Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Svetmotoru.tv

Zpět na článek

Vaculík v nevadě, Bednář v Milovicích a Karlík v myčce: Nový Svět motorů už ve čtvrtek na Nova Action!

2 komentáře

gil54
Je opravdu dobře " v nevadě " s malým "n"?

To je jako "Vaculík v monte carlu"...nebo "Vaculík v californii" (myšleno jako ve Škodě nebo Chevroletu Monte Carlo a ve Ferrari California).
Avatar - idam.i
idam.i
Nevada bola moje prvé auto po Favorite.Bol to poriadny krok vpred.
S motorom 2,2i namontovaný pozdĺžne.Na tú dobu veľmi komfortné.