Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Mercedes-Benz CLK 500 s novým osmiválcem

Mercedes-Benz vyladil CLK 500 kupé a kabriolet. Pod kapotu se konečně nastěhoval nový osmiválec s objemem 5.5 litru a výkonem 285 kW.
Zpět na článek
neregistrovaný "cri"
24. 7. 2006 12:36
bez titulku
[odkaz]
neregistrovaný "Ozzy"
24. 7. 2006 02:35
Perfekt, sicher und gelassen - das ist der SL
[odkaz] je to jasné!
neregistrovaný "P@J@"
22. 7. 2006 08:33
Re: SL55AMG
SL má tři problémy: moc těžký, moc měkký, moc vysoko těžiště... a k tomu brutální motory
neregistrovaný "P@J@"
22. 7. 2006 08:30
Re: SL55AMG
S8??? Pokud SL srovnavaš s S8...To neni supersport(teda pokud se zatim názvem neskrýva něco jinýho než Audina)....Můj názor je, že auto s takovym výkonem si zaslouží aspoň stejně dobrej podvozek. Teďka mluvim ze svý vlastní zkušenosti a z toho, že mi slko nedalo na silnici pražádnou jistotu... Možná by z ní lepší řidič dostal víc... Zkrátka mě nepotěší, když mi pořád bliká ESP... Proto nechápu produkci SL 63 AMG...to už ten podvozek nemlže vůbec stíhat
neregistrovaný "Zdenda.Ch"
22. 7. 2006 08:24
Re: SL55AMG
No nevím jestli je správné srovnávat S8 a tohle dvoutunové hovado. Porovnej fyzické vlastnosti, posazení těžiště a zamysli se. Je fakt, že podvozek nemá tak výborné vlastnosti, ale přesto se povedl. Co se týče S8, raději bych pomlčel. Na našich silnicích nevyužijeme ani jeden z nich... :-(
neregistrovaný "Ozzy"
22. 7. 2006 02:51
Re: SL55AMG
neříkám že automat je sportovní převodovka ale SL55 je fakt raketa.V Německu se pokoušel nějakej Hanz dohonit s S8 >:D to bys viděl jak sedí SL55 :yes: Mercedes Rules.
neregistrovaný "P@J@"
21. 7. 2006 22:15
Re: K čemu to je???
oprava: chybí tam slovo "let" správně to má být: Posledních pár let...
neregistrovaný "P@J@"
21. 7. 2006 22:13
K čemu to je???
Posledních pár se mi rádoby sportovní MB protiví. SLR??? Grand turismo, co si hraje s 5stupňovym automatem na supersport...jasně, kámo, musí se v něm dát jezdit s vysokejma podpatkama...víme, kdo si jich nejvíc kupuje... SL??? Mám s nim pár zážitků...s pětikilem. V přimce bomba, ale do první zatáčky... Jinak pohodlíčko, klasickej meďák, ale nenazýval bych to sportovnim autem ani AMGčko.... Krouťáky to má jak bejk...ale podvozky jak šmejd... Kdo si chce pojezdit, nechť se obrátí od Sttutgartu směr Mnichov! Tam se dělaj ty nejlepší podvozky a skoro tak dobrý motory...(řek bych po Hondě ty nejlepší z mainstreamu)
neregistrovaný "Abbey road"
21. 7. 2006 22:07
Re: Super motor
Mercedes má opravdu kvalitní motory ale prostě BMW je BMW :yes:
neregistrovaný "Ozzy"
21. 7. 2006 12:51
Super motor
Měl jsem možnost vyskoušel tento motor v S 500: Jednoznačně lahodička :yes:
neregistrovaný "Luck"
21. 7. 2006 12:13
Re: Muhehe
Vy lidští červi jste ještě nepoznali, co je to utrpení... 530 newtonu v jednom metru ;-) Muhehe :-)
neregistrovaný "ZZ"
21. 7. 2006 10:23
Muhehe
Krouťák 530Nm... to musí být maso :yes: >:-[]