsi tak tolerantní k jiným názorům tak proč ryješ do autora a jeho názory nerespektuješ?
@Man Ký
Ryji? Tím že upozorním na to, že nadpis je objektivně silně manipulativní? To je rytí?
Pokud já dle vas ryji, co pak tedy děláte Vy??????
Když by autor formuloval věci objektivně (je to redaktor, tak by věci měl vyhadřovat objektivně), není třebas formulace korigovat. Pokud by jste si diskuzi pečlivě přečetl, psal jsem zde, že Fiat očekával od prodeje Stila lepší výsledky, ale ty realné prodeje Stila rozhodně nelze považovat za synonymum propadáku. Což je prostě objektivní fakt.
Pokud by nadpis zněl například nějak takto: "Připomeňme si Fiat Stilo, slaví 25 let. Fiat do něj vládal velké naděje, které se ne zcela naplnily", je takový nadpis vcelku exaktní.
Pokud redaktor odvede dobrou práci, nemám s tím problém za článek autorovi poděkovat a článek pochválit (což určitě víte). Ale na druhé straně, pokud je v článku chyba, subjektivní manipulace či jiný kopanec, nemám problém na to upozornit (což byl zrovna tento případ).
Ryji? Tím že upozorním na to, že nadpis je objektivně silně manipulativní? To je rytí?
Pokud já dle vas ryji, co pak tedy děláte Vy??????
Když by autor formuloval věci objektivně (je to redaktor, tak by věci měl vyhadřovat objektivně), není třebas formulace korigovat. Pokud by jste si diskuzi pečlivě přečetl, psal jsem zde, že Fiat očekával od prodeje Stila lepší výsledky, ale ty realné prodeje Stila rozhodně nelze považovat za synonymum propadáku. Což je prostě objektivní fakt.
Pokud by nadpis zněl například nějak takto: "Připomeňme si Fiat Stilo, slaví 25 let. Fiat do něj vládal velké naděje, které se ne zcela naplnily", je takový nadpis vcelku exaktní.
Pokud redaktor odvede dobrou práci, nemám s tím problém za článek autorovi poděkovat a článek pochválit (což určitě víte). Ale na druhé straně, pokud je v článku chyba, subjektivní manipulace či jiný kopanec, nemám problém na to upozornit (což byl zrovna tento případ).
Man Ký
@vencelín Fiat měl v plánu prodávat 400 tisíc ročně, nakonec prodal 700 tisíc kusů za celou dobu jeho života. ano, reálné prodeje Fiata Stilo lze rozhodně považovat z totální propadák, protože byly asi tak na 20 procentech původních předpokladů.
model přinesl značné ztráty.
"ne zcela naplnily" je lež. nenaplnily se vůbec.
slovy jako exaktní, objektivní fakt a podobné vznešené fráze ve spojení s gramatickými chybami na úrovni třetí třídy základní školy odhalují tvoji povahu - snahu udělat dojem a přitom bez ostychu překrucovat realitu.
Commercially, it was a major misstep for the brand, plunging Fiat into a deep financial crisis. Today, it has a niche fanbase for its cheap daily-driver value and great JTD engines, but it requires thorough, ongoing mechanical and electrical care.
Fiat Stilo tento model přivedl na buben. přestaň lhát, přestaň lhát, přestaň lhát!
model přinesl značné ztráty.
"ne zcela naplnily" je lež. nenaplnily se vůbec.
slovy jako exaktní, objektivní fakt a podobné vznešené fráze ve spojení s gramatickými chybami na úrovni třetí třídy základní školy odhalují tvoji povahu - snahu udělat dojem a přitom bez ostychu překrucovat realitu.
Commercially, it was a major misstep for the brand, plunging Fiat into a deep financial crisis. Today, it has a niche fanbase for its cheap daily-driver value and great JTD engines, but it requires thorough, ongoing mechanical and electrical care.
Fiat Stilo tento model přivedl na buben. přestaň lhát, přestaň lhát, přestaň lhát!
Man Ký
Prej “psychyckou”😊
Bylo to v roce 2018 tak už to říct můžu ne😊
Ty ses před hodinkou chlubil, žes málem koupit Stillo kombi? Bylo to chlubení? Nebo když to píše Vencelín tak je to ok a u jiných je to chlubení?
Ono to pro pochopení principu sdělení není tak důležité - prostě haníš nač nedosáhneš a když to někdo má tak je materiálně založený ubožák a další projevy - závisti. Neboj - cestoval jsem taky…
Bylo to v roce 2018 tak už to říct můžu ne😊
Ty ses před hodinkou chlubil, žes málem koupit Stillo kombi? Bylo to chlubení? Nebo když to píše Vencelín tak je to ok a u jiných je to chlubení?
