Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Novinky

Zpět na článek

BMW řady 1 se vrátí k pohonu zadních kol. Na řadový šestiválec ale zapomeňte

6 komentářů

Avatar - Ja Prvni 123
Ja Prvni 123
Ja si nemuzu pomoct: jazykove okenko.

Respektive se pouziva ve vyznamu "lepe receno".
Nekdy ke zpresneni puvodni formulace.

Takze nove BMW bude hybridni, respektive bude mit elektrikovany benzinovy trivalec.
Nikoliv bude hybridni, resptive plne elektricke.

V clanku je to nekolikrat, tak mi to nedalo.
Respektive neznamena "nebo".

To, ze titulek je opet tezce zavadejici, snad ani komentovat nebudu: ne, nove BMW se nevraci ke klasickemu usporadani.
Avatar - praptak
praptak
BMW 1 se nevrací k zadnímu náhonu, protože to bude jen v nové verzi jako elektromobil.
Avatar - Warrual
Warrual
Já tušil, že titulek bude "lehce" bulvární....aneb nejlepší jízda na webu 😁
Jiří Stoš
Respektivě zase bláboly
Avatar - Jethro
Jethro
Současné BMW 1 stojí podvozku UKL a ne CLAAR. Pohon zadní nápravy bude mít jen I1.
simson33
Nejmenší BMW bude mít baterii 108 kWh?
Není to náhodou stejná kapacita jako má iX3? Jenže to váží 2285 kg!