Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Novinky

Zpět na článek

Nejostřejší BMW M3 dostalo na rozloučenou manuál. CS Handschalter se do Evropy nepodívá

9 komentářů

uxauxa
Zajímavé, takže pro usa cokoliv a v EU jen diktát unie co je pro nás dobře zajímavé ...
Avatar - praptak
praptak
@uxauxa Je to věc BMW, žádný diktát.
Avatar - speedfred
speedfred
@uxauxa Koho by zaujímala nejaká M3 s manuálom? My máme predsa nový Epiq. 😂
ericn
@speedfred Trefné... Navíc je ta M3 s manuálem v US jen za 1,6mil Kč. To my si můžeme koupit Epiq s 50Kwh baterkou skoro za milion, heč 👌😁
Arese
Absurdní. Manuál se u sportovního auta vyvažuje div ne zlatem, protože ho už automobilky běžně nenabízejí. Však co jim je do jejich zákazníků, že... A Evropanům BMW tento superatraktivní model pro jistotu nedodá vůbec, ať si trhnout nohou! 😡👎 Hanba, BMW, to je prostě hnusná diskriminace! 🤮
Avatar - praptak
praptak
@Arese Ano, je to ošklivé od BMW. Poslední zajímavé BMW bylo právě M3, protože nabízelo manuál. Jinak dnes dochází v USA k paradoxu, kdy často lepší verze stejného modelu jsou nabízeny s mauálem, nižší mají samozřejmě automat.
mp390
@Arese a co ti brání si u nás koupit základní M3 a těch pár plastíků a podvozkových dílů jednoduše dodělat? Běžně se to dělá.
Avatar - Man Ký
Man Ký
Flekatý důchodce zvrací
Bambus_m5
M3 je s manuální převodovkou stále dostupná i u nás. Jen to není tato limitovaná edice.