Mě se líbí to vojebávání nařízení EU ze strany automobilek. EU vymyslí cíl kolik může auto vypustit na 100 km emisí, tak se udělá hybrid kde baterka pokryje drtivou část testovacího cyklu a je vymalováno. EURO úředník je spokojen a auto žere v reálu furt stejně nebo jen lehce míň.
ericn
0
@ryccardo otázkou je, jestli ten PHEV bude v realitě někdo dobíjet. Dost o tom pochybuji 😉
ryccardo
2
@ericn já myslím, že je to o výchově řidiče, zvyknutí si na novou technologii a objevení pozitiv, která PHEV nabízí. A když to dobíjet nikdo nebude, tak bude holt jezdit na benzín, tahat s sebou 200 kilo navíc, ale jinak se v zásadě nic neděje.
wakantanka
0
@ryccardo Ja čo si tak všímam v okolí, tak každý jeden čo si PHEV kúpil za svoje peniaze, poctivo dobíja minimálne pri jazdách v meste a blízkom okolí. Pri nafasovaných autách to asi bude inak, pokiaľ zamestnávateľ netlačí aj na spotrebu.
Lord Owl
3
@ryccardo Ještě to jako bonus zaparkuje zadarmo se značkou EL..
Strejda se spalovacím tříválcem to cálne vedle na místě za něj 😁
Mikesus
7
@Lord Owl a kde parkuje EL zadarmo?
Barry Lyndon
3
@Lord Owl Strejda s Fabií 1.4 TDI nemá mít vůbec povolený vjezd, natož se domáhat parkování v okolí Bentley. Strejda v hybridním Flying Spur nemá být povinen čichat a poslouchat jeho tříválcový krumpl 😃
Lord Owl
0
@Barry Lyndon Na dálnici si dají Vendetu. Flying Spur zadarmo, rozzuřená Fábka ho migne na vytočenou trojku v přivaděči zprava.....
Anonym
0
@ryccardo Tie nariadenia EÚ predsa tiež vymysleli lobisti automobiliek v Bruseli za účelom väčšieho zisku ! Je ich tam vyše 200 ... 😀
KANKUNEN
3
Tady to sedí, ten kdo má na Bentley tak si doma nabije a nemusí se špinit s umazancema na pumpě.
Strejda se spalovacím tříválcem to cálne vedle na místě za něj 😁