Novinky
Arese
6
Bravo, Dodge, bravo Stellatis! Teď ještě podobně rozumné kroky týkající se motorizace aplikujte na své evropské značky a vaše záchrana je na dosah!
Pepa_007
0
@Arese to se nestane. Pro EU stačí tříválec a BEV.
praptak
0
@Pepa_007 Pro EU stačí čtyřválec.
Arese
1
@praptak Přesně tak. Čtyřválcová oturbená čtrnástistovka by pro segment B a C byla naprosto dostačující! A samozřejmě i s manuálem!!!
Viděl jsem elektrický naživo a horší zvuk jsem nezažil, to snad už i čistě elektro bez napodobení zvuků "zní" lépe.
Jen se to odráží ten hnus od domy a emoce z toho žádné, tak konečně tu bude smysluplná motorizace pro milovníky Amerik.
Jen se to odráží ten hnus od domy a emoce z toho žádné, tak konečně tu bude smysluplná motorizace pro milovníky Amerik.
Man Ký
Když chceš auto co řve, žere a jede dobře akorát rovně neváhej
18-20 na sto a M4 bude znát jen zezadu
I s tím ekoteroristickým GD nedokáže Amerika postavit bez pravidel slušné auto
18-20 na sto a M4 bude znát jen zezadu
I s tím ekoteroristickým GD nedokáže Amerika postavit bez pravidel slušné auto
@Man Ký já bych tak negeneralizoval. V první desítce nejlepších časů na NS jsou ameriky zastoupeny třikrát vedle věcí jako AMG One nebo GT3 RS a GT2 RS od Manthey. A ve srovnání se zadokolkovými M4 minulé generace jsou Mustangy pozadu o pár vteřin. Takže to rozhodně není tak špatné, jak říkáš.
Man Ký
@mp390 jenže ty evropská auta musí plnit emisní limity, což zajisté Hellcat asi tak nějak řešit nemusí...
Více než devadesátiprocentní pokles prodejů stačil k tomu, aby se pod kapotu legendárního muscle caru vrátil spalovací motor.
Ford by se mohl probudit. Během 8 let padl v Evropě o více jak polovina z pohledu prodaných kusů.
Ford by se mohl probudit. Během 8 let padl v Evropě o více jak polovina z pohledu prodaných kusů.
@Pepa_007 Přitom tady existuje jeden šílenec, který ti bude do omrzení vysvětlovat, jak je sebevražedná modelová politika evropského Fordu v posledních letech geniálně promyšlená a že chyba je jen v evropském zákazníkovi, který ji správně "nepochopil"! 😊
Man Ký
@Arese Ranger Raptor má benzínový šestiválec běžně upravitelný na plných 400 koní, Mustang má osmiválec pětilitr. co sis vybral do garáže?
@Man Ký Já samozřejmě nemluvím o těchto okrajových modelech, ty prodejní výsledky evropského Fordu opravdu nespasí. Největší tragédií je zaříznutí velepopulárního tria Fiesta/Focus/Mondeo, ty totiž evropskému Fordu po desetiletí přinášely statisícové prodeje každý rok!
Man Ký
@Arese
Ford Mondeo se přestalo v Evropě vyrábět v březnu 2022 po 29 letech. Hlavním důvodem byl razantní pokles zájmu zákazníků ve prospěch vozů SUV a crossoverů.
Konec ikonického modelu Ford Focus (a dříve sesterské Fiesty) byl urychlen strategickým rozhodnutím automobilky zaměřit se na výnosnější vozy. Hlavní důvody tohoto kroku zahrnují:Nástup a obliba SUV: Zákazníci v Evropě i celosvětově masivně přesedlali z klasických hatchbacků a kombíků na crossovery a SUV (např. Ford Puma nebo Kuga). Tyto modely mají pro automobilku vyšší marže.Přísné emisní normy (Euro 7): Investice do vývoje nových generací spalovacích motorů pro malé a kompaktní vozy se automobilkám nevyplácí, protože tyto vozy se musí prodávat za konkurenceschopné (nižší) ceny.Přechod na elektromobilitu: Ford musel uvolnit výrobní kapacity (továrna v německém Saarlouis) pro výrobu nových elektromobilů a moderní technologie.Výroba tohoto vozu, který dlouho patřil mezi nejprodávanější auta světa, se definitivně uzavřela.
Ford Mondeo se přestalo v Evropě vyrábět v březnu 2022 po 29 letech. Hlavním důvodem byl razantní pokles zájmu zákazníků ve prospěch vozů SUV a crossoverů.
