Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Nový Fiat Doblo Cargo: International Van of the Year 2006

Na autosalonu užitkových vozidel v Amsterdamu se představilo inovované Doblo Cargo, které vzápětí obdrželo titul Van roku 2006.
Zpět na článek
neregistrovaný "re"
27. 2. 2007 14:04
re
A co tak robotizovaná prevodovka?
14. 10. 2005 21:30
KRTEK, TO JE LEGENDA
:-) :-) Moc cením... a 29 pokračování... to by težko zvládal i Dumas. Tak bravo KRTEK. Mimochodem, zapátral jsem v paměti jek to s Krtkem vlastně bylo - rozpomínám se na nějakou velkou díru (jak příznačné :-) a v ní se mele porcelánovej jelen, do toho kopec někde nad Štěchovicema a já se někám vrtám... (jak příznačné), no prostě, asi by to chtělo 30tej díl rekapitulační - v pár větách vzpomenout na stěžejní životní okamžiky Krtka... Jo, a pak je dlouho ticho ve fotosoutěži. Kolega Míček tam má horký želízko. A taky bys měl zas napsat tu adresu, kde Krtka najdem jako román na pokračování... P.S. Krtek forever (křičí mi tu přes rameno Bertoňák ;-) :yes:
neregistrovaný "geroc"
14. 10. 2005 21:16
Re: Matesův sen
Máš moji poklonu. I za ten předchozí díl.
neregistrovaný "Tamin"
14. 10. 2005 19:32
Re: Vzor u Peugeotu??
a já co mi to připomíná, prvně sem si říkal, že možná roomster nebo yeti, ale máš recht..........
neregistrovaný "Tamin"
14. 10. 2005 19:29
Re: Matesův sen
bravo!!!!!!smajlíky nedávám, to víš, plyn zdražil.Jinak muselo to dát práce, dlouho tady nebyl nějakej sexy příběh tak jsem dneska dobře naladěnej, je pátek a krtek je tady.......... :yes:
neregistrovaný "ZZ"
14. 10. 2005 19:06
Re: Vzor u Peugeotu??
Kdepáááá, byl jsem u stejnýho doktora jako ty, jen já to mám nastavený trochu jinak. Všude samej znáček Renaultu. A když otočím jeden ze šípů Citroënu, tak je to to samý ;-) Prostě všude samá peetcha >:-[] >:D
neregistrovaný "Lonestarstate"
14. 10. 2005 19:04
Re: Vzor u Peugeotu??
Ty máš snad do hnůjdajova zahnutý rohovky v očích. >:D Zaplatím ti operaci. Vybrousí ti je do ostrého mnohoúhelníku a všude uvidíš jenom Cadillacy. Já už to podstoupil a od té doby se na svět jen usmívám. Jediná nevýhoda je, že holky pak vypadají jako obrazy od Picassa. >:-[]
neregistrovaný "ZZ"
14. 10. 2005 19:00
Re: Vzor u Peugeotu??
Já v tom vidím jasnej Hnůjdaj Kupé >:-[] ;-)
neregistrovaný "ZZ"
14. 10. 2005 15:39
Re: Matesův sen
>:D >:-[] :yes: ;-) Ty dnes válíš :yes:
neregistrovaný "ZZ"
14. 10. 2005 15:39
Re: Matesův sen
>:D :yes:
neregistrovaný "mates"
14. 10. 2005 15:18
Re: Matesův sen
Je, jen jsou jednotlive casti od sebe neprodysne oddelene mimoradne chutnou a mekkou plastovou prepazkou, ktera je potazena imitaci kuze;-) Zabranuje to nezadoucim prunikum ruznych kapalin do oddelenych prostor:-) A to je naskok diky technice >:-[]
neregistrovaný "mates"
14. 10. 2005 15:15
Re: Matesův sen
Za levymi dvermi jsi bez plysovyho ocasu odepsanej, takze se vubec nebojim >:-[]
neregistrovaný "ciello"
14. 10. 2005 15:08
Re: Matesův sen
...opět po dlouhé době něco trochu mimo centrum střetů.... :yes: :yes: :yes: >:D >:D
neregistrovaný "Jozki."