Ono to pro pochopení principu sdělení není tak důležité - prostě haníš nač nedosáhneš a když to někdo má tak je materiálně založený ubožák a další projevy - závisti. Neboj - cestoval jsem taky…
@Man Ký
Vy jste cestoval tak do Bohnic a zpět podle vašeho chování......😁
Jasně, žijte v přeludu jak Vám všichni vše závidí. To je možná ten důvod vaší averze vůči jiným lidem a názorům a vkusu.
Ale pokud zas bohnice navštívíte, věřím, že Vám s tou fobíí o tom, že Vám ostatní stále a vše závidí pomohou.
Poslední odstavec je naprosto mimo. Materiálně založený obožák má projavy Vašeho kalibru, tedy ostatní dehonestuje pokud na záchod nelétají raketoplánem.
Bohatí lidé s normálním mozkem nemají potřebu ostatní dehonestovat a pohrdat za to že ti ostatní namají svůj vlastní biz jet 737. Takové dehonestovací chování praktikují právě jen morální mrzáci.
Vy jste cestoval tak do Bohnic a zpět podle vašeho chování......😁
Jasně, žijte v přeludu jak Vám všichni vše závidí. To je možná ten důvod vaší averze vůči jiným lidem a názorům a vkusu.
Ale pokud zas bohnice navštívíte, věřím, že Vám s tou fobíí o tom, že Vám ostatní stále a vše závidí pomohou.
Poslední odstavec je naprosto mimo. Materiálně založený obožák má projavy Vašeho kalibru, tedy ostatní dehonestuje pokud na záchod nelétají raketoplánem.
Bohatí lidé s normálním mozkem nemají potřebu ostatní dehonestovat a pohrdat za to že ti ostatní namají svůj vlastní biz jet 737. Takové dehonestovací chování praktikují právě jen morální mrzáci.
Man Ký
Tento příspěvek porušil pravidla diskuze a byl smazán.
@Man Ký
To jsou zas M kydy.
Sekta svatého bzučáka je vcelku relevantní výraz. Víte proč? Nadneseně totiž popisoje příznivce bzučáků, kteří je adorují aniž by si uvědomili i jejich slabé stránky a také mají tendenci je bezhlavě vnucovat i všem okolo.
To, že jsem si chtěl či nechtěl koupit nějaké auto je zcela irelevantní. Má reakce na takto manipulativní nadpis by byla stejná i když bych dané auto nechtěl pořídit. A nikde jsem nepsal že nějaké auto je posvátné. Naopak objektivně jsem nastolil fakta.
A tu zmínku jsem psal v odpovědi na Váš pitomý příspěvek, který říkal, že to auto bych předtím pomlouval.
Vím fakta Vás nezajímají, Vaší specializací je jen jiné prudit. A to musím uznat, Vám jde neskonala dobře. Ale to je bohužel tak asi vše.
Až autor videa bude publikovat v Blesku či AHA, pak ať si tam klidně pouští do eteru manipulativní nadpisy.
To jsou zas M kydy.
Sekta svatého bzučáka je vcelku relevantní výraz. Víte proč? Nadneseně totiž popisoje příznivce bzučáků, kteří je adorují aniž by si uvědomili i jejich slabé stránky a také mají tendenci je bezhlavě vnucovat i všem okolo.
To, že jsem si chtěl či nechtěl koupit nějaké auto je zcela irelevantní. Má reakce na takto manipulativní nadpis by byla stejná i když bych dané auto nechtěl pořídit. A nikde jsem nepsal že nějaké auto je posvátné. Naopak objektivně jsem nastolil fakta.
A tu zmínku jsem psal v odpovědi na Váš pitomý příspěvek, který říkal, že to auto bych předtím pomlouval.
Vím fakta Vás nezajímají, Vaší specializací je jen jiné prudit. A to musím uznat, Vám jde neskonala dobře. Ale to je bohužel tak asi vše.
Až autor videa bude publikovat v Blesku či AHA, pak ať si tam klidně pouští do eteru manipulativní nadpisy.
Man Ký
Tento příspěvek porušil pravidla diskuze a byl smazán.
Man Ký
Tento příspěvek porušil pravidla diskuze a byl smazán.
Man Ký
Tento příspěvek porušil pravidla diskuze a byl smazán.
Václav Hanzelín
Tento příspěvek porušil pravidla diskuze a byl smazán.
