Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Frankfurt živě: Maserati GranSport Spyder

Osmiválcové kupé od Maserati bude od roku 2006 v nabídce také ve verzi GranSport. Proti úrovni GT má deset koní a jeden Nm navíc, jiné provedení převodovky Cambiocorsa a řadu drobných změn na karosérii.
Zpět na článek
neregistrovaný "Ralf"
15. 9. 2005 10:00
bez titulku
Jop, az udelaj naftaka Rolse v provedeni combi to bude teprf kara ;-)
neregistrovaný "Paja"
14. 9. 2005 16:25
Re: Z Frankfurtu
Blesk je Tvuj pomalejsi bracha??? >:D Jestli mohu poprosit taky o varku? mustangp@seznam.cz
neregistrovaný "Lonestarstate"
14. 9. 2005 15:51
Re: Z Frankfurtu
Já se hlásím: lonestarstate@seznam.cz Díky předem. :-) :yes:
neregistrovaný "Micek"
14. 9. 2005 15:24
Re: Z Frankfurtu
Já chci :yes: :yes: ;-) :-) na mail..
neregistrovaný "Jozki."
14. 9. 2005 15:18
Re: Z Frankfurtu
Moju poznas. A uz mas aj odpoved. ;-) Som zvedavy.
neregistrovaný "Marko"
14. 9. 2005 14:25
Z Frankfurtu
Tak, kto chce fotky (170ks) z IAA nech sa ozve. Pokusim sa to zozipovat a poslat niekedy vecer. Aha, a na koho nemam adresu - nech mi sem nejaku napise. (a vyprazdnite si schranky ;-) ). Reportaz o tom, co som avizoval zverejnim postupne nasledujuce dni. Podotykam, ze nebudem ziadnu znacku setrit - bohuzial to co tam drviva vacsina vcera predviedla vo forme informacnych a propagacnych materialov / organizacie a personalneho obsadenia mi tu nesetrnost znacne ulahci. Takze bude vela :no: , a zopar :yes: ;-)
neregistrovaný "ZZ"
14. 9. 2005 13:52
Re: bez titulku
To mi připomnělo jeden vtip: Do kriminálu přijde novej a týpek na cele mu říká, "Chceš bejt máma nebo táta?" Nováček se zamyslí a řekne: "No, tak jestli si můžu vybrat, tak radši táta" "OK, tak si klekni a pojď vykouřit mámě pt@k@" :-)
neregistrovaný "mates"
14. 9. 2005 13:47
Re: bez titulku
Ne, hotovo. Nejsem blazen:-) Ja ti dam preboli:-)) To budu radsi na parkovisti v aute:-) A Paja dneska taky snidal vtipnou kasi:-) Asi vas ubytuju spolu:-) >:-[]
neregistrovaný "ZZ"
14. 9. 2005 13:43
Re: bez titulku
No vidíte. Už je to zase v normálu. Všechno jednou přebolí. Tak se matesi tolik neboj >:D >:-[]
neregistrovaný "Paja"
14. 9. 2005 13:41
Re: bez titulku
Ne! Bude spat s udrzbarem!!! >:D Mama nebo tata??? >:D
neregistrovaný "mates"
14. 9. 2005 13:33
Re: bez titulku
Budes spat sam!
neregistrovaný "ZZ"
14. 9. 2005 13:32
Re: Auto na *
Kdepak vlka, já jsem ulitej ve šnečí boudičce a ta je na žábě, která je kdesi daleko. Něco jako želva a 4 sloni
neregistrovaný "mates"
14. 9. 2005 13:26
Re: Auto na *
Az na tebe dopadne moje kletba a chytis vlka z Wolfsburgu, tak te ten smich prejde
neregistrovaný "ZZ"
14. 9. 2005 13:25
Re: bez titulku
Muhehe ;-) Ty mě radši neprovokuj >:-[] Když dokážu rozjeb@at systém, hádej, co udělám s tebou >:D >:-[] ;-)
neregistrovaný "ZZ"
14. 9. 2005 13:23
Re: Auto na *
Já na Vás uvalím mou zlobu, až pak seznáte, že jméno mé je BŮH. Jo a za všechno může ta peetcha v nadpisu
neregistrovaný "mates"
14. 9. 2005 13:21
Re: bez titulku
Ale prave ze nechteli:-) Bylo mi to u tebe divny, ale mozny je vsechno. Ty a ZZ mate dneska cerny puntik:-) ZZ teda dva za to , jak to cely rozj*bal:-(
neregistrovaný "Paja"
14. 9. 2005 13:18
Re: Auto na *
>:D Vsak Lamborghini taky nejdrive vyrabel traktory!
neregistrovaný "wolff"
14. 9. 2005 13:17
bez titulku
Chtěli jste bojůvky. Nic lepšího mě nenapadlo. Pak už jen Lupo... Jistě, že sem si dělal perdeeel. Ale buďte připraveni, dřív nebo později se zde objeví někdo, kdo to bude myslet vážně... :-) :-)
neregistrovaný "mates"
14. 9. 2005 13:16
Re: Auto na *
Ty *ty jsi pil! A hodne! Nejen ze pises kraviny, ale jeste jsi rozhodil celou stranku Budes potrestan. Za trest dostanes k veceri zabi stehynka se spagetama! Koukej se polesit!
