Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Nové Daihatsu Terios: druhá generace malého SUV

Daihatsu představí v Ženevě poprvé v Evropě nejnovější malé SUV, které se dosud prodávalo pouze na domácím japonském trhu. Čtyřmetrový automobil se stálým pohonem všech kol bude dodáván se zážehovým motorem 1.3 l.
Zpět na článek
neregistrovaný "lowkick"
14. 2. 2006 12:24
Re: Jde prave o to
Ess.. Mam dve teorie: 1.Jsi vasnivy tenista....a pak je to v poradku. 2.Nejsi tenista...a pak to neni v poradku, protoze jsi vasnivy uplatkar! Jak jinak si vysvetlit tvou vasen pro lobbing kdykoliv a kdekoliv? >:D K te anonymite netu a tvemu psani "bohda i pravdy"...ja tedy rikam pravdu verejne...ne jen na anonymnim foru jak se vyznavas ty :-O A k tvym prispevkum celkove...vis vzdycky mne napada citace fiktivniho "takyodbornika" MUDr.Cvacha "...cetl jsem v jednom francouzskem magazinu..." a take mne hned napada odpoved klasika "to ja cetl cely odpoledne Kaju Marika" >:-[]
neregistrovaný "GTI"
14. 2. 2006 09:26
Re: Jde prave o to
Essesante klid. Tady vidíš, jak je těžké nám pacifistům vysvětlit, že je nutné obchodovat se zbraněmi... navíc na serveru věnujícímu se autům... Vím, onehdy jsi horoval za to, že redakce by měla být majákem a nedegradovat diskuzi přoupouštěním Bertoňáků ke klávesnici... no vidíš, teď se tu trápíš v zákopech svých ekonomických názorů, prodáváš tanky... doporučuješ četbu a ani ti v zápalu boje nedochází, že ten Bertoňák to čte, usmívá se a nevěřícně kroutí hlavou... Ty teď tou anonymitou odůvodňuješ, své příspěvky. Styď se. Zásada je vždy psát jen to, co ustojím i večer v hospodě z očí do očí... Tedy princip není to, psát co chci... princip je než možnost psát... jinak bys popřel, že máš mimo malýho mozku i ten velkej.
neregistrovaný "Essesant"
14. 2. 2006 00:06
Re: Jde prave o to
Kdybychom nemeli licenci na obchod se zbranemi, tak bychom se nemohli ucastnit obchodu s nimi. I se zbranemi se delaji legalni standartni obchody jako s kazdym jinym zbozim. Na potraviny jsou zase hygienicke normy... Je to administrativa. Zazadas o licenci na urcity obchod se zbrojnim materialem a cekas jestli ji dostanes a mezitim lobujes aby ti ji vydali. Narazky na pravopis v diskusi na netu neberu. A diskuze anonymni proto aby si tady kazdy rikal co chce a bohda i pravdu. Jenom me uprimne zajima, co je smesneho na tom kdyz nekomu doporucim studium neceho co ma, podle me a spousty jenych ctenaru, zaruku kvality? Tohle me fakt zajima.
