AutoRevue
Toto je téměř jistě nová Lada Niva. Mohla být skvělá, kdyby to Rusové všechno nepokazili
3 komentáře
KANKUNEN
0
Co můžeme čekat, rusácký šrot postupně nahrazený Čínou.
Tak už se tu mažou i příspěvky, ve kterých se výjádří negativní názor na design auta (konkrétně jeho určité částí a to bez použití jakýhkoliv vulgarismů. BRAVO !!!! Nechtějí si tu příspěvky psát "redaktoři" rovnou sami?!