Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Novinky

Zpět na článek

Po Měsíci budou zase jezdit auta. NASA představila nová lunární vozidla za miliardy

2 komentáře

dodo24
Bez dieslu a manuálu to nemá šancu uspieť.

A teraz vážne... som rád, že môžem zažiť dobu, kedy sa ludstvo snaží kolonizovať aj iné vesmírne objekty. Snáď sa dožijem dlhodobej prítomnosti ludí na Marse alebo aspoň na Mesiaci. Zmyslom ludstva je predsa prežiť a toto výrazne zvýši naše šance na čo najdlhšie prežitie.
adamzprahy
@dodo24 Souhlas, také jsem rád za tu "renesanci" kosmonautiky. Když vidím kolik problémů a překážek i s dnešní technikou to má, tak mě naprosto fascinuje jak to mohli s Apollo dokázat s tehdejší technikou... Jinak jestli je pro něco dobrý rozvoj elektromobility tak paradoxně zrovna pro tyhle vozítka. Takový Cybertruck by teoreticky vzhledem k použití nerezu mohl vážně jezdit po Marsu 😁