Z celého srdce držím palce koncernu Stellantis i všem formám spolupráce, které mu pomáhají zůstávat silným a konkurenceschopným hráčem. Vnímám podobné kroky jako přirozenou součást dnešního automobilového světa, kde sdílení platforem a strategická partnerství dávají čím dál větší smysl.
Upřímně si přeji, aby tyto snahy přinášely stabilní a kvalitní výsledky. Osobně budu jen rád, pokud tento směr povede k něčemu dlouhodobě smysluplnému pro celý evropský automobilový průmysl ❤️
jiras_
1
To je jak duo beznohej a bezrukej, kteří myslí, že budou dohromady hrát tenis.
Ja Prvni 123
1
Indie mi nevadi.
Je to jiny svet, ale nevadi mi to.
Cinu povazuji za omyl a nepochopeni zavaznosti situace.
traveldrive
0
Čo za tým asi bude? Neschopnosť vlastných konštruktérskych tímov? Alebo neochota platiť odborníkov namiesto tých patlalov, čo majú?
Upřímně si přeji, aby tyto snahy přinášely stabilní a kvalitní výsledky. Osobně budu jen rád, pokud tento směr povede k něčemu dlouhodobě smysluplnému pro celý evropský automobilový průmysl ❤️