Veterán
Stejsn
0
Nástavba zajímavá, saabik samotnej je teda ale pěkně shnilej.
Sranda, vzdy som tusil, ze sa asi daju dat rozne popisy k jednotlivym foto v galerii.
Len to by sa niektorym autorom muselo chciet ...
Len to by sa niektorym autorom muselo chciet ...
Někde v ČR je schovaný se stejnou nástavbou od Toppoly i modrý Ford Sierra. Byl sem dotažený z Nizozemska. Už ale asi 8 let jsem o něm neviděl nikde ani zmínku. Nicméně občas se na mobile*de objeví inzerát. Častěji Sierra než Saab ale většinou strašně prohnilé.