Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Novinky

Zpět na článek

Pro značky nebude třeba chodit na úřad. Ministerstvo připravuje změny

3 komentáře

Avatar - rohYpnol
rohYpnol
Když to nebude doručováno prostřednictvím úřadu, bude to levnější a efektivnější? Silně pochybuji... A kdo za to bude moct, když se značka nedoručí...?!?

Pozlátko hezké, ale realita stojí na shnilých základech. Protože jestliže stát seká 300+ mld sekyry, tak platit za nadstandard v podobě doručování tímto způsobem je prostě nesmysl. Pointa je v tom, že úřad má poskytovat kvalitní službu, objednávkový, rezervační systém, notifikace atp.

Ale my budeme platit neschopný úřad, a ještě budeme platit soukromníkovi za doručování...
Avatar - Jenik3
Jenik3
Je to jen administrativa. Toto má být příklad e-govermmentu?
Lord Owl
@Jenik3 Řidičáky a značky do boxu. Na tom si Kupka postavil vzdušný zámek.... Furt o tom někde tlachal... To že v zákulisí to drhne, si nechal pro sebe...