Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Seznam čerpacích stanic s vadným palivem

Česká obchodní inspekce zveřejnila seznam čerpacích stanic, které prodávaly nekvalitní palivo. Z celkového počtu 1067 vzorků jich neprošla asi desetina.
Zpět na článek
neregistrovaný "Ball"
6. 7. 2005 23:19
bez titulku
Na ČOI. Ta s tím nedělá tajnosti.
neregistrovaný "Paja6"
29. 6. 2005 22:29
Seznam stanic
Nevíte, jestli je někde k dostání seznam všech čerpacích stanic, které byly kontrolovány?
neregistrovaný "misoo"
29. 6. 2005 20:03
hehe
za usetrenych par korun ste ochotni obetovat zivotnost vasho auta... nechapem... co dodat... tak vam treba...
neregistrovaný "Z3"
29. 6. 2005 16:05
Značka
Se dívám, že v seznamu jsou samé "značkové" benzinky...
neregistrovaný "prekladys"
29. 6. 2005 12:55
Re: Prasata
to chces jako postrilet polovinu soukmenovcu???
neregistrovaný "forester"
29. 6. 2005 12:06
upozornění pro ostatní
ana agipu v Brně proti Brnocaru (prodejna citroenu) ae mi už několikrát stalo že v benzínu bylo něco při vyších otáčkách začalo cukat s motorem v servisuřekliže patrně voda .. tak bacha na to
neregistrovaný "Pavel Šácha"
29. 6. 2005 11:50
mohu jen potvrdit - vyzkoušeno na vlastní kůži
Koncem roku 2004 a začátkem 2005 jsem dojížděl pro velmi levný Natural 95 do Prahy Komořan. Po několikerém natankování při studeném motoru v chladném počasí vycházel z výfuku šedý kouř jako z Avie. Podobně i zapáchal - nechápal jsem, co se děje. Začal jsem tedy opět jezdit k dražšímu Aralu ale již při první naplněné nádrži kouřivé studené starty pominuly. Závěrem mohu být rád, že zůstalo jen u kouřivého efektu a škubání motoru v době tankování levného benzinu a nepoškodil se motor celý.
neregistrovaný "ZZ"
29. 6. 2005 09:53
Prasata
Rovnou bych ty dobytky střílel!!!