V letech 02-04 jsem dělal prodejce Fiat. Problém, o kterém ve videu není zmínka, byla taky cena, aspoň na českém trhu. Brava se prodávala za cca 350, Stilo bylo o 100 dražší. Výbava super, ale Fiat byl braný jako levnější značka. A je fakt, že design k Italům vůbec neseděl, vypadalo to jako německé auto.
Na jedné akci jsme postavili Stilo vedle Golfa, za chvíli dealer VW auto přesunul, protože v přímém porovnání Stilo působilo jako mnohem větší.
Na jedné akci jsme postavili Stilo vedle Golfa, za chvíli dealer VW auto přesunul, protože v přímém porovnání Stilo působilo jako mnohem větší.
Se Stilem jsem jezdil několikrát a úplně blbé auto to nebylo. Ale nedostatků mělo taky dost - tak třeba u prvních ročníků byla opěradla předních sedaček v bederní oblasti přehnaně vyklenutá, až z toho bolela záda. Tragický byl také nový elektrický posilovač, který u řízení totálně likvidoval byť jen náznak nějaké zpětné vazby mezi volantem a předními koly. Nesmyslně nabušenou výbavu (zahrnující často nákladné a potenciálně poruchové elektronické prvky, které tehdy zákazníci od Fiatu vůbec nechtěli) výrobce postupně omezoval v zájmu přijatelnější ceny. Co se ovšem vůbec nepovedlo byl design - to auto působilo zoufale nudně a studeně, něco ve stylu VW, ne-li hůř. A na to zákazníci Fiatu opravdu nebyli zvědaví - ti samozřejmě očekávali neopakovatelný italský šmrc a emoce. Jedinou výjimkou byla třídveřová verze, která měla něco do sebe - zejména ve žluté barvě a na pěkných velkých kolech... Naopak doslova designová tragedie byl 5dv. hathback, který svými proporcemi neodbytně připomínal klasické londýnské taxíky... Kombík stál někde uprostřed, ale ten byl alespoň mimořádně praktický (skladnost kufru a jeho vynikající přístupnost, zadní lavice mohla být nejen dělená, ale i podélně posuvná). Jasným a velkým plusem pak byly skvělé přímovstřikové diesely Common Rail s označením JTD. Podtrženo a sečtěno Fiat na tomto mimořádně nákladném projektu kvůli totálně zmršenému předběžnému markentingu prodělal miliardy, které mu pak velice chyběly jinde. Lze tedy říci, že právě Stilo stálo na počátku děsivého úpadku evropské divize této dříve úžasné italské značky s obrovskou tradicí...
No v tom měřítku propadáků by si Fiat mohl konkurovat i s jinými svými značkami. Lancia Thesis, charizmatická, ale neprodávala se. Její prvky a platforma přitom neposloužily ani pro jiná auta v rámci skupiny.
Ale to Stilo to schytalo jak to tak bývá neprávem, protože ty prodeje zase až tak tragicky malé nebyly, pouze byla nezměrně velká očekávání. Aktéři v managementu špatně poskládali ty německé nápady/inovace do auta, které směřovalo do číselně silného segmentu. Takže za mě ten propadák finančně měl jít za managementem a ne za tím nebohým autem....
Btw, znám pár majitelů Stila, ale na elektroniku (oproti článku) skoro vůbec nenadávají....
Ale to Stilo to schytalo jak to tak bývá neprávem, protože ty prodeje zase až tak tragicky malé nebyly, pouze byla nezměrně velká očekávání. Aktéři v managementu špatně poskládali ty německé nápady/inovace do auta, které směřovalo do číselně silného segmentu. Takže za mě ten propadák finančně měl jít za managementem a ne za tím nebohým autem....
Btw, znám pár majitelů Stila, ale na elektroniku (oproti článku) skoro vůbec nenadávají....