14. 10. 2005 15:01
Re: Matesův sen
Ak ta Audinacka je muzsko-zenska tak presedlam na Audi. >:D >:D
neregistrovaný "Lonestarstate"
14. 10. 2005 14:56
Re: Matesův sen
>:D :yes: Wolfsburska sukně: 100% polyester, měkčená přezka, kapsa na deštník. >:-[] Audi nabízí sukni pro dva, která se jmenuje Quattro.
neregistrovaný "Jozki."
14. 10. 2005 14:56
Re: Matesův sen
A co si myslis ze sa za lavymi dverami deje ked nie si doma ? Potom som taky unaveny ze zabudam aj na mrazene uteraky. >:-[]
neregistrovaný "Lonestarstate"
14. 10. 2005 14:51
Re: Vzor u Peugeotu??
Jo, taky tam vidím tu podobu. Předchozí Doblo s lištou dělící světlomety ale zase vypadalo, že už se u Fiatu připravují na rebadge na Chevrolet, až je koupí GM. >:D
neregistrovaný "mates"
14. 10. 2005 14:43
Re: Matesův sen
Japonska kimona pouze za dvermi vlevo:-) >:-[] Ale tam se jen tak nepodivas;-) Mimoradne kvalitni wolfbursky material? To je neco jako mimoradne chutny eintopf? To je neco jako sportovni VW? Nevim jak u vas, ale u nas se tomu rika naprosta utopie a fatazmagorie:-) :-!
neregistrovaný "Jozki."
14. 10. 2005 14:39
Re: Matesův sen
Z nejakeho praveho nemeckeho mimoriadne kvalitneho wolsburskeho materialu ? :-O Aj ked v kutiku duse dufam ze raz tam bude nejake japonske kimono. :-!
neregistrovaný "mates"
14. 10. 2005 14:21
Re: Matesův sen
Jiste, je to moc dobry! A navic, z ceho si myslis, ze je ta tvoje skotska sukne? Z cinskyho hedvabi?:-)
neregistrovaný "af"
14. 10. 2005 14:10
Re: Vzor u Peugeotu??
Zdá... Staré Doblo se mi líbilo víc, počkáme naživo, nicméně ten titul mu přeju.
neregistrovaný "Žožki."
14. 10. 2005 14:08
Re: Matesův sen
Aha, to akoze sir Mates potrebuje ovci syr?
neregistrovaný "206pt"
14. 10. 2005 14:02
Vzor u Peugeotu??
Nezdá se vám že se Fiat poohlédl po dvojčatech Partner a Berlingo když vymýšlel facelift nového Dobla?Tím mě dost zklamali,navíc když uvážím jak se jim povedlo Grande Punto!!
neregistrovaný "mates"
14. 10. 2005 13:03
Re: Matesův sen
Jeden takovy omyl a pujdes past ovce na salas ve Skotsku >:-[]
neregistrovaný "Žožki."
