Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Triumph Speed Triple 675: nový rváč střední třídy

Anglický výrobce motocyklů co nevidět zřejmě uvede na trh naked bike střední třídy. Speed Triple 675 by měl mít pod kapotou vynikající trojválec ze sportovního modelu Daytona.
Zpět na článek
neregistrovaný "RiderHenry"
26. 2. 2007 22:23
Re: Daytona 675
Daytona je nadherna a zavidim kazdymu, kdo ji ma. Maji ji v Brnenskem Dmotu spolecne s Ducati 1098 a je to krasnej kousek. Ja sedlam CBR600RR a tise zavidim... ;-)
26. 2. 2007 16:41
Re: Daytona 675
Mně by to napadlo už těsně po obnovení značky. Obzvláště Speed Triple... Proč si přestavovat jinou motorku na streetfighter, když ho Triumph vyrábí sériově? :o) A zas tolik jich tu nejezdí, takže originalita zaručena.... :o)
neregistrovaný "dali"
26. 2. 2007 13:48
Daytona 675
D675 vlastním a můžu vřele doporučit. Na ničem lepším jsem nejel.
Vůbec Triumph za poslední cca 2-3 roky udělal obrovskej skok v designu a zpracování. Před takovými 5 lety bych mně ve snu nenapadlo že si motorku týhle značky koupím.
neregistrovaný "dali"
26. 2. 2007 13:43
Re: Hm :)
je problém sehnat správný fotky, protože S3 675 jezdí zamaskovanej jako auta a navíc na uzavřeným okruhu. Existuje pár nic neříkajících špionážních fotek. Další spekulace jsou okolo velké Daytony 1050.
Od té snad neproběhly ani ty špionážní fotky...
Avatar - Pekelná Micinka
26. 2. 2007 12:55
Trumf v rukávu..
Triumph je hodně specifická značka a škoda, že jich není víc vidět na českých silnicích. Před několika lety jsem viděl test jednoho Triumphu - chtěl jsem napsat, že už si nevzpomínám, co to bylo, ale našel jsem. Byla to Daytona. V nádherné zelené, dodnes si na ty záběry vzpomínám.. Byla to 2002 Triumph Centennial Edition Daytona 955i Byl jsem unešenej. Moc fotek jsem nenašel, vlastně jen pár. [odkaz] A tuhle stránku [odkaz]
Myslím, že ty tři stroje na fotce co je níže na stránce jsou dobrý výběr a nejedno srdce zaplesá.
neregistrovaný "Roman Daněk"
26. 2. 2007 12:21
Re: Hm :)
Ale jo, Triumph nejake fotky pousti, jde spise o to, ze ja pisu o novince (spekulaci), o ktere se zminovali dva anglicke servery (taky bez fotek ;-) ) a o techto predbeznych zpravach temer nikdo (ani Triumph) az do oficialni svetove premiery nevyjadruje ;-)
anonym
26. 2. 2007 11:38
Re: Hm :)
Omlouvám se, článek jsem četl jen zběžně, jen mě zarazily ty fotky. To je takový problém sehnat fotky správné motorky? :o) Triumph neuvolňuje fotografie pro novináře?
Avatar - Blackblade
26. 2. 2007 10:16
Re: Hm :)
V článku jsem psal: "Základem naked biku střední třídy by měl být sportovní model Daytona 675 (na fotografiích)..."

Další vysvětlování je podle zbytečné, hm? ;-)
26. 2. 2007 09:52
Re: Hm :)
Ale tohle není Speed Triple, nýbrž Daytona :o) Speed Triple je naháč.... To se zase pánům z auto.cz něco povedlo :no: :no: :no: . Prosím správné fotky! Děkuji :o)
neregistrovaný "Kraken"
26. 2. 2007 08:32
Hm :)
Pekna hracicka :yes: