Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Ministerstvo životního prostředí koupilo Toyotu Prius

Ministerstvo životního prostředí ČR zakoupilo pro své účely hybridní vůz Toyota Prius, evropský Automobil roku 2005, který kombinuje pohon elektromotoru se zážehovým motorem.
Zpět na článek
neregistrovaný "mates"
20. 9. 2005 08:06
Re: TOHLE JE MOŽNÉ
Ministerstvo ZP by melo delat neco pro to, aby tato auta byla se snizenou sazbou DPH nebo dokonce od DPH osvobozena. Nevim co ministersky koci otestuje. Stejne to auto bude stat v garazi a jen obcas s nim nekdo dojede na postu:-( Kdyby organizovali nakup pro vsechna ministerstva, tak je to o necem jinem.
neregistrovaný "Mike"
20. 9. 2005 03:17
Re: TOHLE JE MOŽNÉ
Nechapu, co je na tom k nepochopeni, ministerstvo zivotniho prostredi jde aspon v tomto smeru prikladam.
neregistrovaný "švihák"
19. 9. 2005 21:22
MZV
Ministerstvo Zbytečných Věcí koupilo Maybach...
neregistrovaný "geroc"
19. 9. 2005 20:34
MŽP
Mně by zajímalo kolik stálo všimné od Toyoty aneb za jakou službičku se to autíčko koupilo?
neregistrovaný "Micek"
19. 9. 2005 18:57
Re: Veřejný slib
No třeba ten tipa, co tam v tý reklamě má tu xk8 vůbec k Jagu nesedí.. Prostě je to spíš typ na Mergla.. Třeba na toho mamuta. :-)
neregistrovaný "Micek"
19. 9. 2005 18:53
Re: Veřejný slib
>:D >:D >:D :yes: :yes:
neregistrovaný "Micek"
19. 9. 2005 18:51
Re: TOHLE JE MOŽNÉ
>:D :yes: je, vozím ho na korbě Blitzu... pro případ ;-) >:D >:D
neregistrovaný "Micek"
19. 9. 2005 18:50
Re: TOHLE JE MOŽNÉ
topinka... >:D >:D >:D ... ty já nerad, na co myslíš, že jezdím z Holz***m... ;-) Projedu Karlín a další vypečený místa a výfuk pustím rovnou z komory spalování, namísto zkrs filtry... kdepak Sturmgas je Sturmgas... ;-) :-)
neregistrovaný "JP"
19. 9. 2005 17:54
Re: No jeste, ze tak ...
Je to smutne, ale je to presne tak, jak pises. :-( Urednicky zivot proste neni jednoduchy :no:
neregistrovaný "petriik"
19. 9. 2005 17:42
ekologika
to je dojmne, ze si koupili tak ekologicke auto. Doufam ze ho ve ctvrtek nechaji v garazi a nebudou se vymlouvat ze maji ekologicke auto, ktere kdyz ma nabite baterky tak na ne jezdi :-|
neregistrovaný "mates"
19. 9. 2005 17:30
Re: Veřejný slib
5 hodin spanku nebo 5 hodin konzumace plzne? >:-[]
neregistrovaný "mates"
19. 9. 2005 17:29
Re: Veřejný slib
Aha:-( To bude tim, ze ja tyhle veci moc nevnimam. Navic uz jsem si zvykl na jiste "negativizovani" Jagu v tehle koncinach a snazim se to ignorovat:-(
neregistrovaný "GTI"
19. 9. 2005 17:28
Re: Veřejný slib
>:D >:D >:D hele hele, nepodceňuj mně >:D Pravda je, že 5 hodin by mě pěkně zřídilo ;-) ... - >:D
neregistrovaný "ZZ"
19. 9. 2005 17:27
Re: Veřejný slib
Hmmmm a nechápeš dál >:D To "jen klid brácho" jsou úvodní řeči v tý reklamě >:-[]
neregistrovaný "mates"
19. 9. 2005 17:22
Re: Veřejný slib
Ja jsem v klidu, neboj. Jen jsem proste nepochopil tu souvislost. Z ceho vlastne delat tu zkousku?
neregistrovaný "ZZ"
19. 9. 2005 17:20
Re: Veřejný slib
>:D >:D :yes: ;-) máš mail >:D
neregistrovaný "mates"
19. 9. 2005 17:19
Re: Veřejný slib
Aaaaaaaa, panacek je filozof:-) Vim co by ti pomohlo, posli cislo tlf a ja ti to domluvim:-) >:-[]
neregistrovaný "ZZ"
19. 9. 2005 17:18
Re: Veřejný slib
Jen klid, brácho... >:D
neregistrovaný "mates"
19. 9. 2005 17:18
Re: Veřejný slib
Jak te znam, tak jediny ukon, ktery vydrzis 6 hodin v kuse je spanek:-) A to ho jeste musis podporit 6*0,5 plzne:-)
neregistrovaný "mates"
19. 9. 2005 17:16
Re: Veřejný slib
Ale jo, znam ji. Jen mi nejak nedosla souvislost:-(
neregistrovaný "ZZ"
19. 9. 2005 17:16
Re: Veřejný slib
Čím víc toho člověk ví, tím víc ví, jak málo toho ví ;-)
neregistrovaný "mates"
19. 9. 2005 17:15
Re: No jeste, ze tak ...