Stilo bolo na svoju dobu velmi sikovne a solidne vyzerajuce auto... Trojdverak bol pekny... hatch uz vcelku neutralny ...akurat kombik bol kusok divny ale v tych casoch na tom ani nejaka 307 kombi od leva a la mpv nebola lepsie... po skonceni stila to bravo ktore prislo po stile nemalo uz tak solidnu vizaz ako stilo...ten akoze a la maserati face spolu s vajcoidnou kasnou uz napr dnes posobi gycovo... kdezto hranate stilo s tymi malymi tajomnymi kukadlami je stale paradne ... a vizualne opat v kurze... stilo mi pride ako premarnena prilezitost ... ano vieme ze sa od neho predajne cakalo viac ale s tym uz teraz nikto nic nespravi ... napr aj kiu optimu ci suzuki kizashi svojho casu u nas si kupil malokto a tiez to pritom neboli vobec zle auta svojho segmentu a aj dobre vyzerali a mali svoju kvalitu ... iste veci proste nesadnu vzdy tak ako planujeme a ocakavame ... za mna je ale stilo synonymom este starych dobrych fiatov kedy u nich este bola snaha nieco vyrabat a vyvijat a aj zakaznika zaujat
Stilo Multivagon 1,9 JTD 85 kW jsem měl 8 let a nic pekelného podle Pisaroviče na něm nebylo, naopak sloužilo pekelně dobře a na svojí dobu mělo i pár nadstandardních vychytávek.Knihu Pisaroviče auta z pekla jsem četl, je to pokus hodnotit něco s odstupem desítek let a to se to machruje.....
Man Ký
Tento příspěvek porušil pravidla diskuze a byl smazán.
vencelín
Tento příspěvek porušil pravidla diskuze a byl smazán.
Man Ký
Tento příspěvek porušil pravidla diskuze a byl smazán.
vencelín
Tento příspěvek porušil pravidla diskuze a byl smazán.
Man Ký
Tento příspěvek porušil pravidla diskuze a byl smazán.
Man Ký
Tento příspěvek porušil pravidla diskuze a byl smazán.
Man Ký
Fiat měl v plánu prodávat 400 tisíc ročně, nakonec prodal 700 tisíc kusů za celou dobu jeho života. ano, reálné prodeje Fiata Stilo lze rozhodně považovat z totální propadák, protože byly asi tak na 20 procentech původních předpokladů. model přinesl značné ztráty.
"ne zcela naplnily" je lež. nenaplnily se vůbec.
slovy jako exaktní, objektivní fakt a podobné vznešené fráze ve spojení s gramatickými chybami na úrovni třetí třídy základní školy odhalují tvoji povahu - snahu udělat dojem a přitom bez ostychu překrucovat realitu.
Commercially, it was a major misstep for the brand, plunging Fiat into a deep financial crisis. Today, it has a niche fanbase for its cheap daily-driver value and great JTD engines, but it requires thorough, ongoing mechanical and electrical care.
Fiat Stilo tento model přivedl na buben. přestaň lhát, přestaň lhát, přestaň lhát!
"ne zcela naplnily" je lež. nenaplnily se vůbec.
slovy jako exaktní, objektivní fakt a podobné vznešené fráze ve spojení s gramatickými chybami na úrovni třetí třídy základní školy odhalují tvoji povahu - snahu udělat dojem a přitom bez ostychu překrucovat realitu.
Commercially, it was a major misstep for the brand, plunging Fiat into a deep financial crisis. Today, it has a niche fanbase for its cheap daily-driver value and great JTD engines, but it requires thorough, ongoing mechanical and electrical care.
Fiat Stilo tento model přivedl na buben. přestaň lhát, přestaň lhát, přestaň lhát!
@Man Ký
Nu použijme tedy analogii.
Někdo se očekává, že Vaše IQ je 500, v reálu se ukáže ale že je jen 50 (ilustrativní čísla!). tedy vaši optikou pak jste také totální propadák? To, že mám nerálné představy nelze klasifikovat a podávat jako synonymum propadáku). Pokud by očekávání bylo třebas
Co se lží týká, tak jen vy se snažíte vyfabulovat, že lžu. Konstatuji objektivní skutečnosti. Stil bylo relativně hodně (mimochodem dnes jsem viděl jedno v provozu a jedno odstavené), ale prodeje prostě úplně očekávání nedosáhly a výsledek nelze považovat jako synonymum propadáku (což se titulek snaží čtenářům vmanipulovat).
Nu použijme tedy analogii.
Někdo se očekává, že Vaše IQ je 500, v reálu se ukáže ale že je jen 50 (ilustrativní čísla!). tedy vaši optikou pak jste také totální propadák? To, že mám nerálné představy nelze klasifikovat a podávat jako synonymum propadáku). Pokud by očekávání bylo třebas
Co se lží týká, tak jen vy se snažíte vyfabulovat, že lžu. Konstatuji objektivní skutečnosti. Stil bylo relativně hodně (mimochodem dnes jsem viděl jedno v provozu a jedno odstavené), ale prodeje prostě úplně očekávání nedosáhly a výsledek nelze považovat jako synonymum propadáku (což se titulek snaží čtenářům vmanipulovat).
