Předcházející verze měla nižší výkon přesto tak nějak stejné jízdní výkonové parametry. Tady 140kw navíc znát není.
Snad i novinka bude mít 1800kg hmotnosti jako předchůdce.
Interiér je ošklivý. Předchůdce měl hezčí.
Za mne vede Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio jednoznačně.
Anonym
1
@Pepa_007 V Audi robia všetko preto, aby jej zatĺkli posledný kliniec do rakve. Nechcú chápať, že takéto autá značku neuživia a potrebujú najprv predávať a zarábať a až potom príde čas na " hračky " pre bohatých ! Niečo o tom viem, bol som mnoho rokov súčasťou koncernu VW . Vedúci pracovníci sa menia ako svetlá na semafore a hlúpe rozhodnutia pribúdajú . Som už v dôchodku, ale neteší ma to . Ako sa dá zničiť taká značka ! 👎
del42sa
1
@Pepa_007 no rozhodně Giulia, tohle displejové peklo v interiéru, spolu plugin-hybridním pohonem a hmotností vyšší než u elektromobilu dělá z tohoto auta naprostý přešlap ještě korunovaný vysokou prodejní cenou 👎
ericn
2
@del42sa jinými slovy další PHEV průšvih 🙈
Barry Lyndon
3
Nedá se než zopakovat, že ty výfuky jsou dobře cáklý, ale cením, že i toto umí mít tažný 😃
Snad i novinka bude mít 1800kg hmotnosti jako předchůdce.
Interiér je ošklivý. Předchůdce měl hezčí.
Za mne vede Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio jednoznačně.