neregistrovaný "lowkick"
13. 2. 2006 23:26
Re: rozhled zprostredkovatele
:yes: :yes: >:D >:D >:D diky...pridal jsi mi minimalne 3 dny zivota...smich leci >:D >:D >:D P.S: Ke zprostredkovani prodeje mesice nedoslo, u nas sviti :-)
13. 2. 2006 23:03
Re: rozhled zprostredkovatele
:-) Nevím, zda se nemýlím, ale někdo tu nedávno porovnával výhodnost koupě italského auta proti německému s odkazem na kvalitu italskejch kávovarů... :-) Nevím tedy, zda to byl Essesant, nebo kdo, ale v tomto kontextu je nutno si uvědomit, že na dětský hračky, a tančíky na setrvačník sem patří také, není zapotřebí koncese ;-) Já teda abych se přiznal, jak jsem dočetl výčet komodit, jejichž obchod Essesant zprostředkovává, raději jsem šel zkontrolovat na obloze měsíc... člověče... není tam. Ale možná je jen oblačno :-) jinak souhlas, že kolik jich zrovna "pasu" :-) není zapotřebí uvádět tady na diskuzi. ;-) ... Tak vzhůru na TURBO... to je téma :yes: P.S. GT před barákem... ty máš vždycky dobrý postřehy >:D
neregistrovaný "lowkick"
13. 2. 2006 20:17
Re: rozhled zprostredkovatele
ty tak neskutecne placas do vody... >:D vis vlastne co znamena slovo zprostredkovat...lobbovat? ma tva firma licenci pro obchod se zbrojnim materialem? tobe mozna je jedno, co zprostredkovavas, ale zakonodarcum nastesti ne...proto nemuze kdejaky lojza(nebrat osobne) zprostredkovavat prodej tanku!!! Na tve "dobre" rady snad ani nebudu reagovat...jsou k smichu. Ja nebudu nikdy na anonymnim foru pouzivat argumenty typu...co delam...s cim obchoduji...jake mam vzdelani,majetek. A vis proc? Protoze tady si kazdy muze vyfabulovat, co chce! Ja to nemam zapotrebi, pouze pokud nekdo napise, ze "mu stoji GT pred barakem" >:D ...musim napsat, ze vozy od milionu vyse vetsinou jejich majitele maji v garazich...stejne jako ja. ;-) Kazdopadne musim uznat, ze tvuj styl i pravopis se od nasi minule diskuse hodne zlepsil...skoro si rikam, jestli ti nekdo neukradl nick. >:-[]
neregistrovaný "Essesant"
13. 2. 2006 18:35
Re: Nema to cenu
Nechtel jsem to rict, ale je jasne videt, ze se tady clovek nedocka kvalitni debaty ;-\ Nevim proc by mela byt dulezita do te miry moje osoba, ale budiz. Kdyz pracujes jako zprostredkovatel, tak je jedno co prodavas - jaky obchod zprostredkovavas! Dulezitejsi je jake sluzby po tobe klient-vetsinou vyrobce, distributor, dealer, nejaka vlada nebo jina entita... Slo o italske tanky pro armadu jedne africke zeme... A byla to prace snadnejsi nez ty spagety, v pripade tanku slo jen o lobbing. Pokud bys me cetl poradne, tak jsem psal, ze v diskusnim foru neni prostor pro dokumentovani vseho, ale snazil jsem se na rozdil od Vas dvou s GTI vysvetlit alespon neco. Vy na me jen utocite bez JEDINEHO argumentu. "Argument", ze to tak je a ze to vsichni vedi opravdu neni argument! Ja sve argumenty opiram mimo jine o vyse zminenou literaturu a periodika. Chces-li zpochybnovat jejich kvalitu, je to na tobe - ale i oni budou chtit abys jim to vyargumentoval! Na uvedeni zdroju neni nic manipulativniho, prave naopak. Na druhou stranu ty me tady celou dobu jen osobne napadas a tim opakovane dokazujes, ze jsi pod mou uroven. Zij si ve svych bludech, jestli ti to vyhovuje. A to "PRECTI SI" bylo mysleno veskrze jako dobra rada (pokud pochopis co se tam pise, mozna budes mit vetsi rozhled), nikoliv jako invektiv.
neregistrovaný "GTI"
13. 2. 2006 17:38
Re: Tak podivej
:-) :-)
neregistrovaný "lowkick"
13. 2. 2006 15:27
Re: Tak podivej
Manipulace je pouzit "doporuceni" ..."PRECTI SI"...ja si nepotrebuji cist tvou doporucenou literaturu...uz vis, co je to manipulace?...vidim, ze jsi studoval i psychologii a taky, ze zaroven se spagetama prodavas tanky...mozna myslis nadrze na pivo a jine tekutiny ne >:D Kdyz dam dohromady tve predchozi prispevky....musis mit tisic osobnosti. >:D Punto.
