Testy
praptak
1
Je zajímavé, že Golf VIII ze začátku výroby má ve výbavě Life fyzická tlačítka na volantu i fyzické kolečko u infotainmentu.
Tajemství přívěsného vozíku Marka Bednáře odhaleno! Není to Sport Jacht z výrobního družstva Portáš Valašská Bystřice? Nápadně mi připomíná vozík, který jsme měli doma v časech mého dětství.
K testovanému vozu - Golf určitě není špatné auto, chápu, že jde prakticky o vrchol nabídky tohoto modelu mimo sportovní verze, ale 1,1 mil. Kč zní příšerně za auto s podvozkem, na který jsou 18palcová kola příliš. Byť dobře vybavená a s velkým kufrem, stále je to nižší střední třída. A naladit automatickou převodovku tak, že nechá vibrovat a dunět zážehový (!) motor, by mělo být trestné 😄
K testovanému vozu - Golf určitě není špatné auto, chápu, že jde prakticky o vrchol nabídky tohoto modelu mimo sportovní verze, ale 1,1 mil. Kč zní příšerně za auto s podvozkem, na který jsou 18palcová kola příliš. Byť dobře vybavená a s velkým kufrem, stále je to nižší střední třída. A naladit automatickou převodovku tak, že nechá vibrovat a dunět zážehový (!) motor, by mělo být trestné 😄
@Michal Chmelař Netuším, jak vychází srovnání výbav, ale Octavia vychází s danou motorizací ještě dráž, jak koneckonců uvádí i článek. V plný palbě je to přes 1,2 mil. Prakticky na dohled Superbu L&K 😊 Ale ono DCC bouchá i v tom Superbu... Obecně snaha kvůli designu nutit do vyšších výbav velké těžké ráfky a nízkoprofilové gumy, na které podvozek objektivně nemá, je absurdní... a je to mor napříč značkami...
Mimochodem 18tky u Golfa, to jsou 19tky u Octavie (má větší kola) a to je fakt příliš. Na Golfa patří 16-17tky...
Mimochodem 18tky u Golfa, to jsou 19tky u Octavie (má větší kola) a to je fakt příliš. Na Golfa patří 16-17tky...
@Barry Lyndon
Ano, máte pravdu, napsal jsem, že mi ta cena přijde vysoká, ale taky jsem si současně v duchu kladl otázku, co by vlastně byla ta cenově přijatelnější alternativa. Je fakt, že cenová hladina na trhu je prostě takto nastavená, navíc nikdo jiný než koncern v této třídě nenabídne dvoulitr a pohon 4x4.
To už má opravdu smysl vzít raději větší auto, jako třeba Superb nebo Passat.
Nechtěl jsem volat po tom, aby byla na autě co největší kola, spíš jsem to uváděl jako ilustraci, že jde za tu cenu stále o techniku nižší střední třídy, kam patří právě třeba max. ty sedmnáctky.
Ano, máte pravdu, napsal jsem, že mi ta cena přijde vysoká, ale taky jsem si současně v duchu kladl otázku, co by vlastně byla ta cenově přijatelnější alternativa. Je fakt, že cenová hladina na trhu je prostě takto nastavená, navíc nikdo jiný než koncern v této třídě nenabídne dvoulitr a pohon 4x4.
To už má opravdu smysl vzít raději větší auto, jako třeba Superb nebo Passat.
Nechtěl jsem volat po tom, aby byla na autě co největší kola, spíš jsem to uváděl jako ilustraci, že jde za tu cenu stále o techniku nižší střední třídy, kam patří právě třeba max. ty sedmnáctky.
@Barry Lyndon zase na druhou stranu, není potřeba brát to v plný palbě... Sportline stojí 1.050 a celkem má všechno důležitý.
Superb má ten motor v předokolce a Octavia v 4x4... to je asi to hlavní, pokud člověk chce 4x4, tak Octavia, pokud ne a chce vybavený auto, tak asi může být ten Superb zajímavej.
Superb má ten motor v předokolce a Octavia v 4x4... to je asi to hlavní, pokud člověk chce 4x4, tak Octavia, pokud ne a chce vybavený auto, tak asi může být ten Superb zajímavej.
@Emel Spíš jsem to myslel tak, že než Octavii za 1,2, tak už rovnou Superb L&K za 1,4... Kde je výbava i ta čtyřkolka + porce výkonu navíc...
