Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

AutoRevue

Zpět na článek

Takto vypadá aktuálně nejlevnější Škoda Epiq. Jezdí na plecháčích a k ceně okolo 600 tisíc má daleko

7 komentářů

Avatar - KANKUNEN
KANKUNEN
No to je dvojksicht, ale je pravda, vypadá to líp než dvojksicht od Mercedesu.
igigreat
Za to je Cinan v plne vybave...
dodo24
@igigreat presne tak, číňan... Radsej európske auto v základe ako nabitý číňan.
Avatar - Dzinus
Dzinus
Z rodiny MEB+ aut se mi z pohledu designu zamlouvá jen ID. Polo a Cupra Raval. Epic je divný, design kol také. To je samozřejmě subjektivní hodnocení a je úplně v pohodě to vidět zcela opačně.

Má to na mě ještě ten psychologický efekt, že těm hezčím autům snáze prominu, že jsou zastaralá a dražší, než bych si představoval. Takže do příchodu platformy SSP mi asi Škodovka nemá co nabídnout.
ericn
@Dzinus Tak Epiq má hlavně děsný ten předek, dvě zbytečné brady. Zbytek auta je OK. V téhle "social edition" to vynikne ještě více...

Snad ani raději nechci vidět ten základ za 619tis 😁🤔
Avatar - Barry Lyndon
Barry Lyndon
@Dzinus Od Seatu, resp. Cupry se mi nezamlouvá nikdy nic, na jejich lacinej herní design (včetně loga) jsem už holt asi moc starej 😃. S Epiqem problém nemám, ač absolutně nejsem cílovka... (vidím ho jako auto pro holky a důchodce, což platí pro prakticky všechna SUV/crossovery segmentu A, B a C)
Avatar - rohYpnol
rohYpnol
...za cenu epiqu JSOU DVĚ VW POLO ... 😁 To je ta cenová parita hujeříčků... 😁