neregistrovaný "Coulin"
13. 2. 2006 08:34
Re: ČTK:
Prius se seriově vyrábí od roku 1997...!!! :yes:
neregistrovaný "Essesant"
13. 2. 2006 00:54
Re: Tak podivej
Muj nick je slovni hricka, zkratka ze stredoveke italstiny a lednoduse se mi libi. Vis jako profesional zastupuju jakoukoliv firmu, ktera nam plati za sluzby. Francis Francis je spickova lifestylovy znacka. Krome Kavovaru dela napriklad testoviny, ktere se v USA prodavaji 24USD za kilo a v Tokiu je plati az 30USD za kilo. Jsou to kvalitni ale jinak nijak vyjmecne testoviny a v Japonsku jsme dokazali udelat kampan, ze bychom byli byvali prodali prvni dodavku 18kontejneru 5x, klidne za 50USD za kilo. Byli fasconovani tim, ze se vyrabi rucne na vybaveni jez se pouzivalo pred 150 lety dle tradicni receptury jen z vybranych surovin a ze z nich vari nejlepsi italske restaurace na Manhattanu. V Italii se prodavaji jen turistum ;-) Uz jsem prodval skoro vse od potravin, ocelovych profilu, pres obleceni, nabytek a vino az po laserove obrabeci stroje, high tech licence a tanky a strasne me to bavi. Financni trh je moje aktivita a hoby zaroven - investuju vlastni penize. Ano debaty o makroekonomii sem nepatri-ale Lones a ostatni amerikanofilove tady siri neskutecne naivni nazory. Jiste, ze srovnani ekonomik na jedinem kriteriu je zjednodusujici, ale pokud se hovori o rozsahu verejneho sektoru a tedy o mire prerozdelovani - cili pravo-leve orientaci politiky vlady, tak je to faktor rozhodujici. Neni tu prostor pro hlubokou analyzu - spis si precti ucebnice politicke ekonomie. Ty pisou drzitele nobelovych cen a profesori prestiznich AMERICKYCH, britskych a jinych univerzit. Ti take rozbiraji naprikla duvody, proc se spojenym statum ekonomicky ani jinak nevyplati vest valku v Iraku... Ctete The Economist, Business Week, Fin Times, Il sole 24 Ore, Euro a dalsi, a dovite se vic! Pokud tyto zdroje nepovazujete za verohodne, opet vas problem. Nechci nikomu vnucovat svuj nazor. Jen ho tady rikam, stejne jako vy. A dal nebudu rozvadet debaty o ekonomii, ale proste neprijmu, kdyz mi nekdo rekne, ze rikam nesmysly a nedokaze to. Rika se tomu manipulace neni to prostredek korektni debaty. Tecka.
