Testy
Takže stejná nižší střední jako Ovce hned po Astře druhý největší rozvor. Délkově je jen o 3 čísla kratší než Ovce, ale zase je širší. No cenou bude konkurovat, (Astra má smůlu s tím „podivným motorem“), ale v CZ/SR je Ovce modlou 😒
Reálně, kdo by chtěl kombi za půl mega, tak stejně nic jiného nemá na výběr. Teda možná má - Dacii, Číňany či trochu menší i30ku.
1.6 v automatu za 600k je taková nejrozumnější volba pro rodinu. Základní 1.0 v manuálu pro nenáročného řidiče, co prostě chce co nejlevnější kombi jako převravovadlo. Ideálně po 150-200k km prodat a není co řešit (jenom olej a filtry).
Octavia je cenově mimo, jestli stojí za těch 150k navíc si nemyslím. Jestli umí miliony předražených příplatků za věci co stejně rozbijí, budiž, ale normální člověk nutně nepotřebuje adapitvní tlumiče, matrixy ani jiná kazítka.
1.6 v automatu za 600k je taková nejrozumnější volba pro rodinu. Základní 1.0 v manuálu pro nenáročného řidiče, co prostě chce co nejlevnější kombi jako převravovadlo. Ideálně po 150-200k km prodat a není co řešit (jenom olej a filtry).
Octavia je cenově mimo, jestli stojí za těch 150k navíc si nemyslím. Jestli umí miliony předražených příplatků za věci co stejně rozbijí, budiž, ale normální člověk nutně nepotřebuje adapitvní tlumiče, matrixy ani jiná kazítka.
@johny555 matrixy potrebuje. normalny clovek v noci spi a nejazdi, ale v zime je tma uz poobede a vtedy clovek nutne potrebuje svietit
@xxc
jaja
matrixy za zbytecnost povazuje jen ten, kdy s nima nikdy nejel
jaja
matrixy za zbytecnost povazuje jen ten, kdy s nima nikdy nejel
@topten
Ale, to samé se říkalo u Xenonů, LED a ...
Stará dobrá žárovka se skleněnou parabolou (což je minulost) je pořád k nezaplacení = vzhledem k užitné hodnotě.
Ale, to samé se říkalo u Xenonů, LED a ...
Stará dobrá žárovka se skleněnou parabolou (což je minulost) je pořád k nezaplacení = vzhledem k užitné hodnotě.
@Jiří Kalabza No xenony v porovnání s halogeny byl velký skok, stejně tak velký skok jsou matrixy. Kdo hodně jezdí a jezdí hodně v noci, tak si dnes auto bez matrixů nekoupí pokud auto nekupuje za poslední chechtáky, pouze pro kupce lowcostu je to zbytečný příplatek. Když zvažuji důležitost příplatků, tak matrixy jsou dnes na prvním místě, daleko před kravinami typu střešní okno, optické pakety, různí asistenti, masáže, velká kola etc. Jediná škoda je, že někteří výrobci (čest výjimkám) matrixy často cpou do balíků s dalšími fíčurami, které bych bez problémů oželel.
@Ham. nedávno ma dosť prekvapilo, že už aj taký Tcross môže mať matrixy a to docela lacno. Vnímam ich rovnako a to ako nutnosť.
Už jen díky designu nemá a to O4 pofacelift už taky není žádná krasavice (předfacelift ano, ta se povedla) 😊
200Nm je omezení "suché" převodovky?
Překvapilo mě, jak dobře je to auto udělané zespodu. Takže ano, jednoznačně má šanci zatopit i Octavii.
Jediné dvě vady K4 za mě jsou - 2spojka s pouze suchými spojkami, a - naprosto blbě tvarované zadní dveře. Jinak je to perfektní kára. jen ji je potřeba vyrobit v jižní Americe a sem dovézt...
Jediné dvě vady K4 za mě jsou - 2spojka s pouze suchými spojkami, a - naprosto blbě tvarované zadní dveře. Jinak je to perfektní kára. jen ji je potřeba vyrobit v jižní Americe a sem dovézt...
@rohYpnol Naopak. Zospodu nič extra. Hlavne "potešia" veľké diery v plastoch v miestach, kam sa podkladá zdvihák. Vady? Viac ako dve.
1. spomenuté diery v oplastovaní podvozku
2. poddimenzované suché spojky a pomalá prevodovka
3. svetlá v rohoch, predné aj zadné, prvé na rane aj pri maličkých kolíziách, pravdepodobne vysoká cena, lebo sú obrovské
4. nezmyselný kovový roh zadných dverí, kľučka v stĺpiku okna to dokresľuje
5. plytký kufor s objemom 523 litrov namiesto 604, organizér z dvoch najvyšších výbav sa nedá vybrať, nižšie výbavy majú pod dnom plechovú vaňu, ktorá navyšuje objem kufra
6. rezerva sa nedodáva
7. zadné operadlá sa nedajú sklopiť z kufra
8. veľmi zle prístupné isofixy - a len dva vzadu, vpredu žiadny nie je
9. rýchlo omlátené lemy zadných blatníkov od kamienkov
10. blbo umiestnený panel klímy, prekrýva ho veniec volantu
11. hluk od podvozku
12. megahnusný dizajn
1. spomenuté diery v oplastovaní podvozku
2. poddimenzované suché spojky a pomalá prevodovka
3. svetlá v rohoch, predné aj zadné, prvé na rane aj pri maličkých kolíziách, pravdepodobne vysoká cena, lebo sú obrovské
4. nezmyselný kovový roh zadných dverí, kľučka v stĺpiku okna to dokresľuje
5. plytký kufor s objemom 523 litrov namiesto 604, organizér z dvoch najvyšších výbav sa nedá vybrať, nižšie výbavy majú pod dnom plechovú vaňu, ktorá navyšuje objem kufra
6. rezerva sa nedodáva
7. zadné operadlá sa nedajú sklopiť z kufra
8. veľmi zle prístupné isofixy - a len dva vzadu, vpredu žiadny nie je
9. rýchlo omlátené lemy zadných blatníkov od kamienkov
10. blbo umiestnený panel klímy, prekrýva ho veniec volantu
11. hluk od podvozku
12. megahnusný dizajn
@traveldrive
Jen v krátkosti.
