Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Škoda Superb na hradě absolvovala výměnu stráží

První model Superb totiž převzal v prosinci roku 2003, a nynější výměnou tak, podle tiskové zprávy výrobce, vyjadřuje svoji spokojenost s vozem. O tom svědčí i fakt, že Správa Pražského hradu využívá celkem třináct vozidel Škoda Superb.
Zpět na článek
neregistrovaný "detlef"
1. 11. 2006 10:50
Re: seriovka
Má snad president jinou *, než my "obyčejní" občané, aby se musel vozit v extra luxusu? Já si myslím, že Superb by mu měl stačit....
neregistrovaný "detlef"
1. 11. 2006 10:48
Re: seriovka
Ale aby nebyly prošlapané...
neregistrovaný "detlef"
1. 11. 2006 10:47
Re: seriovka
Má snad president jinou *, než my "obyčejní" občané, aby se musel vozit v extra luxusu? Já si myslím, že Superb by mu měl stačit....
neregistrovaný "rio2"
24. 10. 2006 14:19
superb
Nejde o to že by boli nenažrati, ale Superb nesplňa bezpečnostné predpisy. Či už pancierovaním, ale aj motorom. Nedá sa porvnávať 2.7 l so 4 až 5 litrami konkurencie. Treba si uvedomiť že vďaka panierovaniu je to auto o 400-500 kil ťažšie ako obyčajné a slabých 200 koní...A ďalšia vec je bezpečnosť prepravovaných osôb. Neviem si dosť dobre predstaviť, že by napr. Blairovy ochrankári dovolili nacpať Tonyho do SUPERBA. Takže ten rodinný voz ok, manažerský dajme tomu, taxi skvelý.
neregistrovaný "mts"
24. 10. 2006 11:40
Re: seriovka
ja bych rek ze i "kratkej" superb je dlouhej dost a delat z nej jezevce je zbytecny ale ten koncernovej W8 by se mel pod haubnu vejit, passat B5 ho mel taky. mohli by se boleslavsky pochlapit a vypustit nejakou malou serii s osmi cylindrama, pro vaska a par velvyslancu v klicovejch zemich, za par let by se o to sberatele porvali :-)))) no asi je to nerealny...
neregistrovaný "mts"
24. 10. 2006 11:35
Re: seriovka
zmrtvychvstani osobaku tatra je asi nerealne i kdyz i me by se to libilo... jinak, ten vencuv superb az zas uplna seriovka neni ale logicky ani jahn ani kancelar prezidenta nebude do sveta vytrubovat v jaky tride je to auto pancerovany...
24. 10. 2006 10:44
Re: Superb
Škoda strmě roste, Karosa roste, Avia žíje, Liaz možná zmrtvýchvstane a Tatra? Tatře se daří, už jen aby obnovila výrobu osobních aut. Snem zůstávají nové limuzíny, chce to radikální, šokující vstup do poloprémiové třídy a vláda by s tím mohla pomoct. Superby a Tatry na hrad !!! :yes:
anonym
23. 10. 2006 22:10
Re: Superb
tatru... >:D >:D >:D >:D by si mysleli, že přijela delegace z čečny >:-[]
neregistrovaný "jenyk"
23. 10. 2006 22:00
Re: kde je chyba ?
Asi šotek...
Avatar - jnkd
23. 10. 2006 20:53
Re: Superb
Vsadím boty že vláda ODS (bude-li nějaká) taky nebude jezdit Škodovkama ale bude jezdit autama jako "Paroubtek a banda jeho přisluhovačů" (citace). pokud budou mít Superby nebo nedej bože Octavie či nějakou Tatru (klidně starší ale pořád dosti reprazentativní vůz) tak mi pošli adresu a já posílám ty boty ...
neregistrovaný "Pavel"
23. 10. 2006 20:41
Re: Superb
Tak si myslím, že prezident a jeho kancelář jsou jediní, kteří jdou příkladem vládě, parlamentu a ostatní vládní havěti. Nechápu, na co Paroubtek a banda jeho přisluhovačů potřebuje jezdit v Audi A8 nebo BMW 7 za 4 mil.. To stejný platí o bengách. Jsou to snad nějaký německý politici. Na co potřebujou jedny z nejluxusnějších aut na světě.... Superb stojí 3x míň a je to auto vyráběný v Čechách, tudíž reprezentující naši zemi. Je to banda nenažranců. Zaplať panbů za prezidenta.
neregistrovaný "Alessio"
23. 10. 2006 15:59
Superb
Prezident jím jezdil, vím to, když jsem se s ním setkal, tak přijely 2xA8 a Superb, on jel v Superbu. nebyl ale zdaleka obyčejný ;-) .PS: dovolím si poznámku směrem k panu Jahnovi: Opravdu smysl věty měl být "Vůz kterým jezdí taxikáři a rodiny střední třídy je dostatečně prestižní i pro prezidenta?" Není to trochu úsměvné? Kdyby tam byl nějaký 8-mi válec a verze long...to by byla jiná káva
anonym
23. 10. 2006 15:46
Re: Superb vs A8
Nikdy jsem ho v Superbu neviděl, a ani se mu nedivím.
neregistrovaný "Z-A-N"
23. 10. 2006 13:20
výměnou :-D
Výměnou za předchozí Superb, který mu ukradli ;)
neregistrovaný "JLS"
23. 10. 2006 13:19
Superb vs A8
Vtip je v tom, že z důvodu bezpečnosti se mění, v čem zrovna prezident pojede, neprevidelně se střídají Superby a A8čky... Takže když v tv vidíte, že prezident přijel A8, neznamená to, že jí jezdí pořád... :-!
anonym
23. 10. 2006 12:25
Re: Suprb ... cary mary fuk ... A8
je to tim, že dopravu prezidenta republiky zajištuje myslim ministerstvo vnitra a to má nakoupený audiny. kdežto ty superby vlastní správa pražskýho hradu.
Avatar - VDC
23. 10. 2006 12:12
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
neregistrovaný "Pan i władca"
23. 10. 2006 11:39
sesese..
>:D Pierdolcie sie pedałki..........:D:D:D:D:D:D:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D :-! :-! >:-[] >:-[] 8-s :-O :'-( :-( ;-\ :-| ;-) :-) :no: :yes: 8-s >:-[]
23. 10. 2006 11:30
Suprb ... cary mary fuk ... A8
... a prezident jezdi v A8:-)) Bylo zajivavy jak na zacatku volebniho obdobi Vaclav Klaus prosazoval heslo "Cesky prezident v ceskem voze.." a ejhle najednou je audinka jaksi drobatek lepsi;-) Nebo, ze by superb furt stal v servisu?;-))