neregistrovaný "lowkick"
12. 2. 2006 19:13
Re: Tak podivej
muj nick ma nazev, ktery neco vyjadruje...ani nedomyslim...co vyjadruje ten tvuj :no: Proc proboha se zkusenostmi z fin.trhu a vsemi temi tituly prodavas kavovary??? >:D A ta zjednodusena pokulhavajici srovnani ekonomik na zaklade danoveho zatizeni...to si nech na jina fora...jen nevim kde ti to budou polykat... >:-[]
neregistrovaný "Essesant"
12. 2. 2006 13:38
Re: Tak podivej
Abys mohl prohlasit neco za nesmysl, tak nejdriv musis to ze to je nesmysl vyvratit nebo potvrdit pomoci argumentu. Jinak ty budes tvrdit, ze je neco nesmysl a ji jen opacim, ze neni. To ze si i vetsina mysli, ze vi co smysl ma a co ne, nic nedokazuje... Me staci to, ze soucasne svetove situaci rozumim natolik, abych mohl uspesne investovat do akciovych titulu a vydelavat :-! Jestli mi nekdo chce vykladat, ze mam Ing ekonomie a master z politologie a politicke ekonomie zbuhdarma, je to jeho vec. Ze jsou moje nazory mezi amerikanofily nepopularni - jejich vec. Me to nezajima. Pokud je nekdo dost naivni aby veril v americky sen, tak prosim. Ja to taky trochu chapu. Kdyz jsem zacal studovat ekonomii, tak jsem byl taky zaprisahly monetarista - zasada racionalnich ocekavani etc... Jenze ono to tak ve skutecnosti nefunguje. Amerika se take jenom tvari jako fungujici ekonomika, ale pritom ma take hluboke struktualni problemy. Svedsko, Francie, Nemecko - druhy extrem - taky spatne. Vysoke dane tam demotivuji. Je treba najit kompromis. Ten ja vidim napr v Irsku, GB nebo treba na Slovensku. Aby se vyplacelo pracovat, ale aby zustal urcity standard verejnych sluzeb.
12. 2. 2006 12:01
Re: Tak podivej
Nesmysly, Essesante se nedokazují... ty mají vypovídací schopnost samy o sobě dostatečnou... Ne každý názor, který člověk má, aspiruje do zápisu spičkových myšlénkových proudů století. Ovšem každý člověk by měl mít dostatek odvahy posoudit před prezentací takovýchto "myšlének" jejich publikovatelnost... P.S. Za postoj k současné vládě současně velká pochvala.
neregistrovaný "švihák"
12. 2. 2006 11:08
Re: Tak podivej
Nesouhlasila by jen většina národa, ale naprostá většina obyvatel zeměkoule.
neregistrovaný "patrik"
12. 2. 2006 04:22
Re: Jde prave o to
Precti si prosim te moji reakci na ricardityho prispevek k tomu Chevy Kodiak . Je to ten predposledni , zatim je jich tam 47 . Je to pro tebe a tobe podobnym DULEZITE !!!!
neregistrovaný "Essesant"
12. 2. 2006 02:27
Re: Tak podivej
Pro me je Paroubek predposledni faze upadku politicke kultury v CR. Ten posledni bude az to tady prevezmou komunisti. Ja jsem presvedcenim liberal. A prave proto nesouhlasim s tim, co se deje v USA. V Americe je iluze demokracie. Prijde vam demokraticke soustredit takovou moc do rukou prezidenta? Co pak, kdyz tam maji nekoho jako Bushe! Schvalne proc se podle tebe vede ve skutecnosti valka v Iraku. Respektive kdo na ni nejvic profituje? Americka ekonomika? Dolar pada z mnoha duvodu, ale 2 nejvyznamejsi jsou: nizke urokove sazby (pohon ekonomiky pomoci levnych penez ze strany FED) a Pasivni obchodni bilance. Tu mimo jine zhorsuji vysoke ceny ropy jaksi nahodou stoupnuvsi po zahajeni operace v Iraku. Takze Americka ekonomika to nebude. Iracane, jo asi pulka se raduje, ze po dlouhotrvajici vojenske diktature dosazene USA v dobe studene valky je USA zase te diktatury zbavili. :yes: Americane? Valka je stoji prostredky, ktere by se jiste mohli vyuzit uzitecneji. A navic jim americka vlada omezila osobni svobody ve jmenu valku proti terorismu, amen! A jsme u jadra veci: Nejvice na tom profituji prave loby, ktere za Bushem stoji. Pokud se posili moc vlady, tak se vlade snadneji vladne. Staci lid dostatecne postrasit a vlastenecky naladit. A pak, rikaji ti neco jmena jako Hulliburton, Boeing, Lockheed Martin, Northrop Grumman a dalsi. Sektor dodavek pro americkou armadu se stal pres noc zlatym dolem. Spolecnosti, ktere mely existencni problemy naraz zazarily. Jejich kapitalizace se k lednu 2002 prumerne zvysila o 68% mezirocne... To je solidni vyvar. Podivame-li se kdo vlastni akcie techto spolecnosti, kruh se uzavira: Jsou to Bushovi poradci a kruhy blizke administrative. Ve jmenu sireni demokracie si nekdo prihriva polivcicku a jako vedlejsi produkt vznika nestabilita ve svete. Nezavidim nikomu bohatstvi, to veru ne. Ale nechapu, proc to haji nekdo jiny, nez ti co to pachaji. To same v blede modrem je ted v Italii kde vladne Berlusconi. Jenze tam je realna sance, ze ve volbach kvuli tomu co dela propadne. V USA jim to hladce prochazi... Urcite nechci hajit islamsky extremismus. S teto fotky [odkaz] se mi dela fyzicky spatne. Jenomze rekce ze strany USA neni o nic lepsi.
