Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Pětimetrový Ford Flex: crossover pro typickou americkou rodinu

Oblíbenost crossoverů je v Severní Americe stále větší a větší. Ve Ford Motor Company to moc dobře vědí, stačí se totiž začíst do prodejních výsledků, kde stojí, že tyto vozy loni dosáhly čtyřiceti procent celkových prodejů značky na domácím trhu.
Zpět na článek
neregistrovaný "johny"
11. 4. 2007 10:48
skatula
Ved to je hranata skatula. Natret na cierno a mate pohrebak >:-[] >:-[] >:-[]
anonym
11. 4. 2007 10:46
skatula
Ved to je hranata skatula. Natret na cierno a mate pohrebak >:-[] >:-[] >:-[]
neregistrovaný "forest"
10. 4. 2007 18:52
Re: hmm
Tiez mi to velmi pripomina range rover
neregistrovaný "Johny.Rico"
6. 4. 2007 10:19
Re: OT: LEXUS LS 460 - CAR OF THE YEAR!!!
Já to říkal, že to vyhraje. Jáááá to věděl. Mám prostě na takové věci čuch, a věděl jsem to. Sláva Lexus!!!
neregistrovaný "The DoKtor"
5. 4. 2007 23:22
Re: OT: LEXUS LS 460 - CAR OF THE YEAR!!!
Tak pod tohle se podepíšu.......
neregistrovaný "Tom"
5. 4. 2007 23:15
Re: pekny interier
EU Ford má něco lepšího.. S-Max :-)
neregistrovaný "Tom"
5. 4. 2007 23:13
Re: OT: LEXUS LS 460 - CAR OF THE YEAR!!!
Jak je vidět - konkurence nikdy nespí! Začínám si o zdejší "nejlepší český server o autech" dělat starosti ;-\ Spousta zásadních informací chybí; novinky přichází pozdě - 95% informací vím dříve než se zde objeví; v mnoha článcích jsou zásadní až diletanské chyby; publikování neověřených, zavádějících či zkreslených informací; odborná úroveň redaktorů jde dolů, ještě že mají externistu marka.. tak nějak mi tento server přiomíná slovutné americké automobilky v 90.letech 20. století.. tak dlouho si myslely, že jsou nejlepší až nakonec zjistily, že nejprodávaněším autem posledních 10 let je Toyota Camry a že oni sami jsou ekonomicky v pr.. však všichni sami víte kde. Pánové, budíček, je čas začít pořádně makat!!! Autoweb Vám šlape na paty (btw v oblasti videí jste na tom asi jako konkurence Lexusu RX na americkém trhu.. npověda: nejúspěšnější konkurent Lexusu RX prodá asi tetinu toho co Lexus)
neregistrovaný "The DoKtor"
5. 4. 2007 22:42
Re: OT: LEXUS LS 460 - CAR OF THE YEAR!!!
[odkaz]
anonym
5. 4. 2007 22:00
Re: OT: LEXUS LS 460 - CAR OF THE YEAR!!!
>:D
anonym
5. 4. 2007 21:50
Re: OT: LEXUS LS 460 - CAR OF THE YEAR!!!
>:D >:D ty seš magor
neregistrovaný "ALE"
5. 4. 2007 21:46
pekny interier
Ten Ford je uzasny, zvonku hlavne zozadu ´ma mnoc nenadchol, ale vnutri je uzasny, krasne FORD len tak dalej :yes: :yes: a privezte to do EU len trocha kratsie a menej chromu :-)
neregistrovaný "Tom"
5. 4. 2007 17:57
OT: LEXUS LS 460 - CAR OF THE YEAR!!!
Redaktoři spí, tom musí pracovat za ne, ach jo ;-\ Brácho, je to tady!!! Ani nové Audi TT! Ani nový Mini! Ani Audi RS4! Ani Mercedes E320 Bluetec! Ale LEXUS, LEXUS LS!!! Auto, o kterém jsem už napsal vše, co se dalo. Auto, které technologicky ponížilo dosavadního dlouholetého leadra S-klasse.. auto, které Lexus posunulo mezi prémiové premianti!!! DÁMY A PÁNOVÉ, PŘIVÍTEJTE LEXUS LS, SVĚTOVÉ AUTO ROKU 2007 :yes: Lexus ruleZZ
neregistrovaný "Tom"
5. 4. 2007 16:48
Re: OT: Cestujeme s Googlem aneb opravdu zvláštní routeplann
Taky dobrý :-) Ale Google to nemá, páč doporučuje přepravu lodí ;-)
anonym
5. 4. 2007 15:13
mix
nieco medzi Mini a Landrover, ale inak pekne
neregistrovaný "dubak"
5. 4. 2007 14:16
Re: OT: Cestujeme s Googlem aneb opravdu zvláštní routeplann
skus na www.skoda-auto.com/…ervices/routepla
dat:
SK,Bratislava
F,EXIT,Monaco
a najkratsiu trasu!