1) světla paradoxně až tak drahé být nemusí (jinak obecně u korejců jsou), protože nejsou na rozdíl od jiných konkurentů matrixy.
2) díry na zvedák nevadí, protože spodek je opravdu pečlivě ošetřen antikorozní ochranou.
Jen v krátkosti.
1) světla paradoxně až tak drahé být nemusí (jinak obecně u korejců jsou), protože nejsou na rozdíl od jiných konkurentů matrixy.
2) díry na zvedák nevadí, protože spodek je opravdu pečlivě ošetřen antikorozní ochranou.
@rohYpnol ty světla jsou v rozích, ale poměrně dost utopená pod plochami nárazníku. Z 2D pohledu (foto) to samozřejmě tak není vidět. Takže žádná malá odřenina je nepoškodí.
A dnes je hned za nárazníky tolik věcí a asi dražších, že to to světlo už nevytrhne.
A dnes je hned za nárazníky tolik věcí a asi dražších, že to to světlo už nevytrhne.
Zvláštní, že oktavka má s DSG oproti DCT ještě o litr menší spotřebu. Čekal bych opak u stejně výkonné motorové verze.
Za mňa dosť škaredé a nízke auto . To Ceed je proti K4 krásavec . Cena nie je zlá na dnešné časy ale toto fakt nie . Z tých čo sú v tabuľke sú za mňa všetky lepšie voľby + Leon , Golf alebo 308 . Stačí počkať na akciu a dajú sa kúpiť za dobrú cenu aj konkurenti . Ináč ta páka DCT prevodovky v K4 ... tak to je iné retro .
@hugino
Nízké auto, vážně, to tedy rozhodně není...
A ty uvedení konkurenti Leon staré a nuda, Golf staré a nuda, Peugeot sice není nuda, ale motor není bez ele...
A to nehodnotím ceny.
Nízké auto, vážně, to tedy rozhodně není...
A ty uvedení konkurenti Leon staré a nuda, Golf staré a nuda, Peugeot sice není nuda, ale motor není bez ele...
A to nehodnotím ceny.
Má šanci zatopit octavii? No a není to naopak?K4 nahrazuje nejen Ceed, ale i Forte + další dva modely, či spíše jen názvy na různých trzích, jinak stejná auta . Roční prodeje 350 -400 tisíc. To Octavia nemá zdaleka.
Za mě je K4 moc hezké auto. Mám ceeda 3 generace s klasickou 1.4. a budu se jej snažit držet co nejdéle. Je to spolehlivé auto a musím říct, že možná K4 jednou našeho ceeda nahradí, zdá se mi K4 v některých detailech méně kvalitním autem. interiér je krok zpět a moc krásny nepobral, určité materiály mi nepřijdou zrovna trvanlivé a co se týče podvozku. Ve slovenských testech právě chválí modely ceed za příkladnou antikorozní ochranu a K4 má ošetření v rámci dnešní doby ale jinak nic moc. No uvidíme.
Tento kladivohlavy zralok z mexika nema voci velkemu bielemu zralokovi menom octavia ziadnu sancu... zrovna vcera poobede som K4 prvykrat mimo showroom videl u nas pri carrefoure... cierna farba sice vsetko neforemne maskovala ale tie zadne dvere su tvarovane proste blbo a neprakticky.... to si clovek vsimne hned ... face je uz teraz zrely na dokladny facelift... zlaty ceed ... lebo tento prostoreky mexican podla mna nepreda rocne v eu uz ani polovicu toho co premakany ceed vsadim sa ... uvidime
Krásy to moc nepobralo, jako všechny nové Kie, a korejské ceny dílů nepotěší, ale nabídka kompaktních kombíků se natolik smrskla, že to může stačit. Co jiného vzít? Předražený koncern, předraženou Corollu, nebo obstarožní i30? Jen 308/Astra s novým hybridem začíná dávat smysl.
Rozhodně nemá. 1) To auto je ošklivé jak noc, evropským nárokům na líbivý design hrubě nevyhovuje. 2) Hloupě nenabízí benzinový čtyřválec s manuálem.
Proti nadčasově elegantnímu a vhodně motorizovanému Ceedu se jedná o veliký krok vzad, Kio!
Proti nadčasově elegantnímu a vhodně motorizovanému Ceedu se jedná o veliký krok vzad, Kio!
103kW je celkovy vykon hybrid sustavy, ICE samotny ma 72kW
142nm je krutiaci moment samotneho ICE...
Davalo by zmysel uviest parametry ICE, alebo parametry hybridnej sustavy.