A neni jedno, za jaky auto ty penize utrati? Utrati je stejne, tak jako tak, ma kolonku v rozpoctu. A jak urcite vis, rozpocet je treba cerpat, protoze kdyz nevycerpas, dostanes pristi rok mene:-( :no:
neregistrovaný "GTI"
19. 9. 2005 17:13
Re: Veřejný slib
>:D
neregistrovaný "Lonestarstate"
19. 9. 2005 17:11
Re: Veřejný slib
To nebyl výsměch XK, ale tý reklamě, kde chtěli ušetřit, takže opravdovou demolici nahradili tím otevřeným kufrem a odšroubovaným nárazníkem. Neříkej, že jí neznáš. :-) Z toho Jaga tam vyleze takový hřmotný holohlavý týpek. >:D
neregistrovaný "GTI"
19. 9. 2005 17:11
Re: Veřejný slib
Šest hodin v jednom kuse... to dokážu dělat jen jednu věc ;-) Občas... Teda hodně občas... vlastně si už ani nevybavuju kdy napos... ale to je vlastně jedno :-) P.S. Možná tak 5. Pět hodin... možná >:D P.P.S. Jo, je to facha se učit. Je dobrý se hodně učit... ve stáří alespoň budeš mít co zapomínat ;-) :yes: Ale vážně - uč se, má to cenu... pro ty kolem tebe ;-) teda teď už ale vážně vážně - čím víc toho člověk ví, tím méně to ho vědět chce... ;-)...
neregistrovaný "JP"
19. 9. 2005 17:10
No jeste, ze tak ...
co bychom bez Priusu delali. Jak to na ministerstvu bez nej vubec mohli vydrzet :-) ... navic brzy bude mit ministr zivotniho prostredi vhodnou prilezitost opet velmi vyhodne investovat penize danovych poplatniku a koupit GS 400h.
neregistrovaný "mates"
19. 9. 2005 17:03
Re: Veřejný slib
Protoze jsi malo trpelivy. Ja jednoho ropaka prinutil priznat, ze nafta je na pikacu a je to jen divna moda:-) >:-[]
neregistrovaný "mates"
19. 9. 2005 17:02
Re: Veřejný slib
Psani k tematu to ted rozhodne je!!!! Jen se podivej, kdo zacal s vladni tematikou:-)
neregistrovaný "mates"
19. 9. 2005 17:01
Re: Veřejný slib
Jenze prezident tech aut potrebuje rozhodne vic! A navic cela ta kolona, ktera se mnou bude jezdit mi nemuze delat ostudu:-)Kdyz Fobii dobre trefis treba XLR, tak se mu muze vyvratit i strecha;-) >:-[]
neregistrovaný "Lonestarstate"
19. 9. 2005 17:01
Re: Veřejný slib
Téma? Jaký téma? Tohle je jen jasná odpověď na ZZho žádost o "proboha jakýkoliv článek". >:D Ale Ciello a King stejně budou asi dál řešit, jestli je lepší Tonda z roku 93 nebo bike z roku 03 nebo mobilní telefon z roku 05. >:-[] ps: naposledy, když jsem psal k tomuhle tématu, tak jsem přihodil tabulku vývoje prodejů hybridních aut v USA a příznivci dieselů mě málem přinutili leštit ušima podlahu.
