Novinky
Kdo konkrétně se tomu posmívá? Pár radikálů na sociálních sítích. 99 procent lidem je to jedno. A jestli většina lidi raději volí Renault místo Mitsubishi dvojče? Renault v ČR má mnohem větší tradici než Mitsubishi. Nic víc.
@johny555 přesně, jen víc takových klonů, automobilový svět pak bude lepší 😎
Nemyslim si, ze by sa tomu niekto dnes posmieval, alebo sa nad tym pozastavoval.
Treba to brat ako fakt.
A kazdy si moze vybrat toho surodenca, ktory sa mu viac paci, resp. na ktory mu da predajca lepsiu cenu.
Posmesky si zasluzia iba socialisticke "licencie" alebo rozne nedokonale kopie a napodobeniny (okrem motorov aj designove) naozajstnych aut, ktore kedysi u nas brazdili cesty. Pripadne desiatky rokov vyrabajuce zastarale odvodene a "vylepsovane" modely este zastaralejsich predvojnovych aut.
Ako napriklad Trabant/Auto Union, Wartburg/DKW, Zaporozec/Fiat 600 resp. NSU Prinz, Moskvic/Opel, Moskvic Alek👋Simca 1307, Lada/Fiat 124, Volga/Ford resp. Mercury, ARO/Fiat Campagnola, ZIS/Packard, ZIL/Cadillac, Dacia/Renault, Polski Fiat resp. Polonez/Fiat, GAZ/Ford, Zastava/Fiat, Oltcit/Citroen. A to pisem iba osobne vozidla.
Bez vyvoja "zapadnych" automobiliek by v komunistickom "raji" existovala s vlastnym "vyvojom" asi iba automobilka Skoda, vyrabajuca cim dalej, tym zastaralejsie a ubohejsie vozidielka.
Treba to brat ako fakt.
A kazdy si moze vybrat toho surodenca, ktory sa mu viac paci, resp. na ktory mu da predajca lepsiu cenu.
Posmesky si zasluzia iba socialisticke "licencie" alebo rozne nedokonale kopie a napodobeniny (okrem motorov aj designove) naozajstnych aut, ktore kedysi u nas brazdili cesty. Pripadne desiatky rokov vyrabajuce zastarale odvodene a "vylepsovane" modely este zastaralejsich predvojnovych aut.
Ako napriklad Trabant/Auto Union, Wartburg/DKW, Zaporozec/Fiat 600 resp. NSU Prinz, Moskvic/Opel, Moskvic Alek👋Simca 1307, Lada/Fiat 124, Volga/Ford resp. Mercury, ARO/Fiat Campagnola, ZIS/Packard, ZIL/Cadillac, Dacia/Renault, Polski Fiat resp. Polonez/Fiat, GAZ/Ford, Zastava/Fiat, Oltcit/Citroen. A to pisem iba osobne vozidla.
Bez vyvoja "zapadnych" automobiliek by v komunistickom "raji" existovala s vlastnym "vyvojom" asi iba automobilka Skoda, vyrabajuca cim dalej, tym zastaralejsie a ubohejsie vozidielka.
@Jon Bon Novy ... a ještě Trabant a Wartburg s dvoudobými polykači oleje, Warzsawa s předválečnou konstrukcí pohonu i podvozku "úspěšně" vyráběná do sedmdesátých let, Záporožec a asi ještě pár dalších originálů. Hrozná, přímo úděsná doba. Přesto zhruba 35 % obyvatel (podle průzkumů) nedá na socialismus dopustit. Už zapomněli, jaká traumata prožívali konstruktéři tváří v tvář stranickým strukturám.
V clanku tech klonu chybi vice.
Galloper vs Pajero, Saab vs Lancia, pripadne Saab vs Lancia vs Fiat, Peugeot vs MB, Vw vs Toyota, Honda vs Rover, Santana vs Suzuki, GM vs Suzuki, Samsung vs Renault, Renault vs MB, Honda vs Land Rover a to jsem urcite na spostu zapomnel.
Zkratka vsici proti vsem v spolupraci se vsemi, jen v prubehu casu se osazenstvo jednotlivych tymu menilo.
Galloper vs Pajero, Saab vs Lancia, pripadne Saab vs Lancia vs Fiat, Peugeot vs MB, Vw vs Toyota, Honda vs Rover, Santana vs Suzuki, GM vs Suzuki, Samsung vs Renault, Renault vs MB, Honda vs Land Rover a to jsem urcite na spostu zapomnel.