neregistrovaný "Essesant"
12. 2. 2006 01:32
Re: Tak podivej
Ja ze placam nesmysly? Aha, a jakym tvrzenim to dokazes? Tak vyvrat nejaky z mych argumetu! Ja ti tady akorat reknu ze neplacam a jsem ochoten to kdykoliv dokazat.
neregistrovaný "lowkick"
11. 2. 2006 20:44
Re: Tak podivej
zase placas nesmysly...nezyvisle analyzy...jake...bla bla bla...vyhrivany salek...bla >:D >:-[] :no:
neregistrovaný "lowkick"
11. 2. 2006 20:42
Re: Tak podivej
Nechces si zridit vlastni forum?...Nekde jinde? >:-[]
neregistrovaný "lowkick"
11. 2. 2006 20:40
Re: ČTK:
:yes: :yes: :yes:
neregistrovaný "lowkick"
11. 2. 2006 20:38
Re: ČTK:
:yes: zasah na komoru >:D
neregistrovaný "ZZ"
11. 2. 2006 19:33
Re: SUPPORT DENMARK
Co mě ale VELMI znepokojuje jsou následující fotografie pořízené na demonstraci v Londýně!!! [odkaz] // [odkaz] // [odkaz] Je tam těch fotek víc... :no: :no:
neregistrovaný "ZZ"
11. 2. 2006 19:29
Re: SUPPORT DENMARK
>:D >:D >:D >:-[] :yes:
neregistrovaný "švihák"
11. 2. 2006 17:56
Re: Tak podivej
Tak to odnesla jenom jedna Avie a stařičký žigul. K ostatním autum se ale ještě nedá dostat. Páni, jak se SUV do týhle zimy hodí! BRAVO 4x4!
neregistrovaný "Lonestarstate"
11. 2. 2006 15:32
Re: TO SE MI LÍBÍ
>:D
neregistrovaný "Lonestarstate"
11. 2. 2006 15:32
Re: ČTK:
Je velmi úspěšný. Samozřejmě zpočátku narůstal prodejně pomaličku a stále zrychluje. Stejně jako u japonských hybridů. Ale nikdo nezpochybňuje, že v počtu hybridů i v jejich vývoji je Toyota #1. Ale kdo od ní kupuje většinu těch aut? Američani.
neregistrovaný "Lonestarstate"
11. 2. 2006 15:25
Re: ČTK:
Neurážej. Kdybys chtěl vidět skutečné vlastence, musel by jsi cestovat v čase do první republiky nebo cestovat dnes do českých komunit v Texasu (v Texasu má československý původ cca. 1 milion lidí). Ti narozdíl od tebe ve státní svátek vyvěšují vlajky, zatímco v Praze pronajímají čestný místo na vozech MHD na reklamu na pivo! Ale nejde o tu vlajku. Jde o totální intelektuální a morální genocidu, která tu probíhá už od protektorátu.