neregistrovaný "ZZ"
14. 9. 2005 13:12
2 REDAKCE
SORRY za to ;-) Měli byste ale něco s tím bugem udělat. Protože až mi nepůjde zase vložit příspěvek, tak to udělám znova :o)))))) Takhle na vás, prevíti >:-[]
neregistrovaný "ZZ"
14. 9. 2005 13:05
Re: Auto na *
Tohle poserati je děsnej *. Fakt auto pro zoufalce. Jen k tomu připojit trakař a můžu se vydat do DIY prodejny pro cihly. Vždyť to ani střechu nemá! A ani šaltpáku. Zase ňákej trapnej americkej automat, pro debilní lidi. Už chápu, proč to nemá střechu. Aby se tam ty amíci tlustý vešli. Ty jejich špeky jim potečou kolem. Jo parádní nápad. Taljáni to fakt dobře vymysleli. Špageťákům zdar!
neregistrovaný "ciello"
14. 9. 2005 13:01
Re: bez titulku
... >:D ..prosím o další vtip.... >:D předem děkuju Sheparde... ;-)
neregistrovaný "mates"
14. 9. 2005 12:57
Re: elegance
Ja ti to rikal:-) I kdyby to od vlcaka byl pokus o zert, tak to stejne nechapu:-( Asi jim malo masa.
neregistrovaný "Paja"
14. 9. 2005 12:48
Re: elegance
...uz je to tady, srovnani plastozroutu s AudiTT a Fabii...ale vlcak to podle me nemysli vazne...jinak by vedel o kuzi obsite palubni desce a dalsich fajnovostech, ktere jsou postaveny nekde uplne jinde...
neregistrovaný "wolff"
14. 9. 2005 12:39
bez titulku
Aź na ty drnčející plasty v interiéru a kvalitu dílenského zpracování to jde. Ale na audi TT to nemá. A nebo na Fabii RS
neregistrovaný "mates"
14. 9. 2005 12:27
Re: elegance
Jen vydrz. Co nevidet se tu objevi nekdo s nazorem jaka je to sr*cka atd. S tim nic nenadelas:-( Uroven debaty? Optimisto:-)
neregistrovaný "Paja"
14. 9. 2005 12:21
Re: elegance
Tady je klid, ted jsem docetl diskuzi na tema ORSII a jsem z tech bojuvek, nactiutrhani a alibismu celkem vedle... ;-\ Je to jednoduche, oktavka bude vzdy bodem svaru...rozumi ji naprosto kazdy a citi se povinovan zkritizovat naprosto vse. Maserati je vec cizi, luxusni, dalo by se rici umelecka, tady hledam uroven. ;-)
neregistrovaný "mates"
14. 9. 2005 12:07
Re: elegance
Ja vim, umim prekvapit;-)
neregistrovaný "ZZ"
14. 9. 2005 12:01
Re: OT: New Kia Magentis
Vlastně kecám, i u Sorenta se mi líbí interiér. ;-)
neregistrovaný "Paja"
14. 9. 2005 11:49
Re: Trojzubec ztupen
Urcite ne, soucasne Coupe je na trhu tusim od roku 98, konkurence nespi, takze cas zmeny prichazi. 8 let je i v teto tride dost.
neregistrovaný "Paja"
14. 9. 2005 11:48
Re: elegance
Toho bych od Tebe necekal! >:D
neregistrovaný "JP"
14. 9. 2005 11:44
Re: Trojzubec ztupen
Pristi rok v Zeneve? Neni to nejak brzy? :-O
neregistrovaný "mates"
14. 9. 2005 11:42
Re: elegance
Ale dravci byvaji nejelegantnejsi:-) Pro priklady nemusim chodit daleko - jaguar ;-)
neregistrovaný "Paja"
14. 9. 2005 11:28
Re: elegance
...do chvile nez prohrabnes hrivu vsem konikum, pak se z elegance stava dravec!
neregistrovaný "mates"
14. 9. 2005 11:23
Re: elegance
Me u tyhle italsky krasavice nevadi ani trochu fadni barva. Je to elegantni :yes:
neregistrovaný "ZZ"
14. 9. 2005 10:57
OT: New Kia Magentis
Právě jsem viděl fotky nového Magentisu. Zezadu je to hodně podobný sestřičce Sonatě. Co mě ale fakt velmi překvapilo je interiér. První pěkně vypadající korejská palubka, kterou jsem viděl. Jen tvar sedáku se mi poněkud nezdá. Krásně tam ale přecházejí tvary z palubky do výplně dveří.
neregistrovaný "Paja"
14. 9. 2005 10:41
Re: Trojzubec ztupen
To jsou posledni vzdechy dosluhujici rady pred nahrazenim novym modelem, tusim, ze pristi rok v Zeneve by se ta nadhera mela ukazat, spionazni fotky zatim nic neodhalily, takze je patrna pouze linie splyvajici strechy a prozatimni svetlomety z Quattroporte, nicmene verim, ze to bude bomba, meli by se jeste zamyslet nad nizsi radou sportaku, nove Coupe bude mit osmivalec z F430, takze by se siklo i neco s osmivalcem. Ale zase nikdo soucasnemu modelu nemuze vytykat beztvarost, nebo snad zastaralost, to je presne definice nadcasoveho designu. ;-)
neregistrovaný "ciello"
14. 9. 2005 10:35
elegance
..móóóóóóóóc elegantní... :yes: ..líbí se mi.. jen tahle barva není to pravý... :yes:
neregistrovaný "Micek"
14. 9. 2005 10:28
Trojzubec ztupen
Hezký ale pořád stejný... Jako Porsche