@Barry Lyndon porce výkonu navíc tam je, je vykoupená vyšší spotřebou (ta 150kW verze dvoulitru je překvapivě úsporná, ta 195kW žere tak, jak lze od podobně silného benzínu čekat). Superb může mít vyšší i jiné provozní náklady. Ale za sebe souhlasím... kdyby mi měla vycházet Octavia za 1,2, už bych si za ten silnější a větší Superb 200 připlatil.
@Michal Chmelař AD podvozek: bez DCC to nefunguje, v rámci R line je Golf 8.5 relativně tvrdý (ale měkčí než G 7.5) a přesto se to houpe (slabé stabilizátory). Přidej k tomu špatně nastavenou geometrii (rozuměj malé, nebo spíše žádné negativní odklony) a to vše způsobuje pocit, že se v zatáčce převrátíš, auto se hrne přes hranu předního kola a je příšerně nedotáčivé. Minulá generace Leonu s DCC jezdila podstatně lépe.
Mám R line s 1.5 TSI a ty sedačky jsou opravdu za trest - po 513 km a 8h čisté jízdy mě bolely záda ještě druhý den, přitom v zatáčkách nedrží ramena, pouze se zarývají do žeber. Stejné jsou v GTI a Rku a to je prostě výsměch. Základní sedačky Mustangu drží tělo lépe a jsou mnohem pohodlnější. Zničená záda po dni v Golfu napravily za 15 minut.
Golf kvalitní uvnitř? A kde? Mám najeto 22 tisíc za rok a půl. Od 8 tisíc něco cvaká v přístrojovce, v 10 tisících se přidalo vrzání všech dveří při krutu karosérie, a ten koncert celého auta pokud stálo dlouho na sluníčku, to je taky důkaz "modly" a "etalonu". Takhle nevrzal, nelupal a nepraskal Leon 3 FR ani po 150 tisících km, zatímco Golf 8.5 působí jako špatně opravená zbořenina. Mustang mám momentálně s podobným nájezdem (19 tisíc km za půl roku) a i když si tam občas něco zadrnčí, tak celkové zpracování je úplně jiný level. Přitom cenově je velice blízko Golfu (levnější než Golf R).
Golf kvalitní uvnitř? A kde? Mám najeto 22 tisíc za rok a půl. Od 8 tisíc něco cvaká v přístrojovce, v 10 tisících se přidalo vrzání všech dveří při krutu karosérie, a ten koncert celého auta pokud stálo dlouho na sluníčku, to je taky důkaz "modly" a "etalonu". Takhle nevrzal, nelupal a nepraskal Leon 3 FR ani po 150 tisících km, zatímco Golf 8.5 působí jako špatně opravená zbořenina. Mustang mám momentálně s podobným nájezdem (19 tisíc km za půl roku) a i když si tam občas něco zadrnčí, tak celkové zpracování je úplně jiný level. Přitom cenově je velice blízko Golfu (levnější než Golf R).
Golf byl vždy ve všech generacích a iteracích to nejlepší auto na světě pro denní užívání a společník pro život.
G8,5 je pořád slušné normální auto, zvlášť v kombíku. Nicméně ten R-line paket bych si asi odpustil, nelíbil se mi ani na jednom autě. Je to až moc přetažené… Nicméně s nižší výbavou se 2.0TSI 4mot koupit nedá. Holt škoda 😉
Skoro 1,1 mega a jen manuální sedačky?
" Samozřejmě jde pořád o nadčtvercový motor s jistou spodovou charakteristikou". U Pepíka z garáže by mě to nepřekvapilo, ale u motoristického novináře je to přeci jenom ostuda.. VW 2.0 TSI (EA88😄 motor má vrtání (82.5mm) and zdvih (92.8mm). Nad a pod čtverec určuje tzv. bore/stroke ratio, tedy poměr vrtání ke zdvihu! Takže tento motor je rozhodně podčtvercový (0,89 je menší než 1) a tedy s delším zdvihem (a tedy větším krouťákem). Bohužel to je v našich končinách rozšířený omyl, který opakuje téměř každý, vč. p. Vaculíka..takže asi nějaký genetický virus za železnou oponou..? Chlapci, studujte, když už máte veřejný dopad na široké masy! ;o)
cs.wikipedia.org/…ilov%C3%BD_motor
zhruba v polovici
zhruba v polovici
@caltao pustil jsem se na vaši radu do studia a zjistil, že jako nadčtvercový motor se označuje ten, který má zdvih větší než vrtání.