neregistrovaný "ricardito"
11. 2. 2006 15:25
Re: ČTK:
Byl první,ale jak byl úspěšný?Víš,nejdřív se musí něco dotáhnout do konce a pak to prezentovat!Japonci tak učinili a podívej!Celý auto.svět se je snaží dostihnout...včetně Amíku samozřejmě >:-[]
neregistrovaný "švihák"
11. 2. 2006 15:21
Re: Tak podivej
Ahoj, tak já letím uklidňovat.
neregistrovaný "švihák"
11. 2. 2006 15:19
Re: Tak podivej
Nechme toho, už to zase zavání osobními souboji. Teď se moje milá dozvěděla, že se jejímu tátovi v Počátkách na Vysočině zřítila střecha na pracovní auta a stroje, náklaďáky, nakladače...
neregistrovaný "Lonestarstate"
11. 2. 2006 15:18
Re: Tak podivej
V tom je ten problém. Ve většině zdejšího národa. :-(
neregistrovaný "Lonestarstate"
11. 2. 2006 15:18
Re: ČTK:
Vím, ale věř, že kdyby Japonsko leželo na kontinentu o rozloze a bohatství severní Ameriky, nebudou tam ty jejich minivozy s motorama o zdvihovém objemu 0,6 litru frčet. :-) Všechno je to o podmínkách. A málokdo například ví, že první hybridní SUV na světě byl Ford Escape Hybrid. Byl v prodeji ještě před Lexusem RX400h.
11. 2. 2006 15:17
TO SE MI LÍBÍ
:-) Japonská automobilka a prodává auta v Japonsku. Asi ví proč. BRAVO Diahatsu :yes:
neregistrovaný "ricardito"
11. 2. 2006 15:03
Re: ČTK:
Není nad slova vlastence! :no: Pokud tu špinavou Ameriku tak miluješ,proč tam nežiješ?
neregistrovaný "ricardito"
11. 2. 2006 15:01
Re: ČTK:
A kdo s alter.pohony přišel(myslím ve velkém)?!Japonci!a ti jsou dnes na takové úrovni,co se týče ekologie aut,že tam kde jsou oni,budou Amíci tak za 15let ;-)
neregistrovaný "ricardito"
11. 2. 2006 14:57
Re: Tak podivej
:yes: :yes: :yes:
neregistrovaný "švihák"
11. 2. 2006 14:54
Re: Tak podivej
Ať se Lones zlobí jak chce, ale většina národa by teď souhlasila s Essesantem. A já taky.
neregistrovaný "Lonestarstate"
11. 2. 2006 14:48
Re: ČTK:
Je mi tě líto. :-( Sousloví jako "simulace demokracie" nemůže ohledně USA vyplodit duševně zdravý jedinec. Poslední dobou začínám mít strach, že si tu lidi toho Paroubka zaslouží. :-( "Budete se mít líp, i kdyby ste nechtěli", "Se vždycky směju, když slyším, co říkají ti ekonomové"...to jsou slova z české politické scény. Vzbuďte se vy zaprdění čížci. Hledáte třísky v očích boháčů, abyste míň cítili bolest z klády trčící z vašeho vlastního oka.
neregistrovaný "Lonestarstate"
11. 2. 2006 14:44
Re: ČTK:
Plácáš nesmysly. ;-\ Kodiaka má v USA opravdu málokdo. A já mluvil o přelomových nových druzích pohonu. Ne o absolutní výši spotřeby. Kdyby se vyspělost měřila tím, kdo spotřebuje míň benzínu, tak je nejvyspělejší stát světa Bangladéš nebo Pobřeží slonoviny. >:D
neregistrovaný "Essesant"
11. 2. 2006 14:43
Re: ČTK:
Ano, prave nezavisle analyzy ukazuji co je Bush zac. Nejsem levicak, ale oligarchie neni demokracie. A politicky system v Americe spociva v kontrole nevzdelanych pomoci simulace demokracie a systematickeho zastrasovani. Staci se jen podivat na par "protiteroristickych" zakonu z Ameriky a hned je jasne ktera bije. To jak se prezident Bush v televizni bohozluzbe modli za USA je jen tresinka na dortu. V USA se veri na satana, veri se, ze svet vznikl genezi a ze americky sen a americky zpusob zivota je spasa sveta, jez se musi vnutit vsem ostatnim. Za kazdou cenu. V jistem smyslu trochu pripominaji ty jejich "satany" - islamisty - ti take bytostne veri, ze Allah je spasa a dobro pro toho, kdo na nej konvertuje...
