Testy
Jeden zlty kusok uz u nas vidim... vyzera paradne... velke kolesa hranate ostre tvary ... minimalne previsy... keby to tak este malo stvorvalec tce miesto baterky a stalo 19 miesto 29 litrov tak sa vsadim ze predajne v eu narobi problemy aj yarisu ci fabii a zrejme by pozralo aj vlastne clio ... ale na keby sa nejazdi... inak paci sa mi aj viac ako to nove clio ale takto si stejne oba vozy vlastne ani nekonkuruju ...
V tej striebornejmu to vlastne 5ke ani moc neladi... tato farba je u vsetkych aut uz davno out ... to prave retro z neho vyzaruje najviac v zltej alebo v zelenej... u maleho auta to chce ziarivu farbu... aj biele bude cool
V tej striebornejmu to vlastne 5ke ani moc neladi... tato farba je u vsetkych aut uz davno out ... to prave retro z neho vyzaruje najviac v zltej alebo v zelenej... u maleho auta to chce ziarivu farbu... aj biele bude cool
Mě se tedy paradoxně lépe jezdilo s R4. R5 mi přišla kolem středu dost tupá, až video od mistra Vaculíka mi vysvětlilo proč. Kufr je v R4 použitelný, vzadu je dost místa i na dospělého, má parkovací kolík a rekuperaci pádly už od počátku výroby. Pokud má člověk dát 700-900k za stylové EV, tak R4 už se dá použít i jako rodinné auto a cenový rozdíl je jen cca 50k při odpovídajících výbavách. R5 je tak maximálně pro jednoho nebo pro pár a to je za ty peníze celkem drahý špás.
Nedávno tu byl test Tesly. Dostala menší hodnocení než R5. R5 je městské auto. Drahé městské auto s malinkým kufrem. Tesla dospělé rodinné. Cena cca stejná.
Umělá kůže je dnes standardní výbava "kůží". Myslím že nikdo pravou už ani nenabízí.
Umělá kůže je dnes standardní výbava "kůží". Myslím že nikdo pravou už ani nenabízí.
@Pepa_007 Souhlas a navíc mnohem větší Tesla Y jezdí s menší spotřebou a s prakticky stejnou baterkou dojede o 100 Km dále.
V tý stříbrný je hnusnej, nejvíc zezadu, a interiér barevně jakbysmet.
Takovýmu autu víc sluší když je veselý.
Čtvrtinu kufru zabraly kabely. ☹️
Takovýmu autu víc sluší když je veselý.
Čtvrtinu kufru zabraly kabely. ☹️
Lenka Čížková
Tento příspěvek porušil pravidla diskuze a byl smazán.
Lenka Čížková
Tento příspěvek porušil pravidla diskuze a byl smazán.
Audi
Tento příspěvek porušil pravidla diskuze a byl smazán.
Volant potažený umelou kůží
Žádám autora o opravu
Nejedná se o výkon DC nabíječky, nýbrž o výkon DC nabíjení
Plus umelou kůží...
Jinak když už se vzpomíná na historii a přechází do současnosti, uvítal bych hodnocení prodejní úspěšnosti nové R5.
Podle mých informací slaví na mnoha trzích významné úspěchy.
Zde jsou prodeje😒br /> Renault Clio: ~220 000 až 250 000 kusů ročně v Evropě.
Renault 5 E-Tech: ~70 000 až 80 000 kusů ročně.
TOP BEV, Evropa, Q1/2026
1. Tesla Model Y: 51 673
2. Škoda Elroq: 28 321
3. Tesla Model 3: 26 488
4.Renault 5 (incuding. Alpine A290): 24 369
5. Škoda Enyaq: 21 152