Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Spy Photos: nový Chevrolet Impala

Do roku 2006 vstoupil Chevrolet Impala značně přepracovaný. Fotografům se podařilo zachytit jeho novou generaci.
Zpět na článek
neregistrovaný "Marko"
1. 8. 2006 16:13
Re: Impala to nie je!
Je to Malibu, pretoze na buduci rok je ohlaseny velky facelift tohto modelu, ktory ho podrzi do prichodu uplne noveho auta na platforme Epsilon II (2009/10). Tak isto to bolo s Impalou, ta tiez presla velkym fceliftom a nova bude predstavena koncom 2007/ zaciatkom 2008. Ibaze ta ma mat retroprvky a jej design ma v mnohych prvkoch zadefinovat uplne novy design-direction vsetkych globalnych Chevroletov... ;-)
neregistrovaný "rasto"
1. 8. 2006 15:49
Re: Impala to nie je!
tiez sa mi nezda, ze by to mala byt impala, nakolko je relativne kratko na trhu, kdezto malibu uz pomaly dosluhuje. vyzera na fotkach dost priestranne. a podporuje to aj fakt, ze gulate logo vzadu mali len spomenute dva modely. preto to zamaskovane kolecko vzadu na kufri. alebo sa pripravuje novy model od chevy??? to by si mohol vedeiet viac ty ...
neregistrovaný "ZZ"
1. 8. 2006 13:32
Re: Nový Chevrolet Silverado
Chybí tam oslík :-!
neregistrovaný "Lonestarstate"
1. 8. 2006 13:19
Nový Chevrolet Silverado
Nejsem si jistý jestli to tu už neproběhlo buď redakčně nebo markózně ( :-) ) ale tady jsou fotky nového Chevroletu Silverado: [odkaz] A interiér: [odkaz]
neregistrovaný "Marko"
1. 8. 2006 12:21
Re: Impala to nie je!
...Lonesi mas recht ;-) (....ale to sa u Teba ohladom GM caka). To auto je velky facelift Malibu. Impala to ani podla mna nie je...a uz vobec nie korejske Chevy...(ake by to bolo, ked Epica je novinka a nic podobne velke sedanovite Chevy pre EU nepripravuje...)
neregistrovaný "Lonestarstate"
1. 8. 2006 11:56
Nové Malibu?
I když skoro všude píšou, že se jedná o Impalu, nezdá se mi to. 1)vypadá to moc malý. 2)přední světla pod maskováním vypadají spíš jako Opel Vectra/Saturn Aura - že by tedy spíš nový Chevrolet Malibu? 3)před časem se všude nechalo GM slyšet, že nová Impala bude mít retro prvky. Tady žádné nepozoruji ani v nejmenším.... Dost možná se pletu a auto není malý ale prostě má velkou kabinu na úkor kapoty a kufru a po vzoru nových velkých Holdenů půjde tou divně nafoukle sterilní cestou. To by mě naštvalo.