14. 10. 2005 12:55
Re: Matesův sen
:yes: :yes: >:D >:D Ale pozor moze sa stat ze ja ako nezodpovedny zivel so slabou pametou nepustim kde koho do palaca. Moze sa stat ze pustim len nejake VW Audi a pod. ;-) >:D
neregistrovaný "mates"
14. 10. 2005 11:59
Re: Matesův sen
>:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D Uz nikdy se nechci probudit!!!!! Tak tahle varianta nejen pobavi, ale i potesi! Me diky Sir Lones :yes:
neregistrovaný "Lonestarstate"
14. 10. 2005 11:56
Re: Matesův sen
Sir Mates sedí ve vyšívaném křesle, popíjí Earl Grey a čte si pondělní Timesy. Díkybohu, že je už zase pondělí. O víkendu část zaměstnanců nechce makat až do osmi večer a to mu způsobuje mírné výkyvy v týdenní produkci kaučuku a bavlny. Titulky v novinách vypadají slibně. „Jaguar má nárůst 500% v prodejích“, „Jaguar opět poráží konkurenci“, „Vyrovná se nové Porsche konečně Jaguaru F-type?“, „BMW si postavilo vlastní S-type“(to je titulek k představení nové generace BMW 5). Ovšem nejvíce Matesovo oko přes platinový cvikr upoutá: „TVR kupuje další tři čínské automobilky, Čínská vláda – zavedení stoprocentních cel na Bentley nepomohlo“. Dočte noviny a zacinká na zvonek, mahagonové dveře se rozrazí a do místnosti vběhnou Jožki a GTI ve fracích a skotských sukních. Podávají mu naplněnou dýmku a vyhřáté papuče. Ale Mates není spokojen. „Žožki! Kde je můj mražený ručník?“ Jožki se omluvně ukloní a běží zpátky. Mates napůl GTImu, napůl sám sobě: „Vždyť ví, že do bazénu a sauny chci jednak předehřáté papuče ale hlavně mražený ručník. Už mu pamět moc neslouží, asi z něj udělám vrátného.“ Jožki se vrací s froťákem a navíc hlásí: „U hlavní brány čekají jacísi Lones a Ciello. Prý přišli obdivovat Vaší sbírku klasických anglických aut.“ „Pusť je dál, doveď je sem přes jasanový salónek, australskou chodbu a skotský sál.“ Oba návštěvníky pak osobně uvítá a zve je na exkurzi. „Tudy pánové, do garáží se jde pravými dveřmi.“ „A co je vlevo?“ ptá se všetečně Lones. „Harém.“ Odpoví Mates. „A tam nemůžem?“ táže se Ciello. „Pokud ti nevadí, že tě nejdřív nechám vykastrovat, tak můžeš.“ Načež padne jednohlasné rozhodnutí vydat se do garáží. Sbírka je opravdu ucelená. Občas se uvnitř rozléhá štěkání irských vlkodavů a po zemi se povalují drobné digitální kamery Sony. „Japíci sem chodí špehovat.“ vysvětluje Mates „Snaží se marně napodobit náš automobilový úspěch.“ V tom Matesovi zapípá mobil. „Omluvte mě, esemeskuje mi princ Charles, potřebuje ode mě poradit v milostných záležitostech.“……………
neregistrovaný "Lonestarstate"
14. 10. 2005 11:23
Re: Krtek kouká – Všechno všem (29)
Tak specielně pro tebe bude příští příběh "Matesův nejhezčí sen". >:D ....hned mě napadají pointy. >:-[]
neregistrovaný "mates"
14. 10. 2005 11:11
Re: Krtek kouká – Všechno všem (29)
>:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D Teda smeju se jak blazen. Ovsem jen do chvile, kdy si uvedomim, ze by se to mohlo stat ;-\ Pribeh za 1*, vize za 5:-(
neregistrovaný "Lonestarstate"
14. 10. 2005 10:10
Krtek kouká – Všechno všem (29)