neregistrovaný "švihák"
11. 2. 2006 14:38
Re: ČTK:
>:D :yes: :yes: :yes:
neregistrovaný "ricardito"
11. 2. 2006 14:32
Re: ČTK:
Jasně,ty si koupíš zvýhodněného Priuse a soused vedle tebe tanka-KODIAKA,který má emise jako vozový park ČSAD na maloměstě ;-) .Ty AMÍCI ale jsou před Evropu,co?
neregistrovaný "švihák"
11. 2. 2006 14:25
Re: ČTK:
Ano, to jsem zaregistroval. Taky jezdím amerikou, ne sice ekonomickou, ale že jsou dál, to jsem tam viděl.
neregistrovaný "Lonestarstate"
11. 2. 2006 14:19
Re: ČTK:
No vždycky mě překvapí, že většina jeho odpůrců ani neví, jak se jmenuje. :-) Bush ne Busch. Chce to pořádně nastudovat jeho životopis, názory a politiku z politicky neutrálních zdrojů. A Fahrenheit 9/11 od Moorea, to není politicky neutrální. Vystříhávat každou druhou větu z mýho projevu....sbírat všechny přeřeky, co jsem za život napáchal. No, kdo z nás by nevypadal pak jako dement. Pokud vyznáváš levicovou politiku, asi tě nepřesvědčí nic. Ale je zbytečné být proti někomu jenom proto, že tě média zmasírovala kampaní, která není ani nijak novátorská. Stačí se podívat na dobové komunistické karikatur R. Reagana. Svět se nemění. Abych udělal oslí můstek k autům a nebyli jsme osočeni z politické diskus na motoristickém serveru, četl si poslední prohlášení Bushe o obnovitelných zdrojích energie? Jak bude silně podporovat všechny alternativní zdroje energie v automobilovém průmyslu? Už dávno v USA probíhá zvýhodňování hybridních aut, aut na Ethanol85, aut která mají na palubě víc jak jednu osobu, aut na vodík, aut.....uznej že i v tomhle jsou USA před Evropou.
neregistrovaný "švihák"
11. 2. 2006 13:56
Re: ČTK:
Jsem sice protibuschovskej, ale těch muslimů mám plný zuby. Je to směšný, a zároveň strašný.
neregistrovaný "Lonestarstate"
11. 2. 2006 13:42
Re: ČTK:
>:D >:D >:D :yes: Skvělá paralela.
neregistrovaný "švihák"
11. 2. 2006 13:38
ČTK:
ČTK: Nepokoje v Německu stále pokračují- Poté, co se v českém tisku objevila karikatura GTIho s rozlomeným znakem VW na kšiltovce, zvedla se obrovská vlna násilí. V centru Bonnu byla vypálena česká ambasáda, obyvatelé různých měst rabují a zapalují české firmy a obchody. Škoda Auto hlásí škody už za více než 25 000 000 Kč. Německá kancléřka oznámila pozastavení dodávek českého zboží, a vyzvala k totálnímu bojkotu české ekonomiky. Rovněž pohrozila české vládě, že pokud ihned nepopraví autora kresby Šviháka, zabere německá armáda bývalé sudety. K případu prosíme o vyjádření všechny přítomné na AUTO.CZ.