Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Daewoo G2X: toto už jsme někde viděli…

Vedle konceptu luxusní limuzíny L4X odvozené od Holdenu se na stánku automobilky Daewoo na autosalonu v Soulu představil také roadster G2X.
Zpět na článek
Avatar - Dragon.001
3. 5. 2007 13:04
Re: Výkon vs Vmax
Opel GT má 5ti stupňový manuál a je na tom podobně. Opel uvádí, že se do auta převodovka se 6 stupni nevešla. Navíc si myslím že pět je dostatečných u tohoto vozu. Potřebuješ mít krátce naskládané rychlostní stupně tak do 150. Víc s ním jezdit stejně nikdo nebude. Od toho jsou cupé. V kabriu máš nad 150 pocit, jako by jsi strčil hlavu do průmyslovýho ventilátoru, neslyšíš vlastního slova,...
anonym
3. 5. 2007 13:03
Re: Výkon vs Vmax
Opel GT má 5ti stupňový manuál a je na tom podobně. Opel uvádí, že se do auta převodovka se 6 stupni nevešla. Navíc si myslím že pět je dostatečných u tohoto vozu. Potřebuješ mít krátce naskládané rychlostní stupně tak do 150. Víc s ním jezdit stejně nikdo nebude. Od toho jsou cupé. V kabriu máš nad 150 pocit, jako by jsi strčil hlavu do průmyslovýho ventilátoru, neslyšíš vlastního slova,...
neregistrovaný "seremed"
11. 4. 2007 12:49
globalizace
achjo :'-(
11. 4. 2007 12:25
A v Evropě to bude Chevrolet Sky
Jasně jenom sranda. V EU už to je jenom Opel GT, ale proč by to nemohlo bejt i Chevy. To zní dobře.
11. 4. 2007 11:20
Re: ...
...o chvilu budeme mat jedine globalneho vyrobcu, ktory bude vyrabat vsetko a jednotlive znacky to u neho budu nakupovat a lepit na to svoje emblemy a mena.... :no:
11. 4. 2007 10:59
Re: ?
Ja sem to spise myslel tak, ze kdyz mas dve rovnocenne znacky, jakymi treba caddy a Opel urcite nejsou, tak vetsi sanci by mela ta ktera je u nas vice zabydlena, ma silnejsi image (image ne jako mira luxusu ale jako mira povedomi a kladnych pocitu vuci znacce)...slovo zamorska sem mel na mysli spise v ramci pusobnosti...vzdyt treba i toyota je zamorska, ale je u nas zabydlena. Treba mondeo...myslis ze by se neprodavalo podstatne hur kdyby ho tady zrazu chteli protlacit jako Lincoln? A v pripade tohodle roadsteru...fakt myslis ze kdyby ho sem posilali jako Saturn Sky tak by se prodaval stejne dobre jako Opel?
neregistrovaný "M.K."
11. 4. 2007 10:19
Re: ?
Nie vzdy je to tak... napriklad ak by na to dali nalepku Cadillac, tak mi nevrav, ze aj keby to bola zamorska automobilka, tak by sa to predavalo horsie, ako domaca znacka, ak by cena bola porovnatelna. Ide o meno, image a ako je zavedena na trhu a medzi ludmi.
11. 4. 2007 10:13
Re: ?
mno..to, ze 'lokalni' automobilka ma s rovnakym autem vetsi sance nez automobilka 'zamorska' je kazdemu snad jasne. Na druhou stranu, predstava, ze si kupuju auto ktere se o par casovych zon dal predava jako daewoo je pro mne ne zrovna idealni....
Avatar - mustafa
11. 4. 2007 10:04
Výkon vs Vmax
Dát do "sportovního" vozu automat......chjo :(
Výkon 194kW a Vmax jen 227km/h.........chjo :(

To i OI RS se 132kW měla Vmax 232km/h dát k tomuhle manualni 6 stupnovou převodovku, tak by to bylo snad lepší, zachovalo by se zrychleni a snad zvedla i rychlost :)
neregistrovaný "M.K."
11. 4. 2007 09:45
Re: ?
To je sice mozne, ale nech popracuju trosicku na image-i, na mene, nech sa niecim zviditelnia a nie vlastnit automobilky, ktore budu ponukat tie iste modely s inymi nazvami, ved to je chore. Mne sa prave tymto krokom zhnusili a zo zasady by som o ne nemal zaujem.
neregistrovaný "papluh"
11. 4. 2007 09:37
Re: ?
jednoduche - prislusnost/naklonnost k znacke
V USA by si Opel a nedajboze Daewoo tazko niekto kupil. Naopak v Europe by Saturn nic nikomu nevravel. atd atd
neregistrovaný "M.K."
11. 4. 2007 09:21
?
Tak toto je sila, to iste auto a tolko nazvov? :-O Na co je to dobre?