Novinky
V dnešní době globálně provázané ekonomiky je kritérium "vlastního vývoje auta, do kterého se nepočítá Česko" úplný nesmysl. Hlavně to není nic, o co by někdo usiloval, a navíc dost pochybuju, že kdyby se to bralo do důsledků, tak by taková země existovala byť jen jedna. Která automobilka nemá zahraniční subdodavatele?
Ten příběh Keňské automobilky je taková pěkná lekce ekonomie v praxi 😊 . Keňský diktátor se v podstatě nijak nelišil od Trumpa, Orbána a jiných podobných pitomců, byl jen trochu větší extrémista. Asi jako kdyby Bureš vyhlásil, že se v Česku budou povinně vyrábět české stíhačky 6. generace (vsadím se, že by tomu část populace upřímně zatleskala) 😃
Mimochodem ty africké prototypy nevypadají o moc hůř než většina prototypů z AZNP (o BAZ nemluvě) 😃
Mimochodem ty africké prototypy nevypadají o moc hůř než většina prototypů z AZNP (o BAZ nemluvě) 😃
Jako ti studenti se museli cítit jako protistátní živly, které zavřeli do lágru dokud nevyrobí auto... Po zesměšnění vůdce země s nenaskočeným motorem se po nich asi zem slehla....
kabina Force je vývoj Tatry.
pružení je vývoj taktéž Tatra, jinak souhlas.
Pojem "montér" je docela relativní. Vozy mají nejen rám ale i pružení Tatra, někdy i převodovku.
Jinak je Tatra výrobce speciálních vozidel, nejen pro vojenský sektor, ale i pro těžařský a záchranářský sektor.