Man Ký
Protože neumíš anglicky tak ti to přeložím - Stilo bylo tak neúspěšné, že přivedlo Fiat do velmi závažných obtíží. Tedy - naprostý propadák.
Co z toho vyplývá? Že říkat ze se očekávaní příliš nenaplnila je velmi nadnesené.
Tedy - že lžeš jak když tiskne.
Co z toho vyplývá? Že říkat ze se očekávaní příliš nenaplnila je velmi nadnesené.
Tedy - že lžeš jak když tiskne.
@Man Ký
Všichni "lžou" jen jeho výsost Ma*** mluví "pravdu".
Kde či z kama jsem to už slyšel.....?
Vím!
Střídavě ze Strakovky a střídavě z Průhonic. Stejné řeči, stejné manýry.... Brácha od Motýle se holt nezapře 😁.
Všichni "lžou" jen jeho výsost Ma*** mluví "pravdu".
Kde či z kama jsem to už slyšel.....?
Vím!
Střídavě ze Strakovky a střídavě z Průhonic. Stejné řeči, stejné manýry.... Brácha od Motýle se holt nezapře 😁.
Man Ký
@vencelín škoda, že místo těch trapných pokusů o zesměšnění neodpovíš na to, jestli je 20% plánovaných prodejů úspěch, nebo propadák a jestli následně způsobená finanční krize Fiatu byla taky úspěch. to je jediné, oč tady jde a proč auto nazval auto propadákem.
jestli auto z pekla je šíleně špatné nebo šíleně prodělečné - dá se to použít na oboje, pro automobilku to byl takový propadák, že by se to klidně bez přehánění dalo použít.
bez ohledu na to, jestli to auto bylo dobré nebo ne v testech. když dobré auto nikdo nechce, je to problém tak či tak.
nevím, proč se mě pokoušíš zesměšnit připodobňováním k Babišovi, místo toho napiš vždycky konkrétně a věcně, jako posledně když jsi napsal, že tvrdím, že elektromobily jsou nejlepší a nemají žádné problémy. nic takového jsem nikdy netvrdil a to je tvůj problém, proto ze mě máš komplexy, protože nedokážeš věcně napsat, co ti vadí, jen dokola opakuješ tyhle bláboly o babišovi, nadřazenosti apod. nejde o nic jiného, než o tvoji neschopnost mě nachytat při nějakém skutečném kiksu.
a místo toho tady okopáváš kotníky a nezmůžeš se navíc, než opakovat, že mi z mobilu /iphone, android to zjevně zvládne/ zmáčknout tlačítko reagovat. nikdy jsi to nezkusil, ale víš, čím to je. stejně jak s tím elektromobilem.
nemusím kokain vyzkoušet abych věděl - no musíš. abys pochopil, co jsou pindy a co je realita.
jestli auto z pekla je šíleně špatné nebo šíleně prodělečné - dá se to použít na oboje, pro automobilku to byl takový propadák, že by se to klidně bez přehánění dalo použít.
bez ohledu na to, jestli to auto bylo dobré nebo ne v testech. když dobré auto nikdo nechce, je to problém tak či tak.
nevím, proč se mě pokoušíš zesměšnit připodobňováním k Babišovi, místo toho napiš vždycky konkrétně a věcně, jako posledně když jsi napsal, že tvrdím, že elektromobily jsou nejlepší a nemají žádné problémy. nic takového jsem nikdy netvrdil a to je tvůj problém, proto ze mě máš komplexy, protože nedokážeš věcně napsat, co ti vadí, jen dokola opakuješ tyhle bláboly o babišovi, nadřazenosti apod. nejde o nic jiného, než o tvoji neschopnost mě nachytat při nějakém skutečném kiksu.
a místo toho tady okopáváš kotníky a nezmůžeš se navíc, než opakovat, že mi z mobilu /iphone, android to zjevně zvládne/ zmáčknout tlačítko reagovat. nikdy jsi to nezkusil, ale víš, čím to je. stejně jak s tím elektromobilem.
nemusím kokain vyzkoušet abych věděl - no musíš. abys pochopil, co jsou pindy a co je realita.
@Man Ký
Dovolte mi se pousmát nad Vaším "příspěvkem". Od Vás poukazování na zesměšnování a okopávání kotníku je opravdu prazvláštní.
Jste to totiž právě vy, kdo začne ostatní v diskuzi zesměšnovat.
Jste to právě vy, jenž první začně ostatním okopávat kotníky.
Jste to právě vy, jenž první začne dehonestovat ostatní učastníky s jiným názorem či vkusem.