neregistrovaný "mates"
19. 9. 2005 16:58
Re: Veřejný slib
Tak ja ti pridelim flek, AUTO a jeste slusny kapesny a ty takhle...?;-)
neregistrovaný "Lonestarstate"
19. 9. 2005 16:56
Re: Veřejný slib
Spíš delirium po šesti hodinách učení v kuse za sebou a zk. před sebou. >:D
neregistrovaný "ZZ"
19. 9. 2005 16:53
Re: Veřejný slib
Lones dnes srší :-) Copak? Úspěch při ZK? ;-)
neregistrovaný "GTI"
19. 9. 2005 16:52
Re: Veřejný slib
Ombudsmana beru >:D Byl bych ombudsman s bičem >:D takovej bičombudsman ;-) :yes: P.S. hele, hele, piš laskavě k tématu, jo? - :-)
neregistrovaný "GTI"
19. 9. 2005 16:51
Re: Veřejný slib
Pošte laskavě k tématu... jo? - :-) ... ;-)
neregistrovaný "Lonestarstate"
19. 9. 2005 16:49
Re: Veřejný slib
Prezident? No dobrá. Vlastně skoro žádné pravomoce a snaha být nadstranický. >:D A GTI bude ombudsman. >:D >:D Ale o autech nehodlám diskutovat. Bude demokraticky na výběr mezi Licolnem a Cadillacem. Jeden Jaguar snad přetrpím. Ale v jedný reklamě na pojišťovnu jsem viděl, že když zezadu nabouráš do XK, tak se mu otevře kufr a odšroubuje nárazník. >:-[]
neregistrovaný "mates"
19. 9. 2005 16:34
Re: Veřejný slib
Ne, to ne! Jen by vozovy park, ktery uz je beztak dost zaneradeny, zasvinil jeste vic:-) Presne vim, co by si vybiral:-( Ale do voleb bude potreba, urcite pritahne spoustu volicu:-) Pak dostane nejaky ministersky flek a sluzebni XJ a vse bude OK:-) Guru si muze poridit za cestovni nahrady za prvni tyden ve vlade jako soukroma osoba a delat tak ostudu jen ve volnem case:-)
neregistrovaný "ZZ"
19. 9. 2005 16:29
Re: Veřejný slib
>:D :yes: Jo, GTI je nesvéprávnej ;-)
neregistrovaný "mates"
19. 9. 2005 16:26
Re: Veřejný slib
Tak ted nevim, koho budes vlastne volit?:-) Tim padem je s ? , jestli ti na verejny slib nekdo skoci:-) Navrhuju jit do voleb s novou stranou, kterou budou tvorit diskutujici z auto.cz:-) Nakup automobilu se pak bude ridit % hlasu ziskanych ve volbach. Ja jako budouci prezident si vyhrazuju pravo veta u sveho sluzebniho vozu:-) Dale bych odeprel vysadu volby vozu jistemu GTImu:-)
neregistrovaný "Lonestarstate"
19. 9. 2005 16:23
Veřejný slib
Veřejně slibuji, že pokud někdo nakoupí jako služební auta Cadillacy, budu ho volit. >:D ps: Ze slibu vyřazuji politické strany potlačující základní lidská práva a svobody a směřující k odstranění demokratického zřízení. Také všechny strany, jejichž představitelé někdy lhali nebo překročili maximální povolenou rychlost na dálnici. >:-[]
neregistrovaný "mates"
19. 9. 2005 16:10
Re: TOHLE JE MOŽNÉ
To uz nema. Posledne kdyz objizdel okoli, tak mu ho v nestrezene chvili nejaka topinka lohla:-)
neregistrovaný "ZZ"
19. 9. 2005 15:57
Re: TOHLE JE MOŽNÉ
Kdepak, nejekologičtější je tvoje kolo >:-[]
neregistrovaný "mates"
19. 9. 2005 15:57
Re: TOHLE JE MOŽNÉ
No moje kocici sprezeni je taky ekologicky, ne?:-) Zaba je vhodna do mesta. Ty jeji priskoky se bajecne hodi do vecnych strudlu:-) No a Holzgas....., to je kapitola sama pro sebe. Treba by mohli palit skolni lavice nebo berle invalidu;-)
neregistrovaný "Micek"
19. 9. 2005 15:51
Re: TOHLE JE MOŽNÉ
>:D >:D >:D >:D konečně debata >:D >:D .. PS. nejekologičtější je stejně tvoje žába a po ní hned Holzgas..
neregistrovaný "ZZ"
19. 9. 2005 15:47
Re: TOHLE JE MOŽNÉ
Ministr bez portfeje nepotřebuje nikam jezdit, protože nemá kam :-)
neregistrovaný "mates"
19. 9. 2005 15:42
Re: TOHLE JE MOŽNÉ
Jen nevim, cim bude jezdit ministr bez portfeje?:-) Navic si myslim, ze vsechny ministry by meli nalozit do jednoho antonu a trada na Mirov!
neregistrovaný "Tom"
19. 9. 2005 15:37
To se teda MŽP moc nepředvedlo
To jim to teda trvalo, ale na druhou stranu díky Bohu za ty dary..
neregistrovaný "ZZ"
19. 9. 2005 15:37
Re: TOHLE JE MOŽNÉ
>:D a nezávidím ministru zemědělství ten jeho kombajn ;-) S tím se fakt špatně protáhne přes Malou Stranu >:-[]
neregistrovaný "GTI"
19. 9. 2005 15:20
TOHLE JE MOŽNÉ
jenom tady. Takže ministr obrany bude od zejtřka jezdit po Praze asi ve vyprošťováku a ministryně zdravotnictví na invalidním vozejku. Jo, miluju Haška... tak ...na Bělehrad...
neregistrovaný "ZZ"
19. 9. 2005 15:07
Re: Redakce na útěku
PS: Články o autech...
neregistrovaný "ZZ"
19. 9. 2005 15:06
Redakce na útěku
OK, dobře. Chápu to. Stačí naznačit.... Tak já se stavím zase za týden. Třeba už nějaký nový články budou >:-[]