@Marek Bednář ano... je to prostě pohled z boku na válec... a když je vyšší než širší tak je nadčtvercový (vychází se z klasického postavení válce na výšku).
@Marek Bednář To studium muselo být zatraceně krátké..😄 Vím, tenhle omyl (netuším kde se vzal), ale se v ČR drží minimálně 30let.. Bohužel lamal odkazuje na českou wikipedii, která to tam má též špatně. Na wikipedii píšou články obyčejní lidé, žádní inženýři. Pokud chcete trošku důvěryhodné informace, je nesrovnatelně lepší studovat anglické mutace těchto (ne zcela 100😖 zdrojů. Bohužel se mýlíte a to zásadně, nicméně máte šanci v tomto stavu neumřít. Nikdo učený z nebe nespadl.. Takže ještě jednou a naposledy, pak už pánbůh s vámi a zlý pryč.. Je to poměr vrtání ku zdvihu a rozhodně nijak jinak (myslet, znamená...však víte). Poměr znamená x / y. Lomeno, znamená dělit jedno číslo druhým, v tomto případě vrtání/zdvih. Vím, může to bolet, otočit v hlavě něco zažitého o 180°, ale tvrdit nesmysly je jednoznačně horší. Můžete být průkopníkem správné víry (ne názoru, ale faktu!)
Můžete se zeptat AI (je to snadné), můžete si přeložit mraky anglických stránek. V ČR je prostě asi víc neználků než kde jinde.. Zkuste do Googlu vložit "what is bore/stroke ratio", nebo "is vw 2.0 tsi ea888 last generation oversquare or undersquare engine?", a až si to přečtete v originále anglicky, dopište do okna níže "česky?", dostanete to i v češtině..nebo v youtube např. https😐/youtu.be/sqoB2w2eGxk?si=-IiqK0fZOddkhAOT
Víc už pro vás nemůžu udělat. Pokud se rozhodnete dále běhat proti zdi hlavou napřed, je to vaše volba..Ale říkám si, že jako novinář můžete šířit ověřená a správná fakta a ne desinformace.. Držím palce, naděje umírá až poslední..
Můžete se zeptat AI (je to snadné), můžete si přeložit mraky anglických stránek. V ČR je prostě asi víc neználků než kde jinde.. Zkuste do Googlu vložit "what is bore/stroke ratio", nebo "is vw 2.0 tsi ea888 last generation oversquare or undersquare engine?", a až si to přečtete v originále anglicky, dopište do okna níže "česky?", dostanete to i v češtině..nebo v youtube např. https😐/youtu.be/sqoB2w2eGxk?si=-IiqK0fZOddkhAOT
Víc už pro vás nemůžu udělat. Pokud se rozhodnete dále běhat proti zdi hlavou napřed, je to vaše volba..Ale říkám si, že jako novinář můžete šířit ověřená a správná fakta a ne desinformace.. Držím palce, naděje umírá až poslední..
Oproti nedávno testované 308 SW určitě smysluplnější volba. No stojí jako 2 stejně velké K4ky v základu. Dvoulitr, čtyřkolka, nějaká ta výbava, no jestli to stojí za půl mega navíc si fakt nejsem jistý. Dizajn ultraordoxní koncern, no proti Oktávce alespoň moc neuráží a člověk není 150. v řadě na ulici.
Kdo měl nějakého jetého pasáta a miluje koncernovou klasiku, tak třeba jo s přimhouřením oka a bude spokojen. Hlavně pokud fakt nutně chce kombíka ve čtyřkolce, tak fakt na výběr nemá a tímto nic nezkazí.
Kdo měl nějakého jetého pasáta a miluje koncernovou klasiku, tak třeba jo s přimhouřením oka a bude spokojen. Hlavně pokud fakt nutně chce kombíka ve čtyřkolce, tak fakt na výběr nemá a tímto nic nezkazí.
Za mňa super auto s pekným dizajnom , výkonom , výbavou aj kvalitou a dokonca je lacnejší ako embéčka a cena ... 41 000 € nie je malá ale konkurenti ak vôbec sú s takým výkonom tak budú stáť +/- rovnako . Golf 8 a 1/2 je za mňa naj auto z mainstreamu v segmente C . Napr. nedávno testovaný P 308 PHEV je vo všetkých parametroch horší / okrem výkonu / a je o 200 000 kč drahší .