Jste to právě vy, jenž první začne vůči ostatním aplikovat urážky a vulgarismy.
Já vím co jsou pindy a ty přicházejí z Vaší strany a to je realita.
Jak nedokáži napsat ci mi vadí? Já jsem psal, že bzučáci jsou ideální do města a na pocuky v blízkém okolí, na delších trasách se jejich výhody stírají. Vy jste vytáhl na to Vaši zesměšnovací kampaň, tak mi tu netvrdte lži, že jsem Vám neuvedl v čem spatřuji nevýhodu bzučáků. A vy furt donekonečna tuto skutečnost zesměšnujete. Když píšete, že jste nikdy netvrdil, že se bzučáci hodí na všechny režimy provozu a nemají žádné nevýhody, proč můj názor tak vehementně zesměšnujete? To si torchu protiřečíte.
Co se týká tlačítka odpověďet, tak nejsem sám komu vadí neustálé zakládání nových vláken. Už o tom byla diskuze jinde. Tam jsem psal (myslím) Mikešovi, že co nutí dotyčného vyplodit cosi na net okamžitě. Svět se nezhroutí když dotyčný bude reagovat za 1/2 hodiny hodinu až bude na pc, pokud Vám to z mobilu nejde. Me to z mobilu taky nejde a zakládám snad neustále nová vlákna? nezakládám. Takže kecy, že něco nejde jsou jen Vaše výmluvy, nic více. A tak je to u Vás se vším.
Závěr obečně je takový, že nejlepší je na vaše "příspěvky" nereagovat. Člověk ušetří spousty času, vy na cizí názory házíte bobek a tím že člověk na Vás nebude reagovat, tak tím méně pak bude číst v diskuzi dehonestačních "příspěvků" z vaší strany.
Dovolte mi se pousmát nad Vaším "příspěvkem". Od Vás poukazování na zesměšnování a okopávání kotníku je opravdu prazvláštní.
Jste to totiž právě vy, kdo začne ostatní v diskuzi zesměšnovat.
Jste to právě vy, jenž první začně ostatním okopávat kotníky.
Jste to právě vy, jenž první začne dehonestovat ostatní učastníky s jiným názorem či vkusem.
Jste to právě vy, jenž první začne vůči ostatním aplikovat urážky a vulgarismy.
Já vím co jsou pindy a ty přicházejí z Vaší strany a to je realita.
Jak nedokáži napsat ci mi vadí? Já jsem psal, že bzučáci jsou ideální do města a na pocuky v blízkém okolí, na delších trasách se jejich výhody stírají. Vy jste vytáhl na to Vaši zesměšnovací kampaň, tak mi tu netvrdte lži, že jsem Vám neuvedl v čem spatřuji nevýhodu bzučáků. A vy furt donekonečna tuto skutečnost zesměšnujete. Když píšete, že jste nikdy netvrdil, že se bzučáci hodí na všechny režimy provozu a nemají žádné nevýhody, proč můj názor tak vehementně zesměšnujete? To si torchu protiřečíte.
Co se týká tlačítka odpověďet, tak nejsem sám komu vadí neustálé zakládání nových vláken. Už o tom byla diskuze jinde. Tam jsem psal (myslím) Mikešovi, že co nutí dotyčného vyplodit cosi na net okamžitě. Svět se nezhroutí když dotyčný bude reagovat za 1/2 hodiny hodinu až bude na pc, pokud Vám to z mobilu nejde. Me to z mobilu taky nejde a zakládám snad neustále nová vlákna? nezakládám. Takže kecy, že něco nejde jsou jen Vaše výmluvy, nic více. A tak je to u Vás se vším.
Závěr obečně je takový, že nejlepší je na vaše "příspěvky" nereagovat. Člověk ušetří spousty času, vy na cizí názory házíte bobek a tím že člověk na Vás nebude reagovat, tak tím méně pak bude číst v diskuzi dehonestačních "příspěvků" z vaší strany.
Man Ký
@vencelín hele já se hecnu a vezmu to bod po bodu, protože jinak budeš lhát donekonečna.
*Jak nedokáži napsat ci mi vadí? Já jsem psal, že bzučáci jsou ideální do města a na pocuky v blízkém okolí, na delších trasách se jejich výhody stírají.
já jsem napsal, že nedokážeš napsat, co ti na mojich tvrzeních vadí natolik nebo tě opravňuje k nějakým výrokům o nízké inteligenci a podobné pokusy. kde konkrétně jsem napsal něco, co by svědčilo o mé nízké inteligenci? na to se ptám.
