Novinky
Zbytečná práce, kdyby radší koukali dotlačit nějakou konkurenceschopnou elektrickou oktávku. 800V, 80kWh+, prostě něco jako bmw i3, jenom trochu skromnějšího. Zatím to je tak, že si člověk může od škodovky koupit v elektrice cokoliv, pokud je to SUV.
@scadar Dal by si milión a pol za elektrickú Octaviu?
@scadar V podstatě souhlas, ale: Pokud se pokusí o Octávku s běžnou baterií, stejně jim z toho vyjde jen o cca 5 cm nižší Enyaq... Pokud by to mělo být skutečně nízké auto (cca 145 cm), chtělo by to foot garage, což si myslím, že přijde, ale napřed do prémie (tak za 6-7 let) a až potom do mainstreamu (tak za 10 let)...
Svet trčí na REEV a Volkswagen nasadzuje prehistorických hybrid s mimo baterkou.
Ok, keď myslia…
Ok, keď myslia…
@Meky Evropa není svět. V Evropě se jezdí rychleji než kdekoliv jinde, takže celosvětově tak oblíbené REEV tu má prostě zoufalou účinnost. Aby to teda i v Evropě na dálnici nějak fungovalo, vymýšlí se různá mechanická přemostění se spojkami apod., ale to už pak zase není REEV, že... Jako souhlas, že hybrid od VW bude poněkud složitý (TSI, DSG, tři spojky) třeba oproti hybridu od Toyoty, ale zase se bude jízda víc podobat jízdě autem, než jízdě vysavačem. 😊
Jeden vysavač od Toyoty provozuju, tak vím o čem mluvím. A pokud jde o dobíjení baterií spalovákem, líbil se mi bonmot v TopGearu: "... je to nejhorší využití paliva od havárie Deepwater Horizon" 😊
Jeden vysavač od Toyoty provozuju, tak vím o čem mluvím. A pokud jde o dobíjení baterií spalovákem, líbil se mi bonmot v TopGearu: "... je to nejhorší využití paliva od havárie Deepwater Horizon" 😊
@Barry Lyndon Krása jejich řešení je v tom, že nemá DSG...má jen jednu jednoduchou vícelamelovou bezúdržbovou třecí spojku na připojení ICE na kola od cca 60kmh, něco jako haldex spojka...jinak je to EV. Souhlas, že poněkud pozdě....
@Moik Přesně tak, HEV Octavia už nebude mít DSG jako PHEV. To je zásadní rozdíl. Bude to hybrid podobný řešení, jaké používá Honda. PHEV odhaduju časem na toto řešení přejde taky.
@Meky Je nejaka vyhoda REEV proti PHEV?
PHEV uz Skoda ma a prodava, ne?
PHEV uz Skoda ma a prodava, ne?
@JirkaVejrazka Z mého pohledu je pro vyšší rychlosti lepší PHEV, protože ICE umí pohánět kola přímo. A většinou má taky menší baterku, je tedy lehčí. REEV je zase jednodušší, ICE je jen generátor, tedy žádné mechanické napojení na pohon.
@Miroslav Melichar Diky, jenze problem je v tom, ze bez mechanickeho propojeni spalovaku a kol to ve vyssich rychlostech hodne zere ... a nejede.
EDIT - vim, ze to sam pises. Zduraznuju to jen pro to, ze to zrejme spouste lidi nedochazi. Adoruji REEV, jako bychom nemeli dost spatnych zkusenosti z minulosti (viz treba Opel Ampera).
EDIT - vim, ze to sam pises. Zduraznuju to jen pro to, ze to zrejme spouste lidi nedochazi. Adoruji REEV, jako bychom nemeli dost spatnych zkusenosti z minulosti (viz treba Opel Ampera).
Největší předností neelektrodebilních škodovek je jejich stále ještě velmi slušná nabídka spalovacích motorů, nezprasených hybridodebilizací. Tak ji hlavně Škodo nezaváděj, resp. klidně zaváděj, ale jen jako alternativu k čistě spalovacím motorizacím, ať má hlavně zákazník možnost volby!!!!!!
Ten 125kW Hybrid mě zajímá. Jsem zvědav jestli dorazí i do ostatních modelů koncernu. Takový Tiguan/Tayron HEV 125kW by mohl být mé další auto 😉 Rozhodně si ho půjdu vyzkoušet, až bude v nějakém větším autě než je T-Roc. Zatím není na vyzkoušení ani ten...