Novinky
Ringhofer
3
Byl jsem tam. Naposledy před 6 lety. JE to zážitek na celý život! Krásná auta, krásné muzeum,
Arese
0
@Ringhofer Já tam byl také, ještě v původní verzi muzea a pak už i v tom novém. A obojí skvělé, člověku z toho úplně bušilo srdce!!! 😊
Trochu se obávám, že Alfa Romeo bude brzy už jenom muzeum.
A proc se to jmenuje nemecky?
🧐
🧐