že dokážeš donekonečna psát o tom, že elektromobil nemá takový dojezd jako naftové auto, bravo, to jsme opravdu nevěděli. výhody se stírají? které? nejezdí elektromobil bez emisí za cca čtvrtinu nákladů benzínového auta? nejezdí tiše a bez servisu? které další výhody - krom toho dojezdu - jak neustále omíláš dokola - se stírají?
*Co se týká tlačítka odpověďet, tak nejsem sám komu vadí neustálé zakládání nových vláken.
je mi to u zadku co ti vadí, když to redakce nedokáže opravit, tak to budu psát i dál takhle a je mi to úplně jedno. mně vadí tvůj špatný pravopis. uděláš s tím něco?
*Závěr obečně je takový, že nejlepší je na vaše "příspěvky" nereagovat. Člověk ušetří spousty času, vy na cizí názory házíte bobek a tím že člověk na Vás nebude reagovat, tak tím méně pak bude číst v diskuzi dehonestačních "příspěvků" z vaší strany.
názory? donekonečna opakované "elektromobil nemá takový dojezd" to je názor? bravo, donekonečna totéž omílat to je vskutku podnětné!
*Jak nedokáži napsat ci mi vadí? Já jsem psal, že bzučáci jsou ideální do města a na pocuky v blízkém okolí, na delších trasách se jejich výhody stírají.
já jsem napsal, že nedokážeš napsat, co ti na mojich tvrzeních vadí natolik nebo tě opravňuje k nějakým výrokům o nízké inteligenci a podobné pokusy. kde konkrétně jsem napsal něco, co by svědčilo o mé nízké inteligenci? na to se ptám.
že dokážeš donekonečna psát o tom, že elektromobil nemá takový dojezd jako naftové auto, bravo, to jsme opravdu nevěděli. výhody se stírají? které? nejezdí elektromobil bez emisí za cca čtvrtinu nákladů benzínového auta? nejezdí tiše a bez servisu? které další výhody - krom toho dojezdu - jak neustále omíláš dokola - se stírají?
*Co se týká tlačítka odpověďet, tak nejsem sám komu vadí neustálé zakládání nových vláken.
je mi to u zadku co ti vadí, když to redakce nedokáže opravit, tak to budu psát i dál takhle a je mi to úplně jedno. mně vadí tvůj špatný pravopis. uděláš s tím něco?
*Závěr obečně je takový, že nejlepší je na vaše "příspěvky" nereagovat. Člověk ušetří spousty času, vy na cizí názory házíte bobek a tím že člověk na Vás nebude reagovat, tak tím méně pak bude číst v diskuzi dehonestačních "příspěvků" z vaší strany.
názory? donekonečna opakované "elektromobil nemá takový dojezd" to je názor? bravo, donekonečna totéž omílat to je vskutku podnětné!
@Man Ký
Takže M stručně a výstižně,ad 1: opakovaně jsem psal co mi na vašich příspěvcích vadí.
Zopáknu to tedy naposledy, vadí mě na nich arogantnost, nabubřelost, hulvátství a vulgarita, kterážto se ve vašich příspěvcích objevuje s železnou pravidelností (nejen v této diskuzi ale i v diskuzích minulých)!
Ad 2: tak proč po tom tak rajcujete? Věci, které o bzučácích tvrdím jsou pravda? Jsou. Tak co furt chcete?
Ad.3: Názor to samozřejmě je, neboť se na té situaci nic nezměnilo. Nebo je to nějaký vůz střední třídy, který ujede alespoň 800 km po 15 min. nabíjení (a neváží 5 t)? Až se něco na tomto poli změní, tak je klidně možné, že se změní i můj názor.
Takže M stručně a výstižně,ad 1: opakovaně jsem psal co mi na vašich příspěvcích vadí.
Zopáknu to tedy naposledy, vadí mě na nich arogantnost, nabubřelost, hulvátství a vulgarita, kterážto se ve vašich příspěvcích objevuje s železnou pravidelností (nejen v této diskuzi ale i v diskuzích minulých)!
Ad 2: tak proč po tom tak rajcujete? Věci, které o bzučácích tvrdím jsou pravda? Jsou. Tak co furt chcete?
Ad.3: Názor to samozřejmě je, neboť se na té situaci nic nezměnilo. Nebo je to nějaký vůz střední třídy, který ujede alespoň 800 km po 15 min. nabíjení (a neváží 5 t)? Až se něco na tomto poli změní, tak je klidně možné, že se změní i můj názor.