(942.2 km 1 d., 3:08 (při předpokládané průměrné rychlosti 35 km/h) - cez KORZIKU !)
neregistrovaný "Tom"
5. 4. 2007 13:42
OT: Cestujeme s Googlem aneb opravdu zvláštní routeplanner :
[odkaz]
neregistrovaný "Tom"
5. 4. 2007 13:39
Re: Japonský vliv..
Zkus příště napsat něco inteligentního :-)
neregistrovaný "Tom"
5. 4. 2007 13:38
Re: Japonský vliv..
Tohle auto je jiná třída než Scion xB, ovšem inspirace tam je. Je to právě Scion, který v USA před několika málo lety rozjel vlnu kabicoidních aut - ne všem se to líbí, ovšem pokud hledáš velký prostor v interiéru, tak není lepšíé řešení než krabice. Scionu se daří až neskutečně dobře - na trhu je teprve několik let a již prodává statisíce aut ročně (a to pouze v USA) :yes:
neregistrovaný "Ruda"
5. 4. 2007 13:38
Re: nadhera... proc
Protoze by to potom nemelo uz idealni uzitne vlastnosti. Navic rozdil ve spotrebe by byl minimalni. (Podle mych letitych zkusenosti s nejruznejsimi motory V8 a V6 od 2.7L do 4.2L, byva rozdil max. do 1,5 litru/100 Km)
5. 4. 2007 13:25
Re: Japonský vliv..
Jo, také to má 4 kola. Máš geniální postřeh. Škoda, že neděláš do slonů, zjednodušila by se výuka 8-s :-)
neregistrovaný "benny"
5. 4. 2007 13:24
Re: Japonský vliv..
no ak toto ma byt kopia japoncika tak si zajdi k doktorovi >:D
neregistrovaný "Johny.Rico"
5. 4. 2007 13:20
Moc hezký...
..moc. :yes:
neregistrovaný "Tom"
5. 4. 2007 13:20
Re: Japonský vliv..
Kdo nevěří, ať tam běží a koune se na tohle [odkaz]
neregistrovaný "Tom"
5. 4. 2007 13:19
Japonský vliv..
Když jsem poprvé viděl tohle auto, tak jsem si řekl.. hale, novej Scion xB nebo taky Nissan Cube.. a hele, on je to Ford >:-[] ;-) Jsem rád, že se Ford rychle učí a že tvrdošíhně netrvá na svém.
neregistrovaný "briza"
5. 4. 2007 12:57
Re: FORD
Ja bych spis rekl, jestli v tomhle jezdi americka rodina tak diky za tu ceskou.
neregistrovaný "Pipo"
5. 4. 2007 12:27
JP
Zeby us ford nevedel kam tak si chyta japonskeho designu. A nezacnu to predavat na japonskom trhu aby predbehli Nissan a bude sa to tam vola Ford Big Cube >:-[] Ja neviem nevyzera to zle ale predstavte si toto v europe ked sa ma zjednotit design ja neviem toto ale nemusim ;-\
5. 4. 2007 12:26
Re: FORD
Ten Ford tě pěkně "rozparádil"...rozpoutal lehké erotické osvěžení ;-) :yes:
5. 4. 2007 12:22
Re: hmm
Při prvním pohledu mě Range také napadl ;-)
neregistrovaný "jahonzik"
5. 4. 2007 12:03
Porovnani
Americka rodina jezdi v takovejhlech karach a u nas to je max Fabia combi. Toho forda bych o pul metru zmensil, dal do toho 2,0 CRDI a bylo by z toho bezchybny rodinny auto pro rodinu v Evrope. Teda jedine cena by mohla zustat jako v USA.
neregistrovaný "lancer24"
5. 4. 2007 11:56
štýl
Človek by nepovedal,že amíci budú taký tvorivý... automobil pôsobí vyvážene a štýlovo,zjav mu predurčuje karieru aj ako imidžového auta...pri prvom pohlade z boku som zazrel podobnosť s Oscionom nezdá sa vam??
5. 4. 2007 11:53
hmm
jsem to už psal u budoucnosti fordu. stejně jako studei failaine mi to hodně připomíná range, a jednak si myslím že to půjde proti Taurusu X ;-\ .. kdybych volil crosover tak buď edge nebo taurus ty se mi líbí víc .. jinak mi nějak chybí v nabídce klasické pořáné kombi
5. 4. 2007 11:49
FORD
Jo, velmi dominantní postoj. Nejsme na to v Evropě zvyklí, zde hlavně závodíme v dlouhejch táhlejch, ale, je vidět, že Ford na sobě pracuje, a pak... jestliže v tomhle jezdí americká rodina, máme tu co dohánět. Jinak jsem pokolonu Fordu vzdal na blogu - [odkaz]
neregistrovaný "Jakub"
5. 4. 2007 11:36
nadhera... proc
Proc tohle neprodavaji s nejakym slabsim benzinem ci dieselem? Jsou to nadherna auta... stejne jako STS, CTS a escalade, ranger a dalsi od GMC atd.