Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Rolls-Royce letos opět prodá jen 800 automobilů

Ian Robertson šéf automobilky Rolls Royce v rozhovoru pro německý časopis Autozeitung potvrdil, že ani v roce 2006 se odbyt vozů Rolls-Royce nepřehoupne přes dříve avizovaných 1000 vozů.
Zpět na článek
neregistrovaný "ppp"
13. 2. 2007 18:40
Re: bez titulku
xenony
neregistrovaný "lukas"
7. 9. 2006 12:53
Re: bez titulku
mno Bentley je starch a hrůza......

jediný který je hezký je Arnage, ale to je auto které vzniklo před příchodem VW.....conti-GT a ten sedan je děs a hrůza....
neregistrovaný "Dasty"
6. 9. 2006 15:30
Re: bez titulku
>:D >:D >:D Kéž by!!! ;-)
neregistrovaný "2,7 RS"
6. 9. 2006 15:05
Re: bez titulku
Chápu - taky neotravuju svýho účetního dotazama, kolik že mě to nový fáro vlastně stálo.... ;-)
neregistrovaný "Dasty"
6. 9. 2006 14:55
Re: bez titulku
Jinak díky, že jste mě uvedli do obrazu :yes:
neregistrovaný "Dasty"
6. 9. 2006 14:54
Re: bez titulku
Sorry, asi v té cenové politice Bentleye a Rolls-Royse mam fakt hokej. No i mistr tesař se někdy utne >:D
neregistrovaný "Pierro"
6. 9. 2006 13:55
Re: bez titulku
dasty a na to jsi přišel kde?? Pokud vím, tak poslední Rolls - Silver Seraph se pohyboval cenově okolo 380.000,- DM včetně německé DPH. Nový Phantom stojí totéž, jenže v Eurech ;-)
neregistrovaný "manitou"
6. 9. 2006 13:21
Re: bez titulku
Zlidovělo Bentley, máš vtom hokej ;-)
neregistrovaný "2,7 RS"
6. 9. 2006 12:49
Re: bez titulku
Ne ne - cena je stále okolo 400 tis. EUR, viz. [odkaz] ... ;-)
neregistrovaný "Dasty"
6. 9. 2006 12:41
bez titulku
Design tohohle vozu je hodně nekompromisní. Ale nárůst prodejů podle mě není ani tak zásluhou tohoto modelu jako jeho cenové politiky. RR totiž tak trošku "zlidověl". Cena Phantomu se totiž pohybuje okolo 5.000.000 Kč kdežto předešlé modely stály v přepočtu okolo 10 mil. korun.
neregistrovaný "2,7 RS"
6. 9. 2006 12:39
Re: Phantom...
:yes:
neregistrovaný "mates"
6. 9. 2006 11:53
Re: Phantom...
:yes: :yes: :yes: Jo to je velke +!! Jako auto se mi moc nezda, ale to jeho charisma je obrovsky :yes:
neregistrovaný "Bárt"
6. 9. 2006 11:32
Re: bez titulku
No působí to na mě tak, že chtěli vyrobit monumentální auto, který každýmu jasně ukáže, kdo že je tady boss, ale krapet to přehnali 8-s I když ne ve všem. Ty dveře, co se otevíraj proti sobě, to je dooost dobrá myšlenka a zadek je taky tradiční RR. Jen ten předek holt ;-\ Hlavně mi tam vadí ta kombinace čtvercových "střílen" - světel a kruhových snad mlhovek, nebo co to je :no:
neregistrovaný "Pierro"
6. 9. 2006 11:04
Re: Phantom...
>:D :yes: :yes:
neregistrovaný "Pierro"
6. 9. 2006 11:02
Re: bez titulku
ten anonym jsem byl zas já....
neregistrovaný "anonym"
6. 9. 2006 11:02
Re: bez titulku
Ano RR je králem o tom nikdo nepochybuje. Bentley a Maybach jsou jen jeho ministry. Ale otázka zní: kdepak udělal krejčí chybu, když šil královy nové šaty?? Anebo to kovář přehnal s medovinou, když panovníkovi bouchal slavnostní brnění??? :-)
neregistrovaný "2,7 RS"
6. 9. 2006 11:01
Phantom...
Na Phantomu se mi líbí jedna věc - že je tak krásně politicky nekorektní... >:-[] ;-) :yes:
neregistrovaný "Bárt"
6. 9. 2006 10:56
Re: bez titulku
tak souhlasím s názorem na Bentley, ale ne na Maybach. Ten mi je úplně cizí, prostě se nemůžu zbavit dojmu, že to je jen vyšperkovaná S-Klasse. A zpět k Bentleymu - v mých očích je přeci jen o malý stupínek níž, než RR. Ten absolutní vrchol v image je pro mě RR, i když ten design je opravdu krapítek tankoidní :-)
neregistrovaný "Pierro"
6. 9. 2006 10:39
bez titulku
No v té stříbrné mě ještě napadá paralela s obrněným vozem, který čeká na maskovací nátěr a montáž zbraní... :-( Prostě ne. Phantomu prostě na chuť nepřijdu. Ale jednu věc má kouzelnou. Interier. Ten je nádherný. Jo a soška Lady Emilly. ;-) :-)
neregistrovaný "Pierro"
6. 9. 2006 10:26
bez titulku
No nevím co k tomu říci. Jsou dvě možnosti hovořící pro "nízký" odbyt. Jednou je snaha automobilky o zachování puncu té nejvyšší exkluzivity, druhou pak skutečnost, že Rolls se jaksi designově zcela neujal u veřejnosti. Alespoň ne tak, jak si představovalo BMW, když značku RR přebíralo. Pokud budu mluvit já sám za sebe - pro mne je styl Bentleyho daleko stylovější. Rolls Phantom ve mně evokuje představu luxusní rakve. Působí na mě morbidně a bohužel se mi absolutně nelíbí. Za srdce mě vezme víc i Maybach. Pro mne byl posledním pravým Rollsem Silver Seraph. Nejkrásnější aristokratická limuzína za posledních 30 let... :-|