Man Ký
@vencelín troll si osvojí schopnost - viz rohypnol - mluvíš slušně a přitom psát pobuřující příspěvky. píše zjevné lži ale píše je slušně a dožaduje se, aby se na jeho provokace reagovalo taky slušně. to je trollení.
jestli jsi to ještě pořád nepochopil, ozdravný proces přináší jistý diskomfort. a jestli nedokážeš vyvrátit vědci dokázaný fakt, že fosilní paliva a jejich spalování přivedly planetu do ... tak tady úplně zbytečně mlátíš prázdnou slámu.
dobíjí se a míň dojede? no to je daň za to, že se předtím dělalo něco špatně. sobec to bude omílat pořád dokola, sobce nezajímají ostatní, zajímá ho jeho vlastní prospěch.
jestli jsi to ještě pořád nepochopil, ozdravný proces přináší jistý diskomfort. a jestli nedokážeš vyvrátit vědci dokázaný fakt, že fosilní paliva a jejich spalování přivedly planetu do ... tak tady úplně zbytečně mlátíš prázdnou slámu.
dobíjí se a míň dojede? no to je daň za to, že se předtím dělalo něco špatně. sobec to bude omílat pořád dokola, sobce nezajímají ostatní, zajímá ho jeho vlastní prospěch.
Man Ký
Pak je taky možný ze seš tak vypatlanej že splnění plánu na 20 procent považuješ za uspokojivý výsledek a dluhy za příjmy jenom naopak
U tebe nikdy neví
@zkama😂
U tebe nikdy neví
@zkama😂
Man Ký
Zas kila keců okolo a k jednoduché otázce ani slovo. Prostě a jednoduše -
bylo Stilo komerčně úspěšné, nebo to byl komerčn propadák?
bylo Stilo komerčně úspěšné, nebo to byl komerčn propadák?
Man Ký
Ne, nejsem treba den u počítače
Opravuješ tady každého komu se místo X nebo dvojtečky zobrazí smajlik? Ne, ty mi fakt nebudeš říkat co mám dělat
Opravuješ tady každého komu se místo X nebo dvojtečky zobrazí smajlik? Ne, ty mi fakt nebudeš říkat co mám dělat
Man Ký
Tento příspěvek porušil pravidla diskuze a byl smazán.
vencelín
Tento příspěvek porušil pravidla diskuze a byl smazán.
Man Ký
Tento příspěvek porušil pravidla diskuze a byl smazán.
Man Ký
A úplně poslední připomínka
m.youtube.com/watch?…
Toto je zvuk bzučáku. Který elektromobil takový zvuk dělá?
Žádný 🙄
m.youtube.com/watch?…
Toto je zvuk bzučáku. Který elektromobil takový zvuk dělá?
Žádný 🙄
Man Ký
Tvl. Takže jsme dostali další nálož hnoje, ale jestli je úspěch nebo propadák prodej Stila zase Vencelín neřekl a z čeho usuzuje o moji nízké inteligenci taky ne.
Výhody se stírají - které výhody? Dojezd a mám pravdu - které výhody? Množné číslo - která další výhoda se stírá? Umíš odpovědět? Vidíš to, pokaždé ukážu na tvoji omezenost, dokážu ji pojmenovat a ty budeš něco říkat o nízkém intelektu😊
Tvoje hodnocení je mi opakuju posté úplně u zadku. Co ty považuješ za konstatování faktu považuju za totéž a mrzí mě, že jsem měl v životě štěstí, takže toho je trochu víc, než u tebe…
Jestli nedokážeš odpovědět na prostou otázku, naše diskuse je u konce.
Výhody se stírají - které výhody? Dojezd a mám pravdu - které výhody? Množné číslo - která další výhoda se stírá? Umíš odpovědět? Vidíš to, pokaždé ukážu na tvoji omezenost, dokážu ji pojmenovat a ty budeš něco říkat o nízkém intelektu😊
Tvoje hodnocení je mi opakuju posté úplně u zadku. Co ty považuješ za konstatování faktu považuju za totéž a mrzí mě, že jsem měl v životě štěstí, takže toho je trochu víc, než u tebe…
Jestli nedokážeš odpovědět na prostou otázku, naše diskuse je u konce.
Man Ký
tak co je, umíš jenom fňukat zrzavče?
bylo by to i docela pěkný auto, kdyby to nebyl Fiat - synonymum odfláknutosti, lenosti, nekvality, ale i občas dobrých motorů a designu
Moje preference je Wagon v červené. Takové rodinné Ferrari 😁.