Konec ikonického modelu Ford Focus (a dříve sesterské Fiesty) byl urychlen strategickým rozhodnutím automobilky zaměřit se na výnosnější vozy. Hlavní důvody tohoto kroku zahrnují:Nástup a obliba SUV: Zákazníci v Evropě i celosvětově masivně přesedlali z klasických hatchbacků a kombíků na crossovery a SUV (např. Ford Puma nebo Kuga). Tyto modely mají pro automobilku vyšší marže.Přísné emisní normy (Euro 7): Investice do vývoje nových generací spalovacích motorů pro malé a kompaktní vozy se automobilkám nevyplácí, protože tyto vozy se musí prodávat za konkurenceschopné (nižší) ceny.Přechod na elektromobilitu: Ford musel uvolnit výrobní kapacity (továrna v německém Saarlouis) pro výrobu nových elektromobilů a moderní technologie.Výroba tohoto vozu, který dlouho patřil mezi nejprodávanější auta světa, se definitivně uzavřela.
@Man Ký Ale tyto plky jak z tiskové zprávy Fordu ses opravdu nemusel namáhat psát. Opravdu zdaleka ne každý Evropan touží po SUV či crossoveru, poctivé hatchbacky a kombíky jsou také stále žádané a v případě Fordu navíc uchvacovali mimořádně povedenými jízdními vlastnostmi!
Man Ký
@Arese co bychom neudělali pro obecního antouška?
Annual European sales figures for the Mondeo are as follows
2016 - 70,900 units
2017 - 56,173 units
2018 - 49,596 units
2019 - 39,555 units
2020 - 21,222 units
2021 - 13,481 units
2022 - 5,318 units
Snad tě to příliš neuchvátilo.
Ford Kuga
2016 234 000 ks
nebudu opisovat vše, přidám nejslabší rok
2020 80 000 ks
a
2022 127 000 ks
v nejlepším roce se prodalo Mondea míň než v nejhorším roce Kugy. A tak je to s obecním antouškem pořád. kupoval by, kupoval, dejchal by za ty vozy. za kupátka, za kabria, pak koupí stádního Karoqa a mudruje. ale z mudrování automobilka nevyžije, vážně ne😊
Annual European sales figures for the Mondeo are as follows
2016 - 70,900 units
2017 - 56,173 units
2018 - 49,596 units
2019 - 39,555 units
2020 - 21,222 units
2021 - 13,481 units
2022 - 5,318 units
Snad tě to příliš neuchvátilo.
Ford Kuga
2016 234 000 ks
nebudu opisovat vše, přidám nejslabší rok
2020 80 000 ks
a
2022 127 000 ks
v nejlepším roce se prodalo Mondea míň než v nejhorším roce Kugy. A tak je to s obecním antouškem pořád. kupoval by, kupoval, dejchal by za ty vozy. za kupátka, za kabria, pak koupí stádního Karoqa a mudruje. ale z mudrování automobilka nevyžije, vážně ne😊
@Man Ký Až na to, že Ford si za tento úpadek může z nemalé části sám. Poslední generace Mondea nabízená v EU už nebyla vyvíjena speciálně pro Evropu (byla americky přerostlá a dost těžká) a navíc do EU dorazila pozdě a v posledních letech přišla o nejžádanější motorizace. Fiestu zase v poslední generaci Ford jen faceliftoval a zároveň ji brutálně zdražil. No a poslední generaci Focusu zase postupně sebral nejžádanější motory, zejména čtyřválec 1,5 l. Prostě všechno špatně...
Man Ký
@Arese a není to náhodou tak, že zákazníci Mondea začali kupovat Kugu? naprosto mě fascinuje jak člověk, který si domů sám koupil SUV na tutéž kategorii pohlíží jako na zhoubu automobilového průmyslu... to je jako vegan co kupuje jelita...
Man Ký
Mustang už nemá V8 pepi?
Man Ký
Všichni odpůrci elektromobilu a nesmyslných výkonů - předchozí Hellcat vážil více než 2 tuny! Ale tady už to tolik nevadí 🤣
@Man Ký Vadí to u všech automobilů.
Man Ký
@praptak podle toho, jak se to tady oslavuje by jeden myslel, že dvoutunový spalovací automobil je vlastně lasička a 1800 kg vážící Tesla Model 3 Performance ingot naprosto nevhodný pro rychlejší jízdu.
fastestlaps.com/…ons/43i0kvvfk9tl
fastestlaps.com/…ons/43i0kvvfk9tl
@Man Ký Celé toto srovnání je mesmyslné, protože Tesla není v pravém slova smyslu auto.
Man Ký
@Arese a tímto moudrem bychom dnešní Top Gear mohli zakončit. když má spalovací auto větší dojezd, nevadí to porovnávat. když dostane spalovací auto na p.d.l, už se to nepočítá!
@Man Ký Já Teslu mezi auta samozřejmě nepočítal nikdy, stejně jako každý normální automobilový nadšenec. Tesla je jen pojízdný elektrospotřebič, produkovaný nikoliv automobilkou, ale technologickou firmou.
Man Ký
@Arese tu tvoji pózu už nevěříš ani sám sobě.
@Man Ký To není žádná póza, to je mnoha lety ověřená realita. 😊
Man Ký
Ešivá to nebude tak, že zákaznici Mondea kupují Kugy