Zkratka vsici proti vsem v spolupraci se vsemi, jen v prubehu casu se osazenstvo jednotlivych tymu menilo.
@vencelín Ten článek by byl nekonečný, kdybych měl zmínit všechny případy sdílení karoserie. Celkem velký seznam je na Wikipedii (List of badge-engineered vehicles), ale i tak tam chybí například Audi A4 B7 / Seat Exeo a další. 😄
Hezký víkend, JL
Hezký víkend, JL
@Jiří Landa
...představme si, že přijde Škoda s tím, že nástupce Octavie bude jen přeznačkovaný VW. Nebo ne, ještě lépe, on to bude přeznačkovaný Ford. A nebude to liftback, ale nějaký criss-crossover 😁 ... Už u Superbu to bylo na nabroušení diskusních vidlí... Asi tak 😉
...představme si, že přijde Škoda s tím, že nástupce Octavie bude jen přeznačkovaný VW. Nebo ne, ještě lépe, on to bude přeznačkovaný Ford. A nebude to liftback, ale nějaký criss-crossover 😁 ... Už u Superbu to bylo na nabroušení diskusních vidlí... Asi tak 😉
@Jiří Landa
Zdravím pane Landa, taktéž přeji pohodový víkend.
Za reakce v diskuzi na náměty máte u mě malé "nevýznamné" plus 😁. Ne všichni redaktoři to dělají.
Jo Exeo, máte recht. To bylo navíc ještě s odtupem několik let po A4. Mě napadl v mezidobí ještě Chrysler a GAZ😁.
Ano, máte pravdu širší výčet by vydal na obsáhlejší článek. Nicméně takový seriál, který by se zaměřil na pozadí spoluprace u jednotlivých klonů, jak se modely technicky lišily, kteří partneři se zabývali jakou částí vývoje, jaké přínosy to mělo pro obě strany by byl zajímavější než články bulvárního zaměření jaká osoba s jakým autem jezdí, kdo s kým boural atd, které se tu více či méně pravidelně objevují. Na bulvární články asi docela dobře fungují periodika jako Aha či Blesk tak mi přijde škoda aby jim Auto.cz lezlo do zelí 😊.
Zdravím pane Landa, taktéž přeji pohodový víkend.
Za reakce v diskuzi na náměty máte u mě malé "nevýznamné" plus 😁. Ne všichni redaktoři to dělají.
Jo Exeo, máte recht. To bylo navíc ještě s odtupem několik let po A4. Mě napadl v mezidobí ještě Chrysler a GAZ😁.
Ano, máte pravdu širší výčet by vydal na obsáhlejší článek. Nicméně takový seriál, který by se zaměřil na pozadí spoluprace u jednotlivých klonů, jak se modely technicky lišily, kteří partneři se zabývali jakou částí vývoje, jaké přínosy to mělo pro obě strany by byl zajímavější než články bulvárního zaměření jaká osoba s jakým autem jezdí, kdo s kým boural atd, které se tu více či méně pravidelně objevují. Na bulvární články asi docela dobře fungují periodika jako Aha či Blesk tak mi přijde škoda aby jim Auto.cz lezlo do zelí 😊.
@vencelín Honda sdilela s Roverem, ne Land Roverem.
Ja vim, je v tom zmatek a spouta lidi uz si osobni Rovery vubec nepamatuje.
😒
Ja vim, je v tom zmatek a spouta lidi uz si osobni Rovery vubec nepamatuje.
😒
@Ja Prvni 123
Spolupráce Hondy s Roverem je znamější, ostatně ty auta se svého času prodávala i v čechách.
Nicméně Honda opravda dělala techtle mechtle i s Land Roverem, Byl tady o tom i krátký článeček. Je pravda, že předtím jsem o tom také moc nevěděl.
Výsledkem těch techtle mechtle bylo vozítko Honda Crossroad
www.motortrend.com/…-rover-discovery
V článku je dokonce zmínka i o spolupráci Hondy a isuzu, které pak taky spolupracovalo s GM (v Evropě třebas Opel Monterey).
Jak jsem psal, je to obrazně každý s každým proti každému 😁.
Spolupráce Hondy s Roverem je znamější, ostatně ty auta se svého času prodávala i v čechách.
Nicméně Honda opravda dělala techtle mechtle i s Land Roverem, Byl tady o tom i krátký článeček. Je pravda, že předtím jsem o tom také moc nevěděl.
Výsledkem těch techtle mechtle bylo vozítko Honda Crossroad
www.motortrend.com/…-rover-discovery
V článku je dokonce zmínka i o spolupráci Hondy a isuzu, které pak taky spolupracovalo s GM (v Evropě třebas Opel Monterey).
Jak jsem psal, je to obrazně každý s každým proti každému 😁.
Protoze se ludi zblaznili a nechali se infikovat tim bordelem, co tady delaji politici.
Proste si vyberu, co se mi libi a vyhovuje mi.
Neni nutne kvuli tomu vest "svatou valku".
Mne ani ta cinska auta nevadi, at se jim dari - v Cine.
Vadi mi jejich zamer poskodit evropskou zpusobilost presne strojarske vyroby.
A vadi mi zejmena protoze je to v souvislostech zbrojni vyroba.
Nejde pod tim nevidet dlouhodoby zamer... a to je to, co mi vadi nejvic.
Proste si vyberu, co se mi libi a vyhovuje mi.
Neni nutne kvuli tomu vest "svatou valku".
Mne ani ta cinska auta nevadi, at se jim dari - v Cine.
Vadi mi jejich zamer poskodit evropskou zpusobilost presne strojarske vyroby.
A vadi mi zejmena protoze je to v souvislostech zbrojni vyroba.
Nejde pod tim nevidet dlouhodoby zamer... a to je to, co mi vadi nejvic.
@Ja Prvni 123
Jasně, sice tady v EU nevyrobíme ani čip, ani jednu základovou desku do řídící elektroniky, téměř žádnou baterku... ale strojařina je hrozný problém, že... 😄
Víš co je v Titusu? Jsou tam čínské díly a nikomu to nevadí... (doufám že jsem nevyzradil vojenské tajemství... 😁 )
Jasně, sice tady v EU nevyrobíme ani čip, ani jednu základovou desku do řídící elektroniky, téměř žádnou baterku... ale strojařina je hrozný problém, že... 😄
Víš co je v Titusu? Jsou tam čínské díly a nikomu to nevadí... (doufám že jsem nevyzradil vojenské tajemství... 😁 )
ja s tym nemam problem, pokial to je priznane.
to ze market. odelenie obkecava "preznackovne auto" ako vlastne......je trapny tanec na tenkom lade, ktory akurat nastve a znechuti zakaznika.
- pokial su to auta z jedneho koncernu, tak je to urcite v pohode.
to ze market. odelenie obkecava "preznackovne auto" ako vlastne......je trapny tanec na tenkom lade, ktory akurat nastve a znechuti zakaznika.
- pokial su to auta z jedneho koncernu, tak je to urcite v pohode.
Když ale chcete nahradit legendu s obrovskou fanouškovskou základnou, např VW T… po 6 generací a tu 7G vezmete od největší konkurence, tak je to prostě zrada. A co si budeme, VW T7 je Ford Transit Custom s jinými světly, nárazníkem a maskou. Tj žádný společný vývoj, jak to zkouší VW marketing na sílu protlačit 👎🤢
První, co mě napadlo, je že licence je úplně jiná kategorie, než sdílení platforem různými výrobci. Licencování do článku s daným titulkem prostě nepatří.
To, co opravdu i u mě vyvolání zdvižené obočí, je současná modelová politika Stellantisu. Ne snad, že by postupovali výrazně jinak, než třeba Volkswagen, jenže ta omezenost spalovacích motorů v nabídce je prostě velký faul na zákazníky. Jistě, šetří peníze ještě více, než Volkswagen, ale poněkud a velmi riskantním způsobem. U jednotlivých značek jim totiž mizí technické znalosti.
Autorský text opomněl zmínit takové sourozence, jako třeba Toyota a BMW, nebo Opel, Buick a Cadillac, nebo Chrysler a Lancia. U nich by více stálo za rozbor, proč tyto rebadgingy neuspěly.
Souhlasím s tím, co napsal ericn, ale rád bych se vás zeptal, jaká konkrétní auta myslíte třeba zrovna u BMW a Toyoty, protože pokud jde o Z4 a Supru, tak ano, jde o společně vyvinutá auta, ale vypadají úplně jinak a mají i jinou koncepci (kabriolet vs. kupé) a o tom prostě článek vůbec být neměl.¨
Automobilky Opel, Buick a Cadillac samozřejmě mohly být zmíněny, například Insignia/Regal nebo v případě Cadillacu Omega / Catera, ale takových aut existuje obrovské množství, takže do článku jsem vybíral zkrátka jen nějaké příklady.
Proč neuspěl Chrysler/Lancia, je myslím očividné. Dvě umírající automobilky bez peněz na vývoj se spojí v marné snaze nahnat zastaralými produkty prodejní čísla, to zkrátka nemohlo nikdy fungovat. Obě automobilky mají problémy dodnes...
Kromě toho zmíněné produkty koncernu Stellantis u každé značky vypadají úplně jinak – znovu, toto vůbec nebyla pointa článku. Rád rozvinu další diskuzi o tomto tématu, pointou mého textu ale bylo zamyšlení, proč lidem vadí auta, která jsou až na drobné změny totožná, avšak prodávaná pod jinou značkou. I proto jsem třeba nezmínil Nissan Micra, u kterého Nissan přepracoval každý panel karoserie, jen aby jej odlišil od Renaultu 5 E-Tech.
Hezký víkend přeje autor 😉
Uváděl jsem to již v původní diskusi. Přeznačkovávání obvykle znamená quid pro quo. Nebo jde o dohodu, kdy si výrobce zalepí díru v modelové nabídce tím, že si "půjčí" jiný model. Často v rámci spoluprací (např. Mercedes Citan...).
Ale jak je to s ASX? Je tam nějaká reciprocita? Prodává se v Japnskku nějaké Mitsubishi s logem Renaultu...? ASX byl navíc tipl bych si jeden z nejprodávanějších modelů Mitsubishi v Evropě...
Nejde říct, že by mi to vadilo obecně. Přeznačkovávání zde bylo vždy a dlouhodobě. Viz Fiat 125, licence na žigulíka, Fiat 500, Auto Bianchi, Renault - Avia atd. atd.
Ale pokud klíčový model automobilky (=nejprodávanější na daném trhu) přide s tím, že vlastní model nahradí jen přeznačkovaným nástupcem, tak ano, je pro mě opravdu na pováženou, jestli ještě má smysl, aby tady Mitsibishi v Evropě dále setrvávalo...
A ano, Ranger x Amarok nebo Tranzit x Transporter mám taky velký probém strávit. Protože Transporter měl extrémně dobré prodeje a byl klíčovým modelem VW užitkové vozy. Nový Transporter se může tvářit jak chce, ale je to Tranzit... Řeči na téma - Amarok buď jako přeznačkovaý Ranger, nebo žádný, taky úplně nevím jestli takto skutečně stojí. Amarok měl taky skvělá čísla a nemyslím, že by si na sebe nevydělal, navzdory marketingovým prohlášením... Z druhé strany Amarok měl 1 generaci, tam bych to zkousl. Ale Transporter s 6+ generacema?!? Ne, tohle neodpustím...
Nebo nový Nissan Micra. Nemám problém s tím, jak vypadá. Klobouk dolů, zvládli předělat R5 opravdu vkusně, a dokonce to ani neodflákli když předělali i dveře atp. Ale Micra byla velmi osobitým, silným a svébytným modelem Nissanu, byl to chovný i tažný kůň. A nástupce jen předělávka R5?!? Ne, tohle taky neodpustím...
Zkrátka přeznačkování modelu je hlubší téma, a nelze dávat zkratku že přeznačkování je špatně, to by bylo nepochopení toho, co jsem napsal. Ale v případě Mitsubishi ASX to zklamání na pováženou za mě je. Nicméně cením úvahu na tohle téma a zdravím redakci.
ano, ale v tom to do jisté míry je. Nezaznamenal jsi negativní reakci. Ale já si přeci nevybírám to, kde nemám negativní reakce. Já si obvykle vybírám to, kde mám pozitivní reakce! Protože pokud jsem jen u toho prvního, tak jediné, co mě může přimět, je lepší cena... Ano, když ASX bude levnější než Renault, tak o něm možná taky začnu uvažovat. Ale to asi nikdo nechce, ne? Prodávat cizí techniku za míň...
Ta značka už prostě nemá žádnou vlastní identitu. Trošku mi to připomíná (ne)značku DR Automobiles.
Snad stejný osud nečeká např. Subaru, Suzuki a Mazdu (ti poslední dobou taky neukázali nic jiného než auta cizích značek).
Dobre, tak minimalne ja nezpochybnuju.
A to ze mi ten motor sam uz dneska z principu nevadi: kompletne predelanej bych ho v Grande Pande klidne mohl mit.
Píšu u Transporteru, tam se bavíme o šesti velmi úspěšných generacích 😉 U sedmičky je “badge engineering”, navíc od Fordu průšvih a nebojím se říci i zrada…
Podle SDA je v ČR 1-4/2026 registrováno
OA T7 jen 69ks / Turneo Custom 502ks
LUV T7 jen 78ks / Transit Custom 359ks