Dnes se Krtek chystá na výlet v nějakém luxusnějším cabriu. Ne že by snad něco zdědil nebo vyhrál. Ale od té doby, co máme novou vládu, je život mnohem jednodušší. Cestou na parkoviště potkává starého pána ze sousedství, který před sebou tlačí vozík a v něm veze vylámané dřevěné kusy přístrojovek. „Ťak ňám žaše ždlašili plyn, panášku.“ „Je to nehoráznost.“ přisadí si Krtek ze solidárnosti. „Ále vy mládeš, štejně pošád plýtváte. Všdyčky šlyším, jak ti dva hoši nademnou pouští plyn. ŠŠ a Pekelná Myšinka. Aši nějaký legištlovaní paltneši. Vešmu nášadu od šmetáku a ťukám do štlopu, ať šetlí. Ale všela šem mušel špálit i tu nášadu.“ šišlá stařík. Krtka to přestává bavit, tak se slušně rozloučí a jde k parkovišti. Tady se projeví naplno, jak je důležité míti filipa. Žádný jiný premiér by neprosadil tak úžasnou věc, jako společné automobily. Měli jste vidět, jak koulel očima třeba Horáček, když mu z Maybacha udělali autobus číslo 118. Ale v zásadě si nikdo netroufl protestovat. Jen dvakrát prý došlo k nějakým nepokojům. Poprvé, když vyvlastňovali jednoho Jaguara. Majitel prskal, kousal a škrábal. A protože nebyl k uklidnění, museli na něj vykonstruovat menší proces. Potom, co u něj našli ty zvláštní kalhoty se zipem vzadu a vysouvacím metrovým plyšovým ocasem, nebyl to nejmenší problém. V novinách mu začali říkat Perverzní Mates. Pak už bylo jednoduché veřejnost přesvědčit, že chodíval strašit do parku dvojice mladých dívek, na které vypouštěl tu plyšovou nádheru. Aby byla story kompletní, dopadli ho prý nakonec dva hrdinové z lidu (svářeč a horník) v přestrojení za bisexuální studentky. To všechno bylo ale nic proti tomu, když chtěli zabavit jeden Cadillac pro potřeby městské části. Ukázalo se, že majitel je zjevně duševně narušený jedinec, který je navíc ilegálně ozbrojen. Z okna vyvěsil texaskou vlajku a spustil palbu z poloautomatické pušky. Zkoušeli ho nejprv několik dní vyhladovět, ale později se zjistilo, proč neúspěšně. Ve spíži měl sušenou bizoní kýtu. Po týdnu ho ale odzbrojilo revoluční komando, které využilo válečné lsti. Krylo se za několik malých pionýrů a pionýrek. Při následujícím procesu nebylo ani potřeba nějak lidu dokazovat jeho zaostalost. Je totiž notoricky známým faktem, který se nemusí prokazovat, že všichni texasané i jejich příznivci mají IQ šimpanze a agresivní sklony. A pak už nic nebránilo tomu, aby všichni obyčejní lidé dobrých úmyslů sdíleli automobilové plody naší společnosti. A tak Krtek jde na parkoviště a vybírá si, čím pojede do práce dneska. Jenže po pár měsících veřejného vlastnictví auta moc vábně nevypadají. Nejbližší Mercedes má do bočních okýnek vyryto klíčem „smrt Spartě“, „Simona je kráva“, „Miluju Vencu“ a různé vulgarismy. I přes tuto drobnou kosmetickou vadu a napůl prázdné pneumatiky vypadá nejzachovaleji z celého parkoviště a tak Krtek nasedá. Uvnitř chybí dřevěné obložení. No samozřejmě přeci. Plyn zdražil. Krtek se pohodlně usadí a obejme packama věnec volantu….co to?!…zespoda na něm někdo nechal žvýkačku. Fuj. Už už se chystá jí vyhodit z okýnka, když tu najednou: „Jestli je bez cukru, tak si jí ještě vezmu.“ Krtek leknutím nadskočí, až se praští hlavou o strop. Ze zadního sedadle vykukuje bezdomovec. „A já, co to tady tak smrdí.“ oboří se na něho Krtek. Jenže bezdomovec jen v alkoholovém opojení mumlá „Nový prostůrek, kup si nový prostor.“ Krtkovi se po chvíli podaří vypudit ho svojí fistulovou interpretací posledního sámerova hitu. Ale v Mercedesu pořád něco smrdí. Z obavama otevře přihrádku před spolujezdcem. Uvnitř toho moc není. Jen další dvě ožvýkané žvýkačky, nedojedená bageta, která už je zeleně chlupatá a jeden použitý kondom. Příště si asi sebou bude brát na cesty dvě balení sava. Teď to už ale nějak přetrpí. Že uvnitř chybí rádio a kožené potahy sedadel je snad zbytečné zmiňovat. S tím rádiem má ale Krtek spíš štěstí. Jinak by slyšel, že se chystá další vymoženost. Společné bydlení. To se teprve budeme všichni mít.
neregistrovaný "Saki"
14. 10. 2005 09:21
bez titulku
Jen tak dál FIATE!!! GP car of the year. :yes: